Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ragi Dátum február 18, 2013, 15:45:09
Hello mindenkinek!:)

Egy 18 éves srác vagyok és a barátaim meséltek erről a kuponos dologról, nekik sikerült beszerezni:)
Sajnos nekem nem:\ de viszont bankszámlám sincsen még...
Viszont ha valakinek van egy fölös kuponja és megadná azt egy nagy köszönömmel tudnám viszonozni:))

Ha épp van a napi újságban kupon, azt mindig beírja ide valaki. Aznap tehát nincs más teendőd, mint lemenni az újságoshoz és venni egyet. :ok:

Idézetet írta: Ragi Dátum február 18, 2013, 15:45:09
Hello mindenkinek!:)

Egy 18 éves srác vagyok és a barátaim meséltek erről a kuponos dologról, nekik sikerült beszerezni:)
Sajnos nekem nem:\ de viszont bankszámlám sincsen még...
Viszont ha valakinek van egy fölös kuponja és megadná azt egy nagy köszönömmel tudnám viszonozni:))

Ez nem társkereső oldal, bele se merek gondolni mit tennél 3 juróért. :D

Idézetet írta: Ragi Dátum február 18, 2013, 15:45:09
Hello mindenkinek!:)

Egy 18 éves srác vagyok és a barátaim meséltek erről a kuponos dologról, nekik sikerült beszerezni:)
Sajnos nekem nem:\ de viszont bankszámlám sincsen még...
Viszont ha valakinek van egy fölös kuponja és megadná azt egy nagy köszönömmel tudnám viszonozni:))
csak ezért beregelni.... no comment.. :'( :'( :'(

3ES20-PT4D3-ZN3MK-U90NV-1S2L4T

Az ügyesebbek megfejtik  ;D

Idézetet írta: Lord Dátum február 18, 2013, 15:55:53
3ES20-PT4D3-ZN3MK-U90NV-1S2L4T

Az ügyesebbek megfejtik  ;D

Nem fogadja el sajnos hiába próbálom :redchug: :redchug: :great:

Idézetet írta: Lord Dátum február 18, 2013, 15:55:53
3ES20-PT4D3-ZN3MK-U90NV-1S2L4T

Az ügyesebbek megfejtik  ;D

Ezt most hányan próbálhatják meg beváltani... :D

Idézetet írta: hurkabalint Dátum február 18, 2013, 15:58:11
Nem fogadja el sajnos hiába próbálom :redchug: :redchug: :great:
EZ most komoly? Az újságosnál azt mondta a nőci, hogy az 1595 forintos újságban van egy 10 eurós kupon, ez volt benne, és elvileg működnie is kellene. Most feleslegesen vettem meg az Adult Barbi Girl újságot? :(

Idézetet írta: Lord Dátum február 18, 2013, 16:02:18
EZ most komoly? Az újságosnál azt mondta a nőci, hogy az 1595 forintos újságban van egy 10 eurós kupon, ez volt benne, és elvileg működnie is kellene. Most feleslegesen vettem meg az Adult Barbi Girl újságot? :(

Lord mi van ma veled? Nem érted a poént? ;D

Én csak egy szívességet kértem nem tudom azt hittem azért van ez a fórum és nem azért h szórakozzanak azokkal akiknek nincsen.... :-\

Tegnap írták, hogy így kupont kitenni nem érdemes. mert idővel tiltani fogják a próbálkozók felét. Hasznosabb ha pm-be külditek! :)

Idézetet írta: hurkabalint Dátum február 18, 2013, 16:08:32
Lord mi van ma veled? Nem érted a poént? ;D
Dehogynem, csak rátettem egy lapáttal :D

Idézetet írta: Ragi Dátum február 18, 2013, 16:10:26
Én csak egy szívességet kértem nem tudom azt hittem azért van ez a fórum és nem azért h szórakozzanak azokkal akiknek nincsen.... :-\

Ez a baj, hogy sokak szerint csak szívesség kérésre van ez a fórum.
Ha van valakinek pluszba akkor beírja és kész, nem kell külön írnia naponta nem tudom hány embernek, hogy légyszíves adjatok nekem is.

Hihetetlen egyeseknek mennyi bőr van a pofájukon. Esküszöm az lenne a legjobb megoldás ha a vendégek elől + a 100 hsz alattiak elől el lehetne rejteni a topikot. Amit a srác mondott, ahhoz meg no comment... Nyilván ha valaki segíteni akar, inkább egy fórumozónak fog, nem egy olyannak aki vadássza a kuponokat egész nap, vagy még rosszabb, aki csak ezért beregel.


#284 február 18, 2013, 17:05:46, capapepe
Valaki tudna küldeni nekem privátba egy jó kupont ??? Nagyon megköszönném + egy beload.cc meghívót !!!   :ok: ;D