Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ja, hogy be kellett volna csomagolva lennie... Akkor az úgy korrekt... Kupon benne volt, tököm se gondolta, hogy becsomagolva kell lennie (FFT sem volt becsomagolva mikor kupon volt benne.)
Tacskóban az eladó szó nélkül lehúzta...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 27, 2013, 00:21:34
A becsomagolt újságból lefényképezték a kupont? aha... ::)

Tegnap délben (mikor még nem is tudtam, hogy kupont rejt az újság) elmerengtem ezen a címlapon a Sparban és az sem volt becsomagolva.

Nem nem jár, elkellett utaznom meg nincs rá időm azért irtam ki ide de nem kötelező meg ha megtehetném megvenném de nem, szóval mindegy .. :-)

Nyomjatok egy stopot a cerkának, feleslegesen fog kopni.. :)

Lényeg csak csomagoltat "vegyetek" különben meglepik érhetnek. :)

Idézetet írta: Yuber Dátum április 27, 2013, 11:42:17
Lényeg csak csomagoltat "vegyetek" különben meglepik érhetnek. :)

Például az újságban szereplő képeket lecserélhetik pár Kiszel Tünde fotóra :D

BAH Beckham betalál Párizsban? márciusi 3€  kupont cserélek régebbi kuponra vagy megegyezés szerint másra!
Privátot kérek!

Kedves Tamás!
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot az ingyenes utalvánnyal kapcsolatban.
Mi is sajnálattal tapasztaltuk, hogy partnercégünk rosszul nyomtatta ki az utalványokat. Akcióink során, Magyarországon 3 euró értékű utalványokat használunk, így az Ön által beváltott kód a valós ajánlatunkat tartalmazza.
Az esetleges kellemetlenségért elnézését kérjük. Amennyiben igényli, jutalmazzuk cégünkbe fektetett bizalmát, és szívesen vendégül látjuk egy általunk is támogatott sporteseményen.   :great:

Megértését köszönjük és várjuk válaszát.
Üdvözlettel:
A bet-at-home.com csapata

Lehet, hogy megbocsátok nekik.  ;D Majd kiderül mit ajánlanak.

Idézetet írta: forzainter Dátum április 28, 2013, 17:16:47
Kedves Tamás!
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot az ingyenes utalvánnyal kapcsolatban.
Mi is sajnálattal tapasztaltuk, hogy partnercégünk rosszul nyomtatta ki az utalványokat. Akcióink során, Magyarországon 3 euró értékű utalványokat használunk, így az Ön által beváltott kód a valós ajánlatunkat tartalmazza.
Az esetleges kellemetlenségért elnézését kérjük. Amennyiben igényli, jutalmazzuk cégünkbe fektetett bizalmát, és szívesen vendégül látjuk egy általunk is támogatott sporteseményen.   :great:

Megértését köszönjük és várjuk válaszát.
Üdvözlettel:
A bet-at-home.com csapata

Lehet, hogy megbocsátok nekik.  ;D Majd kiderül mit ajánlanak.

3 euró 5 helyett?!
Ez már a Playboy árát sem fedezi!
Szerintem mindenkinek járna egy kézilabda BL-meccs belépő...   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 28, 2013, 20:43:11
3 euró 5 helyett?!
Ez már a Playboy árát sem fedezi!
Szerintem mindenkinek járna egy kézilabda BL-meccs belépő...   ;D

Ez volt a paletta, amiből választani lehetett:

Május 4, szombat: MKB Veszprém – Tatabánya: bajnoki elödöntö, elsö mérközés, Veszprém, 2 db VIP jegy
Május 12, St Pauli , Hamburg, Bundesliga II., derbi. 2 VIP jegy a loungba.
Május 19, vasárnap: MKB Veszprém – Pick Szeged: Magyar bajnoki döntö, (kézilabda, RTL Klub, 100 000$ -s dobás) 2 db VIP jegy

Én a Május 19-et választottam!  :great: Éljen a Bet-at-home, és a cicis lányok!  :)


Idézetet írta: forzainter Dátum április 29, 2013, 12:06:12
Ez volt a paletta, amiből választani lehetett:

Május 4, szombat: MKB Veszprém – Tatabánya: bajnoki elödöntö, elsö mérközés, Veszprém, 2 db VIP jegy
Május 12, St Pauli , Hamburg, Bundesliga II., derbi. 2 VIP jegy a loungba.
Május 19, vasárnap: MKB Veszprém – Pick Szeged: Magyar bajnoki döntö, (kézilabda, RTL Klub, 100 000$ -s dobás) 2 db VIP jegy

Én a Május 19-et választottam!  :great: Éljen a Bet-at-home, és a cicis lányok!  :)
Akkor egész jó üzletet csináltál!  :ok:   ;D


Megint van 5 eurós kupont érő kézilabdás
szavazás a BAH-nál, mint tavaly.  :D

Idézetet írta: paquito Dátum április 30, 2013, 15:03:42
Megint van 5 eurós kupont érő kézilabdás
szavazás a BAH-nál, mint tavaly.  :D

Mit adtál meg személyes adatok gyanánt? 

Idézetet írta: paquito Dátum április 30, 2013, 15:03:42
Megint van 5 eurós kupont érő kézilabdás
szavazás a BAH-nál, mint tavaly.  :D

Milyen szavazás a bet at home nál?