Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


5 eurós e-mail-es kupon-t cserélek más promócióbelire Pl.: FFT vagy valamilyen e-mail -esre .... Ha érdekel írj PÜ-t !!  :)

Megvan még az 5 euro-s?Küldtem pű-t.

amit küldtél,azt már beváltották

Sziasztok,

Felvettem a kapcsolatot a bet-at-home angol nyelvű ügyfélszolgálatával, és megérdeklődtem a kuponos problémákat. Aki már egyszer beváltott kupont a "Beckham betalál Párizsban" emailből, mégegyszer nem fog tudni, még ha a kód más is. Egy felhasználó csak egy ilyen promóciót tud kihasználni, függetlenül mennyi kód van a birtokában.

:cya:

Vigyázzatok a "krisztoska" nevű jellemtelen féreggel,már beváltott 5 eurós utalványokat cserélget!Engem átbaszott,kívánom,hogy soha ne nyerjen 1 fillért sem!

Nekem van beckhames kuponom.Cserélném,illetve odaadnám valakinek egy jelképes összegért.

Idézetet írta: szalist Dátum március 26, 2013, 15:47:38
Nekem van beckhames kuponom.Cserélném,illetve odaadnám valakinek egy jelképes összegért.

3 forintot adok érte, az elég jelképes?

Elsősorban csere érdekelne..azt azoknak írtam,akiknek nincs kuponjuk,de áldoznának rá.

Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2012, 14:01:23
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 3 vagy 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő (Fórumról való kizárással jár)!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!


Kuponok cseréje:
Ha kupont szeretnétek cserélni, erre van egy javaslatunk: az küldje el hamarabb a kódot, aki később regisztrált a Fórumra.
Mindezt privátban rendezzétek, s bármilyen fajta kellemetlenség (lejárt/beváltott kupon stb.) miatt a Sportfogadas.org nem vonható felelősségre.
Mindenki ennek tudatában cselekedjen!

;)

Értem.Ez esetben bocsánat,akkor csak cserélnék...

Én is megkaptam másodjára a "Beckham betalál Párizsban?" e-mailt a már felhasznált kuponkóddal együtt.

Kuponok elajándékozva, akinek nem írtam vissza az azért van mert megelőzték! Sok sikert  :ok:

én szívesen beváltanék egy ilyen Beckham párizsi akcióból eredö kódot.... Németországban lakom, és nem kaptam. Holnap délelött tudok német újságból kódot szerezni, aki küld nekem, az holnap visszakapja. Gondolom német újságból nincs aki már váltott be  ;D

Idézetet írta: sebibaba Dátum március 26, 2013, 17:11:33
én szívesen beváltanék egy ilyen Beckham párizsi akcióból eredö kódot.... Németországban lakom, és nem kaptam. Holnap délelött tudok német újságból kódot szerezni, aki küld nekem, az holnap visszakapja. Gondolom német újságból nincs aki már váltott be  ;D

Én is szívesen küldök neked kódot, DE előre kérem a német újságból származó kupont. :coolsmiley: Tudok várni holnapig. ;)

#509 március 26, 2013, 19:21:54, Pikaa
Amúgy ezeket az mailes kuponokat,hogy,vagy mire fel kapjátok? Van aki nem Magyarországon él,és kapott mailbe kupont?  Én soha egyet nem kaptam!