Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: Pikaa Dátum március 26, 2013, 18:54:55
Amúgy ezeket az mailes kuponokat,hogy,vagy mire kapjátok?

Jelen reklámot a jojatek.hu rendszerén keresztül a(z) [email protected] e-mail címre, a regisztráció során elfogadott adatkezelési szabályzatban és felhasználási feltételekben meghatározottak szerint küldtük.

Nekem ennek ez volt az alján.

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 26, 2013, 18:54:55
Amúgy ezeket az mailes kuponokat,hogy,vagy mire kapjátok? Van aki nem Magyarországon él,és kapott mailbe kupont?  Én soha egyet nem kaptam!
Én nem élek Magyarországon-Szlovákiában-és nem szoktam kuponokat kapni pedig van citromailem,freemailem,hotmailem meg nem tudom milyen emailcimem még.Viszont gmailre itt-ott kapok valami cseh oldalakról spamként.Anno még pokecon szoktak osztogatni,de már vagy 1éve nem kaptam onnan sem.

Most észleltem, hogy egy eldugott kis citromail fiókomban nekem is jött egy kód, nekem a chat.hu küldte körlevélként.

Idézetet írta: ncis88 Dátum március 26, 2013, 19:01:58
freemailes vagy?

Yahoo és gmail.Már pontosan nem tudom melyik van megadva.

Idézetet írta: fili76 Dátum március 26, 2013, 19:06:55
Én nem élek Magyarországon-Szlovákiában-és nem szoktam kuponokat kapni pedig van citromailem,freemailem,hotmailem meg nem tudom milyen emailcimem még.Viszont gmailre itt-ott kapok valami cseh oldalakról spamként.Anno még pokecon szoktak osztogatni,de már vagy 1éve nem kaptam onnan sem.

Azért kérdeztem,mert én sem vagyok magyarországi és vajon nem csak ők kapnak-e?

MM1K8-SC2BG-8KKWH-L688S-BDXBV6

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 26, 2013, 19:20:54
Azért kérdeztem,mert én sem vagyok magyarországi és vajon nem csak ők kapnak-e?
Azt nem tudom lehetséges,de nekem a cseh kuponok pótolják,mert a tegnapit pl. 100koronásat 3,87eurora váltotta át.Igaz van ahol pont ez miatt maradok ki a promóciókból,de ez már más téma.

Azt én is tudok adni...sok sikert,hogy új regisztrálóként a semmiért kupont kapj..

Azért ez tényleg pofátlanság...   :crazy: be reg-elt majd 10 perc múlva kér ingyeb egy kupon-t  :bash: :bash: :bash:

Sziasztok.Én krisztoskával sikeresen kódot cseréltem...Van még 1 kódom,várom a jelentkezőt még cserére

Nekem meg 2-szer küldték el ugyanazt a kódot 5 nap differenciával...  :-\


Sziasztok!
Kaptam emailben egy 3 eu-s kódot a múltkor beváltottam tegnap megint kaptam egyet és amikor be akarom váltani akkor azt írja,hogy már beváltott egyet ezen prómocióból.
A kérdésem hogy mennyi időnek kell eltelnie két kupon beváltás között?

Idézetet írta: bazsy Dátum március 27, 2013, 08:18:40
Sziasztok!
Kaptam emailben egy 3 eu-s kódot a múltkor beváltottam tegnap megint kaptam egyet és amikor be akarom váltani akkor azt írja,hogy már beváltott egyet ezen prómocióból.
A kérdésem hogy mennyi időnek kell eltelnie két kupon beváltás között?

Szia! Ez azt jelenti hogy többet abból a promócióbol amiből kaptad a kupont még egyet ugyan arra az account-ra többet nem válthatsz be.