Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 29, 2013, 16:53:37

Egyébként meg most néztem meg és nincs is olyan szabályzati pontjuk, hogy 1 gépről ne regisztrálhasson több személy!!!!
Átnéztem az egész szabályzatukat és CSAK egyetlen szabályzati pontjuk van ami arra utal, hogy 1 SZEMÉLY ne csinálhasson, több fiókot, ugyanazzal a személyazonossággal

(az pedig nem MULTIACC, hogy az ismerősömnek is van meg nekem is egy fiókunk, csak egy gépről van bejelentkezve, amit elvileg a szabályzatuk kimondottan NEM TILT MEG!!!!!!!!!!!!)  :ok:

Rajta van a kuponon.

Idézetet írta: tsabigo Dátum március 29, 2013, 17:14:39
Rajta van a kuponon.

Igen egy bizonyos kupont 1 személy csak 1x használhat fel, de egy másik kupont felhasználhatsz egy másik felhasználóval, aminek más a kódja nyilván nem is tudnád felhasználni, ha már te egyszer felhasználtad... de amiket leírtam egyetlen szabályzati pontjukban sincs benne!!!!  :ok:

#572 március 29, 2013, 17:32:52, tsabigo
Olvasd el!!Direkt csatoltam egy kupon képét az előző hozzászólásban és alá is húztam neked a lényeget.

Idézetet írta: jorgi05 Dátum március 29, 2013, 16:53:37

Egyébként meg most néztem meg és nincs is olyan szabályzati pontjuk, hogy 1 gépről ne regisztrálhasson több személy!!!!


(az pedig nem MULTIACC, hogy az ismerősömnek is van meg nekem is egy fiókunk, csak egy gépről van bejelentkezve, amit elvileg a szabályzatuk kimondottan NEM TILT MEG!!!!!!!!!!!!)  :ok:

A kuponrol idézem: " valamint közös használatban lévő számítógépen "


Ne bántsátok  majd összehozzuk Gönczivel   aztán csak az lesz az igazi poén napló !  Jorgi munkanélküli vagy úgy tudom. Közlöm ,hogy én is és én a folyamatos panaszkodás helyet  tolom  tippmixen 3-tól 25 odds ig a szelókat nem panaszkodom befogom a szám és azon vagyok ,hogy megszívassam a tippmix irodát . Te viszont akár melyik hozzászólásban akadok beléd mindig csak a kötekedést olvasom . ELÉG ! Elhisszük  neked mindent de fogd fel végre ,hogy itt a profi fogadók ellen nincs esélyed mert egy profi nem azért profi mert nincs vesztes szelvénye  hanem azért mert van megfelelő logikája  ami nem csak a sportfogadáshoz jó . A komolyabb fogadókat ezzel a gyerekes hozzá állással   úgysem győződ meg még akkor sem ha 100- szor tiéd az utolsó szó!

Jól van, mindenki "kipanaszkodta", ha mégsem itt lehet folytatni: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,1073.msg370302.html#new

Jöhetnek a kupon felajánlások, minden más törölve lesz!  ;)

#576 március 30, 2013, 22:21:35, Valenciafan
Hölgyek és urak, akad egy fölöslegessé vált Beckham betalál-e...stb-stb 3 eurós kuponom. Szívesen elcserélném korábbi turnusból való, még beváltható kuponra, de ha nincs az sem probléma (bár azért nem lenne rossz ;D) Külön feltételem nincs, én nem tudok vele mit kezdeni, másnak talán segíthetek vele  :) Privátban várom a jelentkező(ke)t, az első szerencsés kapja a kódot.

A kupon hamar gazdára talált, szóval nem várok több jelentkezőt!

Beckham betalál 3 eurós kupont cserélnék!

Még mindig van forgalomban ilyen kupon???

#579 március 31, 2013, 21:38:13, anonymus12
Én is cserélnék 1 beckham -es  kupont valamilyen más promócióból való kódra. Privát üzenetben írjon a jelentkező.

Cserélnék 1 beckham  kupont valamilyen más promócióból való kódra. :)

Sajnos nincs jelentkező egy cserére :S mondjuk nem meglepő rengeteg ember kapott ilyen 3 eurós Becham kupont .

Idézetet írta: anonymus12 Dátum április 01, 2013, 11:32:29
Sajnos nincs jelentkező egy cserére :S mondjuk nem meglepő rengeteg ember kapott ilyen 3 eurós Becham kupont .

a kupon végül  gazdára talált.

#583 április 02, 2013, 00:52:47, frzn94
Azt szeretném kérdezni,hogy a fogadási utalványt beválthatom,függetlenül attól, hogy már előtte beváltottam egy kupont?

Idézetet írta: frzn94 Dátum április 02, 2013, 00:50:33
Azt szeretném kérdezni,hogy a fogadási utalványt beválthatom,függetlenül attól, hogy már előtte beváltottam egy kupont?

Ha ugyanabból az akcióból / sorozatból származik, akkor nem.
Különböző helyekről érkező (pl. "email-es" és "újságos") viszont felhasználható ugyanazon a számlán.