Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm a köszönömöt :) remélem meggazdagodnak belőle a beváltók !

ha kell kupon, akkor privátban várom az ez itt egy buli textjét :-)

segitenel picit? Eloadoja vagy valami ? mert igy semmit sem talalok pedig megkeresem neked szivesen. :) mert amugy nem ismerem a dalt


Nem hiszem hogy menni fog :/ megtaláltam a számot a Talentometer ben de meghallgatni mar nem tudtam. az alapjan hallasrol nem lenne konnyu de elegge jartas vagyok zenei dolgokban(sajat studio igaz alapszinten) es le tudnam tisztitani hogy csak a szoveg legyen de az egesz zenet nem talalom csak szovegben.

hogyhogy nem tudod meghallgatni? play nos hasit

mar nem jutok gephez ma, csak a mobilomrol netezek (amig el nem alszok) es igy nem engedi. holnap megnezem geprol is :)

Juteszembe egy dolog..volt egy 5 eurós kuponom még 2011 -ben. Kb. 10 hónap után láttam meg az e-mailt, és már lejárt azt írta. Bosszantó hogy nem vettem észre. Mennyi a max idő amíg felhasználhatom?

Idézetet írta: Robben19 Dátum április 11, 2013, 18:41:35
Juteszembe egy dolog..volt egy 5 eurós kuponom még 2011 -ben. Kb. 10 hónap után láttam meg az e-mailt, és már lejárt azt írta. Bosszantó hogy nem vettem észre. Mennyi a max idő amíg felhasználhatom?

Nincs az e-mail hátulján feltüntetve a szavatossága?

Huu , majd megnezem. Jol megneztem anno. de nem emlekszek hogy lett volna ez mar regebben volt. Mert nem olyan reg egy 2012.08 as kupont valtottam be ami 8-9 honap es az meg jo volt.

Egy tavaly novemberi kód, hátha még be lehet váltani. :)

M6JF8-NVZPK-LKBZJ-UKZ6R-6REN6X

Sok szerencsét a felhasználónak!

Köszönöm beváltottam! :beerchug:

Nektek küldtek szülinapos kupont? nekem november 7.én van de még nem kaptam  :o :)

Szülinapos kupont akkor kapsz ha már előtte fizettél be hozzájuk.

Köszi, ezt nem tudtam. Bwin-en és bet365 ön játszok rendes pénzzel, BH csak szórakozásból kuponokkal :)