Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 28, 2013, 16:49:43
Van itt olyan, akinek már zárolták a számláját??

És ha igen, akkor azt miért tették? Mi volt az indok?

multiacc
Ha a tiedet zárolták, azt biza' soha ki nem nyittatod. Ők nem olyanok mint a bet365.

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 28, 2013, 16:49:43
Van itt olyan, akinek már zárolták a számláját??

És ha igen, akkor azt miért tették? Mi volt az indok?

Szintén multiacc, haver már meglévő számlájával beléptünk én gépemen 1x, úgy hogy előtte tonnányi bejelentkezése volt otthonról, és a regisztrációt is otthon csinálta, a supportnak írt levelünk még se járt sikerrel, azóta is zárolva van mind a két acc. Az biztos, hogy nem valami "segítőkészek" ilyen téren. :D

Sziasztok!!
Nincs valakinek fölös kuponja!?
Én nem kaptam ilyen kupont,pedig tag is vagyok!!:(
Múltkor is lemaradtam arról ami az újságban volt....

Ha van valakinek,légyszi küldje már el pm-ben,ha nem nagy kérés!!
Nagyon megköszönném!!:D

Idézetet írta: atosz19 Dátum március 28, 2013, 17:25:46
Sziasztok!!
Nincs valakinek fölös kuponja!?
Én nem kaptam ilyen kupont,pedig tag is vagyok!!:(
Múltkor is lemaradtam arról ami az újságban volt....

Ha van valakinek,légyszi küldje már el pm-ben,ha nem nagy kérés!!
Nagyon megköszönném!!:D

Még hányszor ismételjem?

"FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!"

nekem van most aktuális mailes kupon, amit cserélek tavalyi mailesre  :beerchug:

Akkor még egyszer utoljára!
Cserélnék Beckham betalál Párizsban? 3 eus kupont más promócióbéli kuponra!
Minimum hozzászólás 25!

KUPONVADÁSZOK!
Mai nemzeti-sport újság elején van egy jó nagy Bet at home reklám lehet ,hogy kupon is van bennt  :)

múlt7en mikor 110 éves lett az NSO akkor is ott ficeget a BAH reklám az újság alján, és nem volt benne kupon....sztem ma is csak reklámról van szó, de ha vki talált benne aranyat ossza meg velünk  :redchug: :beerchug:

Érdemes több embernek, több helyen is megnéznie ilyenkor, mert reális az esély rá, hogy nagyüzemileg kilopják belőle.  :)

A kuponokkal bizniszelés lassan megélhetési forma lesz egyeseknek, a betathome meg olyan, mint ha pénzt nyomtatna...

"A kuponokkal bizniszelés lassan megélhetési forma lesz egyeseknek, a betathome meg olyan, mint ha pénzt nyomtatna..."    :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Idézetet írta: maccs85 Dátum március 29, 2013, 09:52:32
KUPONVADÁSZOK!
Mai nemzeti-sport újság elején van egy jó nagy Bet at home reklám lehet ,hogy kupon is van bennt  :)
Nincs benne, NS-ben kb. 3 havonta van kupon, tavaly novemberben, illetve idén februárban volt, talán jövő hónap vége felé vagy május elején várható.

Bet365-ös 10 eurost cserélek más promos kuponra irj PÜ t

Idézetet írta: malossi Dátum március 29, 2013, 13:20:05
Bet365-ös 10 eurost cserélek más promos kuponra irj PÜ t
Biztos? Itt valami nem jó.


A bet365 a "hűség" bónuszokhoz kódot küld, tehát elvileg az is áruba bocsátható, de meglepődnék, ha más számlájához azt fel lehetne használni.