Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 29, 2013, 13:41:57
A bet365 a "hűség" bónuszokhoz kódot küld, tehát elvileg az is áruba bocsátható, de meglepődnék, ha más számlájához azt fel lehetne használni.

Azt miért nem használja fel??  ;D Más számláján nem lehet felhasználni!

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum március 29, 2013, 13:47:53
Azt miért nem használja fel??  ;D Más számláján nem lehet felhasználni!

Lehet, hogy már felhasználta és utána elcseréli.  :D

Bet365-ös 10 eurost cserélek más promos kuponra irj PÜ t   :great: :great:  hát ezen beszakadtam, ez olyan mintha odaadnál vkinek 3ezret és cserébe 900 ft-ot kapsz  ;D ;D

Idézetet írta: TiB Dátum március 29, 2013, 14:02:16
Egészen nevetséges, ami a 3 eurós kuponokért folyik. Én is szeretem az ingyen pénzt, de még mindig meg tud döbbenteni az átlagjómagyar. Multiacc, kuponlopás, kuponcsere, kuponcserecsalás...3 eurókért. :noway:

900 forint. :o


Igen, csak ha csinálsz a 3 euro -ból (900 ftból), 100 euro -t (30000 ftot) és nincs melód és kiba****tt jól jönne a pénz és mikor vennéd ki, akkor meg fogják és lezárolják a számlád (és nem MULTIACCOUNT miatt), hanem mert sikerült elnyerned tőlük 100 euro -t, azért mert ügyes voltál és szerencsés, hát NO COMMENT és erre illik inkább a  :noway: :noway: :noway:

Gusztustalan a BAH...ha lenne rá mód, még akkor sem fizetnék be hozzájuk, és ha ez lenne az egyetlen iroda, akkor nem fogadnék soha többet inkább...szórják a 3 euro -kat, aztán ha nyersz, akkor meg erre-arra hivatkozva törölnek és blokkolnak!!!  :noway: :noway:

Régen is volt egy fogadásom náluk, azt is ingyen 3 euroból hoztam össze, és már kb 30 euro -nál tartottam és gólkirályra fogadtam és végül holtverseny lett és a szabályzatukban benne van, hogy holtverseny esetén visszatéritik bizonyos % -ban a fogadási tétnek megfelelő összeget, tehát, minél többen vannak holtversenyben, annál kevesebbet kapsz, de legalább jött volna vissza mégis valamennyi 10-20 közötti euro, erre fogták és az osztás helyett mégis kihoztak egy nyertest, valamilyen extrém számitások után, de ilyen nem volt a szábályzatukban, hanem az hogy holtverseny esetén tét osztás van...még se történt meg...saját szabályzatuknak ellentmondva vesztesnek titulálták a fogadást, érvénytelenítés helyett!!! Na ezért is kapnak egy jó adagot ebből  :noway: :noway: :noway:

Senkinek nem ajánlom a BAH -t!!!!

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 29, 2013, 14:14:19

Igen, csak ha csinálsz a 3 euro -ból (900 ftból), 100 euro -t (30000 ftot) és nincs melód és kiba****tt jól jönne a pénz és mikor vennéd ki, akkor meg fogják és lezárolják a számlád (és nem MULTIACCOUNT miatt), hanem mert sikerült elnyerned tőlük 100 euro -t, azért mert ügyes voltál és szerencsés, hát NO COMMENT és erre illik inkább a  :noway: :noway: :noway:

Gusztustalan a BAH...ha lenne rá mód, még akkor sem fizetnék be hozzájuk, és ha ez lenne az egyetlen iroda, akkor nem fogadnék soha többet inkább...szórják a 3 euro -kat, aztán ha nyersz, akkor meg erre-arra hivatkozva törölnek és blokkolnak!!!  :noway: :noway:

Régen is volt egy fogadásom náluk, azt is ingyen 3 euroból hoztam össze, és már kb 30 euro -nál tartottam és gólkirályra fogadtam és végül holtverseny lett és a szabályzatukban benne van, hogy holtverseny esetén visszatéritik bizonyos % -ban a fogadási tétnek megfelelő összeget, tehát, minél többen vannak holtversenyben, annál kevesebbet kapsz, de legalább jött volna vissza mégis valamennyi 10-20 közötti euro, erre fogták és az osztás helyett mégis kihoztak egy nyertest, valamilyen extrém számitások után, de ilyen nem volt a szábályzatukban, hanem az hogy holtverseny esetén tét osztás van...még se történt meg...saját szabályzatuknak ellentmondva vesztesnek titulálták a fogadást, érvénytelenítés helyett!!! Na ezért is kapnak egy jó adagot ebből  :noway: :noway: :noway:

Senkinek nem ajánlom a BAH -t!!!!

