Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum március 22, 2013, 10:32:35
Igen. Nincs benne, de e-mailben küldtek.

akkor arról én megint lemaradtam  :noway: :redchug: ;D

van egy felesleges mail kuponom, a válogatott meccsig lehet prviben jelentkezni rá, hangsúlyozom 1 kupon lesz, mert ez itt egy buli

sziasztok nekem is van egy kuponom ha kell valakinek
én 2-emailre kaptam

Írd ki ha már elkelt! (ha nem, akkor nekem jöhet...  :ok: )



de mit kell tenni hogy emailbe küldjenek ilyen kupont?

Nekem hotmailre jött egy szintén, "Beckham betalál Párizsban?‏" címmel.

s már fel is használtad azt? :)

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 22, 2013, 15:47:26
s már fel is használtad azt? :)

Megtörtént, már csak egy tuti fogadást kellene csinálni :D:laugh:

Nekem is volt 2, de bebuktam mindkettőt!!!  :(
Az első 3 euro-ból csináltam 9,72-őt és utána buktam be, a másodikat meg egyből bebuktam!!  :crazy:
Sajna több kupon kódot nem kaptam, mert azt már fel tudtam volna ajánlani valakinek....  :(

Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2012, 14:01:23
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 3 vagy 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő (Fórumról való kizárással jár)!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!


Kuponok cseréje:
Ha kupont szeretnétek cserélni, erre van egy javaslatunk: az küldje el hamarabb a kódot, aki később regisztrált a Fórumra.
Mindezt privátban rendezzétek, s bármilyen fajta kellemetlenség (lejárt/beváltott kupon stb.) miatt a Sportfogadas.org nem vonható felelősségre.
Mindenki ennek tudatában cselekedjen!

:)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum március 22, 2013, 17:15:25
:)
jah elnézést, nem láttam ezt hogy kérni nem lehet :P bocsánat....

Üdv! A legutóbbi NSO-ban lévő kupont elcserélném email-re.Ha valakit érdekel privátban írjon,ha nem később kiteszem.

Idézetet írta: HPX26 Dátum március 22, 2013, 17:54:14
Üdv! A legutóbbi NSO-ban lévő kupont elcserélném email-re.Ha valakit érdekel privátban írjon,ha nem később kiteszem.
Küldtem PÜt :D