Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ezzel sokan vagyunk így  ;D

Idézetet írta: capapepe Dátum február 18, 2013, 16:50:05
Valaki tudna küldeni nekem privátba egy jó kupont ??? Nagyon megköszönném + egy beload.cc meghívót !!!   :ok: ;D

Én sajnos csak rosszat tudnék. Az is érdekel?

Egyébként nem értem a kupon kéregetők felét/harmadát. A bah amúgy is egy kaki iroda, minek ennyire oda a pénz? Inkább használjátok tisztességesen a fórumot és majd váltsátok be a pontokat.


Jut eszembe. Nincs valakinek egy felesleges kuponja?  :D

Mostanság nagyon fel lendült ez a topic azért. :)

Viccet félretéve. Lenne egy javaslatom. Nyitni kéne egy külön témát: Ki mit tenne meg egy bet-at-home kuponért?

A legdebilebbnek legközelebb hozok egy kupont  ;D

Nincs valakinek felesleges kuponja?Akinek van pm-ben küldjön egyet légyszíves.

Idézetet írta: betathome1 Dátum február 18, 2013, 18:33:42
Nincs valakinek felesleges kuponja?Akinek van pm-ben küldjön egyet légyszíves.

A topic legelső hozzászólása: FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem!

Idézetet írta: Rwilla Dátum február 18, 2013, 16:36:36
Hihetetlen egyeseknek mennyi bőr van a pofájukon. Esküszöm az lenne a legjobb megoldás ha a vendégek elől + a 100 hsz alattiak elől el lehetne rejteni a topikot. Amit a srác mondott, ahhoz meg no comment... Nyilván ha valaki segíteni akar, inkább egy fórumozónak fog, nem egy olyannak aki vadássza a kuponokat egész nap, vagy még rosszabb, aki csak ezért beregel.
Ne is haragudj, ez a 4. hozzászólásom és az előző 3-ból 3x kupon kódot osztottam meg. Akkor én is szívjak?

Idézetet írta: Ragi Dátum február 18, 2013, 16:10:26
Én csak egy szívességet kértem nem tudom azt hittem azért van ez a fórum és nem azért h szórakozzanak azokkal akiknek nincsen.... :-\

Ha nem tudod pontosan, miért van ez a fórum, akkor olvasd el a szabályzatát!

Idézetet írta: Sziszko Dátum február 18, 2013, 18:37:06
Ne is haragudj, ez a 4. hozzászólásom és az előző 3-ból 3x kupon kódot osztottam meg. Akkor én is szívjak?

Azért akkora veszteség téged sem érne...  ::)
De amint látod, az új regisztrálók többsége kéregetni jön. Egész osztályközösségek mozdulnak meg 3 eurókért! 

Mondjuk én nem vezetnék be különösebb korlátot ehhez a témához sem, mert néha egész jól szórakozom itt!   :)

Néha engem is érdekelnek a kuponok és ez az egyetlen oldal, ahol meg is osszák másokkal. Lehet, hogy mégis csak érne veszteség. Azért, mert nem szólok hozzá a dolgokhoz már régóta olvasom a fórumot (előbb, mint ahogy regeltem). Talán tagsági időt kéne nézni, mondjuk 1-2 hónap...

Idézetet írta: Sziszko Dátum február 18, 2013, 20:03:56
Néha engem is érdekelnek a kuponok és ez az egyetlen oldal, ahol meg is osszák másokkal. Lehet, hogy mégis csak érne veszteség. Azért, mert nem szólok hozzá a dolgokhoz már régóta olvasom a fórumot (előbb, mint ahogy regeltem). Talán tagsági időt kéne nézni, mondjuk 1-2 hónap...

Lehet, hogy akkor téged is veszteség érne, de az aktív fórumozókat nem.

És ha úgy közelítjük meg a dolgot, hogy kik profitáljanak inkább a "kuponesőből", akkor az sem lenne szörnyű, ha az aktív tagok előnyt élveznének azzal, hogy csak ők láthatják ezt a témát.
(a hírt meg ki kéne tenni a főoldalra, hogy senki ne maradhasson le róla: "Kupon a Dörmögőben! Szólj anyádnak is!")
A tagsági idő sem megoldás, mert aki kéregetni akar, az 1-2 hónap alatt sem szokik le róla és a következő kuponos ünnepnapon ugyanígy megjelenik.

Az is érdekes, hogy a kunyizók állítólag olvassák a fórumot, mégis mindig egy nap késéssel jelennek meg, de akkor tömegesen, hogy ingyen kuponhoz juthassanak...

