Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


BAH 3€  kupont cserélek régebbi kuponra vagy megegyezés szerint másra!
Privátot kérek!


Idézetet írta: todika Dátum április 15, 2013, 16:26:15
Szülinapos kupont akkor kapsz ha már előtte fizettél be hozzájuk.
Ha egyszer bármikor befizettem, vagy akkor ha előtte valamivel? És a szülinapos kupon az 3 euró?
Köszi!

#618 április 16, 2013, 00:46:27, rodeoshow
Idézetet írta: drogos Dátum április 15, 2013, 22:12:40
Ha egyszer bármikor befizettem, vagy akkor ha előtte valamivel? És a szülinapos kupon az 3 euró?
Köszi!
Szia! Úgy emlékszem, hogy 5 euróst adnak, és előtte pár hónappal volt utoljára befizetésem.
breaking news: megnéztem és tényleg annyi  ;D

Idézetet írta: rodeoshow Dátum április 15, 2013, 23:46:36
Szia! Úgy emlékszem, hogy 5 euróst adnak, és előtte pár hónappal volt utoljára befizetésem.
breaking news: megnéztem és tényleg annyi  ;D
én már fizettem be hozzájuk, de csak 1szer kaptam, szóval nem jön életed végéig.....

Idézetet írta: tonijani Dátum április 16, 2013, 07:05:54
én már fizettem be hozzájuk, de csak 1szer kaptam, szóval nem jön életed végéig.....
A kérdés az, hogy mennyivel előtte kell befizetni?
Nekem hamarosan szuletesnapom lesz, de már több, mint egy fel éve nem fizettem be. Szal célszerű lenne most is! :)

Idézetet írta: drogos Dátum április 16, 2013, 08:49:47
A kérdés az, hogy mennyivel előtte kell befizetni?
Nekem hamarosan szuletesnapom lesz, de már több, mint egy fel éve nem fizettem be. Szal célszerű lenne most is! :)
Szerintem nem kap mindenki.Én már legalább 4éve játszom náluk és még soha nem kaptam szülinapomra semmit sem.Természetesen nem egy alkalommal fizettem be hozzájuk.Lehet Neked szerencséd lesz majd és kapni fogsz,de nagyon ne készülj rá,ha meg véletlenül kapsz,akkor legalább pozitivan csalódsz majd. :ok:

Nekem március 30.-án volt, előtte kb. 3-4 hónappal volt az utolsó befizetésem, de kupont nem kaptam, szóval annyira ne éld bele magad! :)

#623 április 17, 2013, 12:27:47, force82
Sziasztok!

Kupon kódot cserélnék ha van valakinek  2013 Január előtti promócióból.

2 db van 3 Euro értékűek. (2013 februári BL és márciusi Beckham betalál -e promocio)

#624 április 18, 2013, 11:04:11, csacsa44
Mikor volt legutóbb NSO-ban kupon? Valaki segítsen és mondja már el :) Csak hogy számítsak-e a közeljövőben kuponra ebben az újságban. Ill, abból a promócióból nem használtam fel kupont, mert lekéstem róla , amire leértem at újságoshoz, már nem volt. "Nem ér" kéregetni. :)

Nagyon rég volt már ha jól emlékszem talán akkor mikor a Real-Manchester játszotta az 1. meccset. Valamelyik BL napon volt az tuti .

Köszi! Ha lesz , valaki írja már ide a fórumba mert nem akarok megint lemaradni

ui: Van egy "Beckham betalál Párizsban?" 3 Eurós kuponom, most nem írom ki ide mint az előző 2-t . Akit érdekel priviben írjon

Mostmár tényleg elkelt a kupon ! :)

Idézetet írta: Robben19 Dátum április 18, 2013, 11:01:18
Mikor volt legutóbb NSO-ban kupon? Valaki segítsen és mondja már el :) Csak hogy számítsak-e a közeljövőben kuponra ebben az újságban. Ill, abból a promócióból nem használtam fel kupont, mert lekéstem róla , amire leértem at újságoshoz, már nem volt. "Nem ér" kéregetni. :)

Abból, hogy mikor volt a NS-ban/ben kupon, nem lehet arra következtetni, hogy mikor lesz legközelebb...

Ez olyan, mint mikor már régen voltál nővel és azt hiszed, ettől nő a valószínűsége a következő vadászat sikerének. Hát sajnos nincs összefüggés! hehe

Egyébként a hoki vb ideje alatt az Arénában ingyen osztogatják az aznapi Sportot, úgyhogy nyugodtan tehetnének bele.  :)