Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Érvényes, köszönöm szépen!  :great:

Idézetet írta: Canesten Dátum február 20, 2013, 10:28:48
Viszont csak úgy kiveszi valaki az újságból az nem minősül lopásnak? Mivel csak az újsághoz tartozik vagy mi a fene...
Kereshetem akkor ha úgyis már előtte kivették belőle  :D tegnap 2 órát kupon kereséssel töltöttem, de eredmény nulla   8)

A visszaküldött újságnak tökmindegy, ha "kiesik" belőle a kupon. Ami meg érvényes abból én nem veszem ki (nem mondom, hogy nem fordult már elő, de nem jellemző). Azt szoktam megnézni / nézetni, ha egy újságban több is van (gyakori eset), akkor felmarkolom a fölöst.  ;)
Mondjuk azt nem értem, hogy hol kerested a kupont? Legutóbb ugye a napi sportban volt benne. Aki arról a példányról lemaradt, annak nyenyó. Az meg már egy hete volt. Szóval nem nagyon értem... ???
De mondok mást. Én látom azt, hogy neked kell az a kupon. Én félre raktam egyet egy barátomnak, de úgy látom Te ezt jobban akarod, mint ő. Én tudom, hogy ő azt meg fogja érteni, ha neked odaadom! Ha dobsz rám egy privátot, hogy igényt tartasz rá akkor elküldöm.  :angel:
Egyúttal megkérem minden kupon nélkül maradt fogadótársamat, hogy ne írjon privátot, mert nincs szabad kuponom. Az ajánlatom Canesten-nek szól! Köszi!  ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 19, 2013, 23:25:17
Volt, amikor zárás előtt a közértben visszahozattam a már összecsomagolt, visszaküldésre váró remittendát és szépen átlapoztam az összes sportot, majd kértem, hogy segítsenek, mert akkor gyorsabban végzünk!
Nem volt egyikben sem...
Meg sem merem kérdezni, melyik boltban dolgozik a párod!   ;D

Én meg most már nem merem megmondani... ;D

Nem minden újsagot. 2 újságosnál voltam... Ma ismet. De nem takaltam semmit... Mert ugye a magyar ember olyan hogy ha valami haszon van es mozdithato akkor lecsap.. Újságot is meg venném ha tudnam van benne. De reménytelen es bosszantó.

Idézetet írta: Canesten Dátum február 20, 2013, 13:14:00
Nem minden újsagot. 2 újságosnál voltam... Ma ismet. De nem takaltam semmit... Mert ugye a magyar ember olyan hogy ha valami haszon van es mozdithato akkor lecsap.. Újságot is meg venném ha tudnam van benne. De reménytelen es bosszantó.

Nem minden nap van benne. Ha valamelyik újságban van azt ide ki szokták írni, és mehetsz keresni :ok:

Idézetet írta: Canesten Dátum február 20, 2013, 13:14:00
Nem minden újsagot. 2 újságosnál voltam... Ma ismet. De nem takaltam semmit... Mert ugye a magyar ember olyan hogy ha valami haszon van es mozdithato akkor lecsap.. Újságot is meg venném ha tudnam van benne. De reménytelen es bosszantó.

Küldtem neked PM-t.  :)

Idézetet írta: Canesten Dátum február 17, 2013, 17:43:00

1 hete kódokat keresek, ha itt az oldalon van akkor mindig el happolják előle. ma vettem újságot de kupon sehol.! :/

Február 12-i NS-ben/ban volt kupon, te meg 17-én vettél újságot, ki tudja, milyet.    ???
Most meg azt írod, hogy 2 órán keresztül kuponokat keresgéltél...
Basszus, az újságoknak a kupon nem tartozéka! Ha nincs benne, annak nem csak az lehet az oka, hogy kiloptuk!   ;)

Kiszámoltad azért az "órabéred", hogy 3 euróért mennyi időt és pénzt cseszel el?
Nem éri meg főállásban bet-at-home kuponokra vadászni, még a közmunkánál is rosszabbul fizet!

Idézetet írta: Knapp Dátum február 20, 2013, 23:40:16
Február 12-i NS-ben/ban volt kupon, te meg 17-én vettél újságot, ki tudja, milyet.    ???
Most meg azt írod, hogy 2 órán keresztül kuponokat keresgéltél...
Basszus, az újságoknak a kupon nem tartozéka! Ha nincs benne, annak nem csak az lehet az oka, hogy kiloptuk!   ;)

Kiszámoltad azért az "órabéred", hogy 3 euróért mennyi időt és pénzt cseszel el?
Nem éri meg főállásban bet-at-home kuponokra vadászni, még a közmunkánál is rosszabbul fizet!

de legalább ingyen van.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 20, 2013, 23:53:47
de legalább ingyen van.

Szerintem ez tévedés.
Ha sok idődet és az energiádat erre pazarlod, miközben azt másra is fordíthatnád, akkor az nagyon nincs ingyen...

3 euró mondjuk 900 ft.
Egy sportot megvenni ezért megéri, egy Playboyt csak ezért már nem. Ez könnyen kiszámolható.
Elmenni a sarki újságoshoz, amit megjársz 20 perc alatt, az megéri (kerestem 20 perc alatt 2,4 eurót), egész nap járni a várost ezért vagy telefonálgatni az ismerősöknek ez miatt, már nem. (kerestem egy nap alatt 2,4 eurót)

A fenti példa meg még extrémebb, mert kupon sem lett belőle, elmentek órák a "kutatással", ráadásul rossz napon is vett újságot.
Na most ha ezen idő alatt ugyanennyi energiával mondjuk szórólapozik, akkor most több pénze lenne vagy ha nem csinál "semmit", akkor ugyanennyi kuponja van kisebb befektetéssel.

Az idővel meg azért kell spórolni, mivel egyrészt nem végtelen a halandók számára, másrészt ha jól beosztjuk, marad idő a fórum figyelmes átolvasására és nem kell feleslegesen órákig újságokat lapozgatnunk, hisz pontosan tudhatjuk, melyik napon és melyik számban kell a kupont keresnünk.  :)


Felajánlottam egy kollégának itt a fórumon, nem jelzett vissza,
úgyhogy megy a közösbe.  :)

Találtam egy tavaly novemberi, Színes RTV-s kupont.

2L7LM-RJ17U-966T6-MKYTM-Z21VPE

Nem tudom, hogy érvényes-e még, de ha sikerül beváltani,
és nem nagy kérés, akkor a többiek miatt jelezhetné itt
a kedves kartárs.  :beerchug:


vki beváltotta...de szokás szerint a köszönet elmaradt.....  :noway: :noway:

Idézetet írta: chriss87 Dátum február 21, 2013, 11:17:13
vki beváltotta...de szokás szerint a köszönet elmaradt.....  :noway: :noway:

Lehet, hogy tavaly novemberben már megköszönte.. ;)  ;D


Idézetet írta: kalassaimark Dátum február 21, 2013, 13:59:54
Valaki nem tudna irni nekem egy kódot nagyon megköszöném!!Ha lehetne meg ma

Még ma? Nem elég hogy kéregetsz,de még siessek is vele ? :2funny:

Idézetet írta: kalassaimark Dátum február 21, 2013, 13:59:54
Valaki nem tudna irni nekem egy kódot nagyon megköszöném!!Ha lehetne meg ma

Q8AU9-QUS0A-OUWTS-37K1L-NESZE1   

tessék.