Azt is el tudom képzelni, hogy van, aki az mellett, hogy kuponokat kunyerál, a használtakat nagy jótékonyan felteszi a fórumra esetleg más néven.
Úgysem derül ki, hogy a leggyorsabb fórumolvasó váltotta-e be vagy már eleve használt volt a kód.
bence6505 is úgy emlékezett, hogy ő osztogatott itt kuponokat korábban...

Arról már nem is beszélek, hogy láttam már internetes hirdetést, ahol 500 ft-ért nagy tételben árulták a 3 eurós kuponokat, előre utalás után persze!  :D

Szóval a kupont én csak eleve azoknak osztogatnám, akinek a fórumbejegyzései alapján valószínűsíthető, hogy elmúlt már 18 (ha egy fogadóirodánál eljutott kifizetésig, akkor már azonosították...) és nem nyerészkedni akar egy ingyen kuponnal.

Nem irigységből mondom, de minél több hülye gyerekhez kerül kupon, annál jobban fog cseszegetni minket a betathome kiutalásnál és annál nagyobb az esélye, hogy beleunnak a kupongyártásba.
Ezt pedig ugye senki sem szeretné.   ;)



Add meg a telefonszámod,amint lesz kupon,írom vip-be neked:D:D

Idézetet írta: Knapp Dátum február 18, 2013, 21:55:33
Lehet, hogy akkor téged is veszteség érne, de az aktív fórumozókat nem.

És ha úgy közelítjük meg a dolgot, hogy kik profitáljanak inkább a "kuponesőből", akkor az sem lenne szörnyű, ha az aktív tagok előnyt élveznének azzal, hogy csak ők láthatják ezt a témát.
(a hírt meg ki kéne tenni a főoldalra, hogy senki ne maradhasson le róla: "Kupon a Dörmögőben! Szólj anyádnak is!")
A tagsági idő sem megoldás, mert aki kéregetni akar, az 1-2 hónap alatt sem szokik le róla és a következő kuponos ünnepnapon ugyanígy megjelenik.

Az is érdekes, hogy a kunyizók állítólag olvassák a fórumot, mégis mindig egy nap késéssel jelennek meg, de akkor tömegesen, hogy ingyen kuponhoz juthassanak...

Azt is el tudom képzelni, hogy van, aki az mellett, hogy kuponokat kunyerál, a használtakat nagy jótékonyan felteszi a fórumra esetleg más néven.
Úgysem derül ki, hogy a leggyorsabb fórumolvasó váltotta-e be vagy már eleve használt volt a kód.
bence6505 is úgy emlékezett, hogy ő osztogatott itt kuponokat korábban...

Arról már nem is beszélek, hogy láttam már internetes hirdetést, ahol 500 ft-ért nagy tételben árulták a 3 eurós kuponokat, előre utalás után persze!  :D

Szóval a kupont én csak eleve azoknak osztogatnám, akinek a fórumbejegyzései alapján valószínűsíthető, hogy elmúlt már 18 (ha egy fogadóirodánál eljutott kifizetésig, akkor már azonosították...) és nem nyerészkedni akar egy ingyen kuponnal.

Nem irigységből mondom, de minél több hülye gyerekhez kerül kupon, annál jobban fog cseszegetni minket a betathome kiutalásnál és annál nagyobb az esélye, hogy beleunnak a kupongyártásba.
Ezt pedig ugye senki sem szeretné.   ;)
De gondolom ezekkel a sorokkal nem rám gondoltál... Egyik se jellemző rám...

Sziasztok!
Van egy 3euros kuponom amit szeretnék oda adni egy rendes megbízható embernek,de sajnos én is kérnék cserébe egy dolgot,de ezt inkább privátban intézném.
Várom a jelentkezőket!

Idézetet írta: bazsy Dátum február 19, 2013, 17:06:06
Sziasztok!
Van egy 3euros kuponom amit szeretnék oda adni egy rendes megbízható embernek,de sajnos én is kérnék cserébe egy dolgot,de ezt inkább privátban intézném.
Várom a jelentkezőket!
mielőtt priváttal bombáznátok drága bazsy-t erről lenne szó:
Szia!
Az ajánlatom egy 3euros kupon plusz egy the1st torrent oldal meghívó ha skrillen utalsz nekem 1500Ft-ot tudom hogy ez sok a kuponért,jelenleg nem tudok befizetni a bet365 irodához de kellene a pénz oda,ha így érdekell akkor küldöm a kódot meg a meghívót,te meg utána nekem a pénzt.
Érdekel?

lehet faszság belinkelni, de azért ez már a pofátlanság határát erősen feszegeti....

Én szívesen adok bárkinek 100 eurót csak cserébe kérek 200-at. Alkudható  :D