Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Rated921 Dátum május 13, 2013, 21:56:01
egy kis ajándék....:)


Adja meg az utalvány kódját YGX7R-9CDUM-V9EZ9-B6HFG-V4MRVN a "Be-/kifizetés/Fogadási útalványt beváltani" menüpont alatt


üdv, mindenkinek!

Na ezt megfogtam, halas koszonet, elj soka :D

Idézetet írta: Valenciafan Dátum május 09, 2013, 20:14:20
Basszus ne csináld, a előző oldalon már kaptál választ...
De addig is vegyél minden nap Nemzeti Sportot, a héten vagy a jövő héten időszerű abban is egy 3 eurós :D

volt már benne vagy aktuális még!?

Idézetet írta: atosz19 Dátum május 14, 2013, 08:34:25
volt már benne vagy aktuális még!?
Eddig még nem volt, a maiban sem. Bár a kézis szavazás miatt lehet, hogy nem is lesz most.

Ja meg  a playboyban volt vagy van mostanság szal én se hiszem hogy lesz NS ben mostanság. De a kézis szavazásos cuccot már kiküldhetnék.

Idézetet írta: anonymus12 Dátum május 14, 2013, 10:27:16
Ja meg  a playboyban volt vagy van mostanság szal én se hiszem hogy lesz NS ben mostanság. De a kézis szavazásos cuccot már kiküldhetnék.
Elvileg 1-2 napon belül megjön.


Nem tudom de szerintem ebből ma se lesz semmi >:(

Hát, pedig azt ígérték máig küldik ki amikor megkérdeztem. Lehet mégse tartják be.

Idézetet írta: rodeoshow Dátum május 15, 2013, 16:51:28
Hát, pedig azt ígérték máig küldik ki amikor megkérdeztem. Lehet mégse tartják be.

Tavaly is volt közel egy hetes csúszás.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 15, 2013, 17:02:00
Tavaly is volt közel egy hetes csúszás.

Azt nem tudtam ,akkor nem szavaztam. Ezt még akkor kérdeztem meg mikor a szavazásról jött a mail.

Kovacsics takes young player award

For the second time in the history of the Women's EHF Champions League, the best young player of the season was awarded by premium sponsors of the competition, bet-at-home.com.

bet-at-home.com called handball fans to action from all around the world as well as a few professionals and top club teams.
 
After receiving over five thousand votes, the crystal award was handed over Anikó Kovacsics, from Györi Audi ETO KC, shortly after her team secured their first Women's EHF Champions League title with a 23:22 win over Larvik.

"That was the best day of my life. We had been waiting for a long time to win the Champions League; we had worked a lot for it.

"The award of the Best Young Player was an additional surprise, but means a lot to me. The other girls on the voting list are also really talented and had a good season," said the 21-year-old Hungarian.

Kovacsics won the award with 43 per cent of the vote, ahead of Budućnost's Milena Knežević on 28 per cent and Larvik's Thea Mørk on 16 per cent.

"Me and Milena Knežević have played many times against each other for years in youth teams and now at the top level.

"I believe that we have gained a lot, being part of these top teams. I would like to say a big 'thank you' to the supporters of Györi ETO KC, because this result also shows that my team has the best fans," concluded Kovacsics.


Kovacsics lett az év fiatal játékosa! :ok:

Szerintem azért nem dobják ki ma mert mindenki a Londoni csapatra fogadna és akkor tuti dupla ;D Én mindenesetre ha jött volna  nem a cselzire hanem a benfikára raktam volna,na mind1.nem jött és ez a gáz. :-\

Holnap csak küldik már remélem. és a kupont is meg kell forgatni? 3x 1.5 odds felett? vagy nem szükséges?

Idézetet írta: pisti1983 Dátum május 15, 2013, 19:45:42
Kovacsics takes young player award

Kovacsics lett az év fiatal játékosa! :ok:

Gratulálunk!  :)

Bár ebben az is közrejátszik, hogy minket mozgat meg leginkább 5 euró ígérete... hehe

#749 május 16, 2013, 11:22:39, Canesten
Írtam nekik a kuponnal kapcsolatban egy e-mailt, hogy mikorra várható? Jött is választ : Számla zárolás címmel...
Köszönöm Bet-at-home! :bash:

Szerk: És most kaptam meg a kódot!  :laugh: