Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nekem jó lenne!Én is osztottam itt vagy 20 már most nekem kellene! :ok:


Idézetet írta: Rosco89 Dátum március 17, 2013, 14:35:24
Hali. Utolsó kuponomat is elcserélném. Van egy 5 eurósom. Szines RTV/NSO már nem jó. Ha valakinek máshonnan van akkor írjon Privátban. Amennyiben nincs ilyen, akkor a mai nap folyamán valamikor megosztom a fórumban a kódot.

ha megvan még jólenne :)

bocsi sokan írtatok, de elfogyott.

Hello. Találtam egy oldalt, ahol mindössze 300 Ft-ért kapsz egy 5 eurós utalványt. Nem akarok reklámot csinálni itt, akit érdekel az küldjön egy üzenetet és küldöm neki a linket.

Az ilyen oldalakat messziről kerüljétek el. Ki garantálja hogy működnek a kódok? Senki. Ilyen kódokat bárki kitalálhat és akkor mi van.. ha csak 10 embert átver már keresett 3000ftot.


Én kipróbáltam. pont volt a skrillemen 300 Ft megvettem és működik :) de mindenkinek szíve joga eldönteni hogy vesz-e.

És ki tudja hogy nem te vagy az egész mögött és magadat használod referenciaként.. Senki.

Ebben teljesen igazad van. Mondhatnám, hogy nem én vagyok, de szerintem teljesen felesleges. Én mindössze pozitívan csalódtam egy emberben és ezt szerettem volna megosztani veletek. Ti döntésetek.

vajon mostanában nem lesz vhol megint ilyen nagy kupon osztogatás?:D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 20, 2013, 15:05:03
vajon mostanában nem lesz vhol megint ilyen nagy kupon osztogatás?:D

Igen, lesz.


Húsvét hétfő Dörmögő Dömötör

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 20, 2013, 15:24:52
Húsvét hétfő Dörmögő Dömötör

Ez most komoly?

+ Szerintetek a 22-i jubileumi és teljesen megújult Nemzeti Sportban lesz kupon?

Üdv, sarkanyolo

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum március 20, 2013, 16:51:00
Ez most komoly?

+ Szerintetek a 22-i jubileumi és teljesen megújult Nemzeti Sportban lesz kupon?

Üdv, sarkanyolo

Hát hogyne lenne az. Csacsa sose viccel, ha ilyenről van szó!!! ;)