Valami oka biztosan volt a zárolásnak,indok nélkül nem zárolnak. Én is nyertem 3euróból 50et gond nélkül ki is fizették és elég gyorsan.

Én 23k-t szedtem ki tavaly nyáron, és kiutaltam....  :D

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 29, 2013, 14:14:19

Igen, csak ha csinálsz a 3 euro -ból (900 ftból), 100 euro -t (30000 ftot) és nincs melód és kiba****tt jól jönne a pénz és mikor vennéd ki, akkor meg fogják és lezárolják a számlád (és nem MULTIACCOUNT miatt), hanem mert sikerült elnyerned tőlük 100 euro -t, azért mert ügyes voltál és szerencsés, hát NO COMMENT és erre illik inkább a  :noway: :noway: :noway:

Gusztustalan a BAH...ha lenne rá mód, még akkor sem fizetnék be hozzájuk, és ha ez lenne az egyetlen iroda, akkor nem fogadnék soha többet inkább...szórják a 3 euro -kat, aztán ha nyersz, akkor meg erre-arra hivatkozva törölnek és blokkolnak!!!  :noway: :noway:

Régen is volt egy fogadásom náluk, azt is ingyen 3 euroból hoztam össze, és már kb 30 euro -nál tartottam és gólkirályra fogadtam és végül holtverseny lett és a szabályzatukban benne van, hogy holtverseny esetén visszatéritik bizonyos % -ban a fogadási tétnek megfelelő összeget, tehát, minél többen vannak holtversenyben, annál kevesebbet kapsz, de legalább jött volna vissza mégis valamennyi 10-20 közötti euro, erre fogták és az osztás helyett mégis kihoztak egy nyertest, valamilyen extrém számitások után, de ilyen nem volt a szábályzatukban, hanem az hogy holtverseny esetén tét osztás van...még se történt meg...saját szabályzatuknak ellentmondva vesztesnek titulálták a fogadást, érvénytelenítés helyett!!! Na ezért is kapnak egy jó adagot ebből  :noway: :noway: :noway:

Senkinek nem ajánlom a BAH -t!!!!

Tuti, hogy volt több számlád, vagy valami más bakit elkövettél. Ha csak egy számlával voltál regisztrálva, és nem követtél el semmi olyat amiért okuk lett volna zárolni téged, biztos nem tették volna..

Még nem rég nem te említetted, hogy csináltál több számlát is, vagy valami ilyesmi volt. Vagy rosszul emlékszek, az valaki más volt ?

Idézetet írta: malossi Dátum március 29, 2013, 13:20:05
Bet365-ös 10 eurost cserélek más promos kuponra irj PÜ t

Megérdeklődtem a dolgot  :D "Bet 365 ös hogy befizettem 10 eurot és kapok még rá 10 et és ezt kupon formájában."

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 29, 2013, 14:14:19

Igen, csak ha csinálsz a 3 euro -ból (900 ftból), 100 euro -t (30000 ftot) és nincs melód és kiba****tt jól jönne a pénz és mikor vennéd ki, akkor meg fogják és lezárolják a számlád (és nem MULTIACCOUNT miatt), hanem mert sikerült elnyerned tőlük 100 euro -t, azért mert ügyes voltál és szerencsés, hát NO COMMENT és erre illik inkább a  :noway: :noway: :noway:

Gusztustalan a BAH...ha lenne rá mód, még akkor sem fizetnék be hozzájuk, és ha ez lenne az egyetlen iroda, akkor nem fogadnék soha többet inkább...szórják a 3 euro -kat, aztán ha nyersz, akkor meg erre-arra hivatkozva törölnek és blokkolnak!!!  :noway: :noway:

Régen is volt egy fogadásom náluk, azt is ingyen 3 euroból hoztam össze, és már kb 30 euro -nál tartottam és gólkirályra fogadtam és végül holtverseny lett és a szabályzatukban benne van, hogy holtverseny esetén visszatéritik bizonyos % -ban a fogadási tétnek megfelelő összeget, tehát, minél többen vannak holtversenyben, annál kevesebbet kapsz, de legalább jött volna vissza mégis valamennyi 10-20 közötti euro, erre fogták és az osztás helyett mégis kihoztak egy nyertest, valamilyen extrém számitások után, de ilyen nem volt a szábályzatukban, hanem az hogy holtverseny esetén tét osztás van...még se történt meg...saját szabályzatuknak ellentmondva vesztesnek titulálták a fogadást, érvénytelenítés helyett!!! Na ezért is kapnak egy jó adagot ebből  :noway: :noway: :noway:

Senkinek nem ajánlom a BAH -t!!!!
Én 4éve-talán már 5is,játszom náluk és sosem volt gondom velük.Ügyfélszolgálat villámgyorsan válaszolt eddig minden kérdésemre.Kifizetések is rendben voltak.Kuponnal is nyertem már,igaz engem nem is érdekel különösebben-ha nem kapok,meg fizettem is hozzájuk be,többször is.Ugyhogy itt Nálad nem tudom mi baj lehetett.

