Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


X8H52-HZGV8-JUNZ4-H9ZVN-J7FWT2
(Beckhames)

Sok sikert a beváltónak  :)

Idézetet írta: paquito Dátum április 02, 2013, 17:16:47
X8H52-HZGV8-JUNZ4-H9ZVN-J7FWT2
(Beckhames)

Sok sikert a beváltónak  :)
Sajna lecsúsztam.

Idézetet írta: handbox Dátum április 02, 2013, 17:40:48
Sajna lecsúsztam.

De legalább jelezne vissza aki beváltotta...  :noway:

5 €-s kupon nyerhető

Mivel reklámnak számítana, ezért akit érdekel, privátban BAH jelszóval megbombázhat egy üzenettel, és küldöm a linket. Elég jó százalékkal lehet nyerni, szóval hajrá.

aki beirja az ez itt egy buli c sláger szovegét annak adok 3eurós beckhames kupont


Sziasztok!
Új vagyok itt, először is üdvözlök mindenkit. Úgy látom ez egy fantasztikus megoldás a nem használt/használható kuponok felajánlására. Nem tudom ki az aki még nem használt fel Beckhames kupont, de itt van 2.

EWCHB-APUUL-57F5A-BGG5Z-MMT5VX

N9Z8T-YDEC3-2DCKW-NSMX5-828C6X

Sok sikert/szerencsét mindenkinek. Ha esetleg van más valakinek felajánlndó kuponja szívesen elfogadom :)

Üdv mindenkinek
Marci

Jaj ne megint lekéstem róla :(

Idézetet írta: henckoh Dátum április 08, 2013, 18:11:16
Jaj ne megint lekéstem róla :(

Örülj neki!
Legalább nem szippant be az online sportfogadás stresszel teli világa! 

Gondolom, aki beváltotta a kuponokat, mindjárt meg is köszöni...
(vagy csak ezért nem fog regisztrálni?!)

Ha megköszöni, ha nem , én jót tettem és nyugodtan fekszem majd le :) nem izgat hogy kapok-e egy "köszönöm"-öt, mert lehet hogy az illető annyira belemelegedik a fogadásba hogy nincs ideje megköszönni :) és épp nyer vele X eurót.

Idézetet írta: Robben19 Dátum április 08, 2013, 18:24:34
Ha megköszöni, ha nem , én jót tettem és nyugodtan fekszem majd le :) nem izgat hogy kapok-e egy "köszönöm"-öt, mert lehet hogy az illető annyira belemelegedik a fogadásba hogy nincs ideje megköszönni :) és épp nyer vele X eurót.

A köszönöm csak egy gombnyomás egy aktív tagnak, az illendőségen kívül pedig az is mellette szól, hogy a többiek már ne próbálják ugyanazt a kupont beváltani.

Ez jogos, mert ha 20 ember megpróbálja ugyanazt beváltani, az nem igazán előnyös. de ha ki van írva, hogy -köszi beváltottam-  (lehet hogy lesz pár nem tiszta és megpróbálja ennek ellenére is), de megspórol némi energiát és fáradtságot a többiektől

Ilyen kuponok milyen gyakran , és milyen újságokban szoktak szerepelni?

Idézetet írta: RealMadridCF7 Dátum április 08, 2013, 19:29:43
Ilyen kuponok milyen gyakran , és milyen újságokban szoktak szerepelni?

Pár havonta; lehet NS-ben, 442-ben vagy akár pucér nénis magazinban. Ha lesz ilyen, akkor ide biztosan beírja majd valaki.

Idézetet írta: Robben19 Dátum április 08, 2013, 17:35:05
Sziasztok!
Új vagyok itt, először is üdvözlök mindenkit. Úgy látom ez egy fantasztikus megoldás a nem használt/használható kuponok felajánlására. Nem tudom ki az aki még nem használt fel Beckhames kupont, de itt van 2.

EWCHB-APUUL-57F5A-BGG5Z-MMT5VX

N9Z8T-YDEC3-2DCKW-NSMX5-828C6X

Sok sikert/szerencsét mindenkinek. Ha esetleg van más valakinek felajánlndó kuponja szívesen elfogadom :)

Üdv mindenkinek
Marci

Bár nem én váltottam be, de a jószívűségedért kapsz egy köszönömöt! :beerchug: ;)