Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Elkelt,de inkább kiraktam volna.Hatalmas üzlet volt.

de az üzenetemet nem kaptad meg hamarabb?:D

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 22, 2013, 16:57:36
Nekem is volt 2, de bebuktam mindkettőt!!!  :(
Az első 3 euro-ból csináltam 9,72-őt és utána buktam be, a másodikat meg egyből bebuktam!!  :crazy:
Sajna több kupon kódot nem kaptam, mert azt már fel tudtam volna ajánlani valakinek....  :(

Hogyan használtad fel őket?  :D

valószinüleg két felhasználóval  :P

Nekem is van 4 felesleges kuponom (NS/SZRTV). Cserélnék e-mailes-re, ha nem sikerül elajándékozom (csak régi tagoknak). Jelige: kuponvadászok kíméljenek.

E-mailes 5 eurós kupont cserélek újságos kuponra. Akit érdekel írjon PÜ-t!

Hali!

3 vagy 5 eurós,de inkább 5eurós kupont keresek. Tudok küldeni egy ncore meghívót, akit esetleg érdekelne és elcserélné.
Írjon PM-ben.

milyen követelmények is vannak az 5 eurós kuponokkal?

Szerintem a szokásos 1,5-es szorzóval való megforgatás.

5 euró értékben kell tegyek 3 fogadást minimum 1,5-es szorzóval?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 23, 2013, 13:10:36
5 euró értékben kell tegyek 3 fogadást minimum 1,5-es szorzóval?

így van  :ok:


Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 23, 2013, 13:39:46
Ott a pont.  :king_125: :atv: ;D

Ejha... arra lettem volna kiváncsi, hogy a két felhasználó között van valamilyen kapcsolat? Mondjuk egy lakcím?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 23, 2013, 13:49:02
Ejha... arra lettem volna kiváncsi, hogy a két felhasználó között van valamilyen kapcsolat? Mondjuk egy lakcím?

Nincs ....lényegében a másik is valós személy, csak ő nem foglalkozik fogadásokkal, és így ideadta a személyiségét kölcsönbe  ;) tehát ha lenne rajta nyeremény akkor ugye utalnám az ő bankszámlájára és max. mivel segitett adok neki 10%-ot belőle, de hát 3 euroból nehéz nagy összeget csinálni!!!  :(

Értem. Köszi a választ!  :)  Azt hittem valami közelebbi rokonnak csináltál.  :)