Idézetet írta: fili76 Dátum március 29, 2013, 15:20:00
Én 4éve-talán már 5is,játszom náluk és sosem volt gondom velük.Ügyfélszolgálat villámgyorsan válaszolt eddig minden kérdésemre.Kifizetések is rendben voltak.Kuponnal is nyertem már,igaz engem nem is érdekel különösebben-ha nem kapok,meg fizettem is hozzájuk be,többször is.Ugyhogy itt Nálad nem tudom mi baj lehetett.

Na nem offolom tovább a témát, de szerintem ez..:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,9181.msg368044.html#msg368044

Óriási vagy jorgi. Most megint szemét bunkó leszek aki beugat neked, sebaj, vállalom. Elismerted gyakorlatilag hogy két számlát használtál egy gépről, vagy a fasz tudja hogy volt (a lényeg hogy az ő szabályaikat megszegted) És akkor itt sírsz hogy nem fizetnek ki. Mégis mi a fészkes fenét gondolnak itt jó páran?


Idézetet írta: ncis88 Dátum március 29, 2013, 15:29:49
Óriási vagy jorgi. Most megint szemét bunkó leszek aki beugat neked, sebaj, vállalom. Elismerted gyakorlatilag hogy két számlát használtál egy gépről, vagy a fasz tudja hogy volt (a lényeg hogy az ő szabályaikat megszegted) És akkor itt sírsz hogy nem fizetnek ki. Mégis mi a fészkes fenét gondolnak itt jó páran?

Nem vagy szemét, mert teljesen igazad van!! Csak néhány ember olyan mintha egy álom világban élne.. És most már tényleg vége az offnak ;D

Ne marjuk egymást, mert csak elijesztjük azokat, akik szeretnének kuponokat felajánlani!

Köszönöm.

#569 március 29, 2013, 17:04:04, jorgi05
Idézetet írta: ncis88 Dátum március 29, 2013, 15:29:49
Óriási vagy jorgi. Most megint szemét bunkó leszek aki beugat neked, sebaj, vállalom. Elismerted gyakorlatilag hogy két számlát használtál egy gépről, vagy a fasz tudja hogy volt (a lényeg hogy az ő szabályaikat megszegted) És akkor itt sírsz hogy nem fizetnek ki. Mégis mi a fészkes fenét gondolnak itt jó páran?


Egyébként meg most néztem meg és nincs is olyan szabályzati pontjuk, hogy 1 gépről ne regisztrálhasson több személy!!!!
Átnéztem az egész szabályzatukat és CSAK egyetlen szabályzati pontjuk van ami arra utal, hogy 1 SZEMÉLY ne csinálhasson, több fiókot, ugyanazzal a személyazonossággal:

"5. Számla
        2.Az ügyfél csak egy számlát nyithat. Több számla nyitása nem megengedett. Ha felmerül a gyanúja, hogy az ügyfél több számlát nyitott, akkor fenntartjuk a jogot, hogy saját belátásunk szerint az ügyfél számláját befagyasztjuk vagy zároljuk és így az ügyfél elveszíti nyereményét. Az ügyfél tudomásul veszi hogy a befizetését nem térítjük vissza."


...tehát több személy elvileg használhatná 1 gépről az oldalukat és játszhatna, mivel ilyen szabályzati pontjuk nincs, amely arra utalna, hogy kimondottan az IP-cím lenne a gond!!!!!!!!!

Érdekes ezt még senki nem vette észre...  :crazy:

Különben sem írták meg, hogy miért zároltak, csak úgy szó nélkül tették, se levél, semmi  :noway: :noway: :noway:

Akkor, hogy teljesen világos legyen a dolog:

Nekem van egy fiókom a saját személyazonosságommal és egy másik, amit egy ismerősöm csinált az övével...2 különböző személyazonosság, csak mivel őt nem igazán érdekli, meg ideje sincs, így felajánlotta ezt a lehetőséget...és enyémmel is beléptem, meg az övével, de nincs olyan megkötésük, hogy ezt ne lehessen megtenni és büntit vonjon maga után!!!!!!!

Ja és érdekes módon csak azt a számlát zárolták, amin nyertem (az ismerősömét)...a másikat (enyémet) nem zárolták le, pedig elvileg, akkor mindkettőt kellett volna zárolni!!!  :crazy:

(az pedig nem MULTIACC, hogy az ismerősömnek is van meg nekem is egy fiókunk, csak egy gépről van bejelentkezve, amit elvileg a szabályzatuk kimondottan NEM TILT MEG!!!!!!!!!!!!)  :ok: