Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Robben19 Dátum április 18, 2013, 11:01:18
Mikor volt legutóbb NSO-ban kupon? Valaki segítsen és mondja már el :) Csak hogy számítsak-e a közeljövőben kuponra ebben az újságban. Ill, abból a promócióból nem használtam fel kupont, mert lekéstem róla , amire leértem at újságoshoz, már nem volt. "Nem ér" kéregetni. :)
Most lestem vissza a számlámon, február közepén volt utoljára, 12-e körül. NS-ben úgy tudom kb. 3 havonta van, vagyis még 3-4 hét mire megint lesz.

Koszi a valaszt! figyelni fogom :)

Sziasztok!

Honnan lehet kupont szerezni újságon kívül? Mert vadászom de nem találok.

Idézetet írta: nashtech Dátum április 19, 2013, 11:44:15
Sziasztok!

Honnan lehet kupont szerezni újságon kívül? Mert vadászom de nem találok.
még esetleg emailből egyet kettőt

Most nézem, egyik emailomra küldtek egy " 3 euró a nyár nagy eseményei előtt" kupont tavaly április 6.-án, de ezt nem használom igazán. Most néztem meg, és pont lemaradtam szerintem mert 1 évig lehet felhasználni(gondolom én) Mi alapján döntik el hogy melyik emailomra milyet küldenek? Egyikre pl kaptam 5 napon belül 2 db Beckhameset, másikra egyet sem.. nem értem őket  :)

Múlthéten regisztráltam hozzájuk de nem fizettem be hozzájuk, elég szegényes a kínálatuk, csak kíváncsivá tett ez a kupon mánia :) de lehetséges le kell róla tenni.

Itt fontos, hogy fogadási számlaként csak egy utalványt váltson be. Az ingyenes utalványokat csak egyszer használhatja fel személyenként, családonként, háztartásonként, valamint közös használatban lévő számitógépenként.

Öööö most lehet hülyén értelmezem de csak egyszer tölthetem fel a számlámat fogadási utalvánnyal többször nem?? Vagy más más más promóciókból szabad???

Idézetet írta: anonymus12 Dátum április 23, 2013, 16:34:31
Itt fontos, hogy fogadási számlaként csak egy utalványt váltson be. Az ingyenes utalványokat csak egyszer használhatja fel személyenként, családonként, háztartásonként, valamint közös használatban lévő számitógépenként.

Öööö most lehet hülyén értelmezem de csak egyszer tölthetem fel a számlámat fogadási utalvánnyal többször nem?? Vagy más más más promóciókból szabad???

Egy promocion belül 1 et. vagyis válthatsz be többet, csak ugyan pl. két ugyan olyan mailos kupont nem, ami egy akciobol származik. 1 mailos meg 1 ujságosat pl. válthatsz be.

Srácok írnátok majd ide ha kapható lesz valamelyik sportújságban a kupon

Idézetet írta: bakamb Dátum április 23, 2013, 19:04:17
Srácok írnátok majd ide ha kapható lesz valamelyik sportújságban a kupon

Valaki mindig beírja aznap reggel :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum április 23, 2013, 16:59:59
Egy promocion belül 1 et. vagyis válthatsz be többet, csak ugyan pl. két ugyan olyan mailos kupont nem, ami egy akciobol származik. 1 mailos meg 1 ujságosat pl. válthatsz be.

Köszönöm! :)

Idézetet írta: bakamb Dátum április 23, 2013, 19:04:17
Srácok írnátok majd ide ha kapható lesz valamelyik sportújságban a kupon

Ha nem sportújságban lesz, akkor ne szóljunk?

#642 május 25, 2013, 20:06:25, nashtech
.

Idézetet írta: nashtech Dátum április 24, 2013, 09:53:25
Beváltottam egy 5 eurós kupont. ezután hányszor kell megforgatni, és milyen oddson? gondolom a teljes összeget kell forgatni. 5 euro és amit nyertem.

"Az ingyenes utalványokat csak egyszer lehet felhasználni személyenként, családonként, háztartásonként, valamint közös használatban lévő számítógépenként. Az utalvány csak sportfogadásra érvényes. Az utalvány összegét háromszor kell megforgatni (legalább 1,50-es nyereményszorzóval) kifizetés igénylése előtt. "

Tehát 15 € értékben, min. 1,5 oddson (lehet kombi is) kell fogadnod ahhoz, hogy kérhess kifizetést.

Üdv mindenkinek!

Van két 5eurós WizzAir-es kuponom cserére!
Akit érdekel dobjon mailt!