Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönjük, hogy részt vett játékunkban!

Amennyiben elküldte személyes adatait (teljes név, lakcím, születési dátum), fogadási számlaszámát és a voksát, szavazata érvényes.
Az 5 eurós kuponokat e-mailben fogjuk Önnek elküldeni. Megvárjuk a szavazás végét, ezt követöen összesítjük az [email protected] e-mail címre beérkezett voksokat, majd kihirdetjük a gyöztes sportolót. Ezután küldjük ki a kódokat tartalmazó levelet, ennek a folyamatnak technikai okai vannak, de a lezárást követöen, maximum egy héten belül megkapja az utalványt.

Addig is játsszon továbbra is velünk! Amennyiben egyéb kérdése merülne fel, jelezze felénk.

Üdvözlettel:

A bet-at-home csapata

Idézetet írta: Canesten Dátum május 04, 2013, 15:19:09
Köszönjük, hogy részt vett játékunkban!

Amennyiben elküldte személyes adatait (teljes név, lakcím, születési dátum), fogadási számlaszámát és a voksát, szavazata érvényes.
Az 5 eurós kuponokat e-mailben fogjuk Önnek elküldeni. Megvárjuk a szavazás végét, ezt követöen összesítjük az [email protected] e-mail címre beérkezett voksokat, majd kihirdetjük a gyöztes sportolót. Ezután küldjük ki a kódokat tartalmazó levelet, ennek a folyamatnak technikai okai vannak, de a lezárást követöen, maximum egy héten belül megkapja az utalványt.

Addig is játsszon továbbra is velünk! Amennyiben egyéb kérdése merülne fel, jelezze felénk.

Üdvözlettel:

A bet-at-home csapata


Ha most a lakcmíet nem adtam meg akkor bukó?? Vagy szavazzak mégegyszer vagy ilyenkor mi a helyzet?

Én elküldtem ezeket az adatokat tehát mindent még többet is a kelleténél,és mégsem kaptam ilyen levelet hogy "köszönjük hogy részt vett játékunkban"  De azért remélem hogy küldik majd!

Ja hát írtak itt már sok mindent van aki azt mondja semmit nem adott meg de kapot kódot van aki mindent megadot. De ma olvastam a Nemzeti sport elején is ezt a dolgot és ott semmit nem ír h. meg kell adni ezt meg ezt. azt írja aki szavaz annak az email-re küldik a kódot majd. a lényege ennyi.

Idézetet írta: pisti1983 Dátum május 04, 2013, 19:08:33
Én elküldtem ezeket az adatokat tehát mindent még többet is a kelleténél,és mégsem kaptam ilyen levelet hogy "köszönjük hogy részt vett játékunkban"  De azért remélem hogy küldik majd!

Írtam nekik e-mailt és a választ másoltam be! :)

Mindenki kapott válaszlevelet? mert én nem.

Idézetet írta: Robben19 Dátum május 06, 2013, 17:01:51
Mindenki kapott válaszlevelet? mert én nem.

Legalább egy hozzászólásnyit olvasnál vissza!

#727 május 06, 2013, 18:08:12, Robben19
Olvastam...azoktol eltekintve kérdeztem...2 ember irta hogy nemkapott, 1 hogy igen ..de vagyunk többen is.. :laugh:

Idézetet írta: Robben19 Dátum május 06, 2013, 17:42:10
Olvastam...azoktol eltekintve kérdeztem...2 ember irta hogy nemkapott, 1 hogy igen ..de vagyunk többen is.. :laugh:

És hányan kaptak úgy válaszlevelet, hogy nem írtak külön kérdést az ügyfélszolgálatnak?!
;)

 ??? ::) Elnézést, nem tudtam !

Egyébként a BL-jegy nyertesét mikor óhajtják kisorsolni? Csütörtök délután van, szombaton 1/4 4-től meg meccs... ;D

Netán valaki kapott már kupon kódot??

Idézetet írta: anonymus12 Dátum május 09, 2013, 18:01:13
Netán valaki kapott már kupon kódot??
Basszus ne csináld, a előző oldalon már kaptál választ...
De addig is vegyél minden nap Nemzeti Sportot, a héten vagy a jövő héten időszerű abban is egy 3 eurós :D


egy kis ajándék....:)


Adja meg az utalvány kódját YGX7R-9CDUM-V9EZ9-B6HFG-V4MRVN a "Be-/kifizetés/Fogadási útalványt beváltani" menüpont alatt


üdv, mindenkinek!