Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Még amikor nem voltam itthon, vetettem két FourFourTwot öcsémmel, akkor abban volt kupon. Be is váltottam az egyiket rögtön, de a másikat meg ő nem akarta. Mondom majd azt is behúzom...de nem lehet, csak egyet egy promóció keretein belül. nem szeretek dupla accountokat Szóval most van egy felesleges kuponom  :cya:
Jó lenne ha olyan váltaná be akinek hasonló okokból van egy fennmaradt kuponja ;) bilibe lóg a kezem

A kód:E5B2Y-ADY6A-YAT7C-SUMFC-UA71HA

Már beváltották (nem én), de legalább annyit kiírhatna valaki hogy már felhasználtam.
Egy köszönömről már nem is beszélve.... ???

Idézetet írta: tonijani Dátum február 24, 2013, 10:56:43
Már beváltották (nem én), de legalább annyit kiírhatna valaki hogy már felhasználtam.
Egy köszönömről már nem is beszélve.... ???

Mindegy, eggyel kevesebb kéregető :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 24, 2013, 11:04:53
Mindegy, eggyel kevesebb kéregető :beerchug:
Biztos vagy te ebben? Szerintem ezeknek a tízéves külyköknek minimum 20 regjük van a BAH-nál...

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 24, 2013, 10:41:25
Még amikor nem voltam itthon, vetettem két FourFourTwot öcsémmel, akkor abban volt kupon. Be is váltottam az egyiket rögtön, de a másikat meg ő nem akarta. Mondom majd azt is behúzom...de nem lehet, csak egyet egy promóció keretein belül. nem szeretek dupla accountokat Szóval most van egy felesleges kuponom  :cya:
Jó lenne ha olyan váltaná be akinek hasonló okokból van egy fennmaradt kuponja ;) bilibe lóg a kezem

A kód:E5B2Y-ADY6A-YAT7C-SUMFC-UA71HA

4-4-2-be van most kupon?

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum február 24, 2013, 12:40:03
4-4-2-be van most kupon?

Volt... Szóval most nincs :) Ha valamiben van, majd itt leírják a kollégák. Légy résen ;)

Idézetet írta: tonijani Dátum február 24, 2013, 10:56:43
Már beváltották (nem én), de legalább annyit kiírhatna valaki hogy már felhasználtam.
Egy köszönömről már nem is beszélve.... ???

Gratulálok! Szégyellje magát az ilyen! :noway:

Ezt a topikot az is látja aki nincs regisztrálva? Mert akkor az is elviheti aki be sem regisztrált még.
Mondjuk úgy talán jobb lenne ha privátba rendeznétek a kupon felajánlást úgy lehet rendes fogadó kapná, akkor se biztos mondjuk de hátha. Vagy rossz meglátás? :)

Idézetet írta: tonijani Dátum február 24, 2013, 10:56:43
Már beváltották (nem én), de legalább annyit kiírhatna valaki hogy már felhasználtam.
Egy köszönömről már nem is beszélve.... ???

Talán a ref. linkedhez legközelebb mellékelj egy illemtan kódexet is...  ;)

Van egy fölös kuponom (NS) annak küldöm aki elsőként ír privit és legalább 2 hónapja tag!

Idézetet írta: rodeoshow Dátum február 24, 2013, 21:56:10
Van egy fölös kuponom (NS) annak küldöm aki elsőként ír privit és legalább 2 hónapja tag!

Elkelt!

Felajánlok egy kupont annak, aki hokizik a Schiavone - Suarez-Navvero mérkőzésen. Bármelyik félre ér izgulni, ugyanis mindkettő felettébb nőies  ;D  ;D

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 01, 2013, 01:19:36
Felajánlok egy kupont annak, aki hokizik a Schiavone - Suarez-Navvero mérkőzésen. Bármelyik félre ér izgulni, ugyanis mindkettő felettébb nőies  ;D  ;D

Hello, még él az ajánlat?  :-\

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum március 02, 2013, 16:00:52
Hello, még él az ajánlat?  :-\

Ez most komoly?  ;D Hogyan bizonyítod be?

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 03, 2013, 14:30:27
Ez most komoly?  ;D Hogyan bizonyítod be?

Természetesen nem komoly, de egynek elmegy...  :D