Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na, ezt is megértük :D
Apropó, itt kell forgatni az összeget mint egyéb más kuponok esetében? Mert erre utaló leírást nem találtam.

Idézetet írta: Valenciafan Dátum május 16, 2013, 14:10:02
Na, ezt is megértük :D
Apropó, itt kell forgatni az összeget mint egyéb más kuponok esetében? Mert erre utaló leírást nem találtam.

Igen,úgy kell.


Remélem, 3 üzenet múlva megint megkérdezi valaki a forgatási feltételeket, aki még a legutolsó oldalon lévő hozzászólásokat sem hajlandó elolvasni...    ::)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 16, 2013, 14:22:20
Remélem, 3 üzenet múlva megint megkérdezi valaki a forgatási feltételeket, aki még a legutolsó oldalon lévő hozzászólásokat sem hajlandó elolvasni...    ::)
Ohh, ezer bocsánat, amiért a leírásban nem találtam semmit és szeretnék biztosra menni...

pff nekem még mindig nem érkezett meg :SS

Idézetet írta: anonymus12 Dátum május 16, 2013, 14:56:31
pff nekem még mindig nem érkezett meg :SS

De már minek, ha zárolták a számládat? :) Eladom én Neked az enyémet 3 euróért  ;D  Kell?  :D

Vicceltem amúgy, ha nem tudom majd felhasználni, akkor odaadom valakinek.

Idézetet írta: Valenciafan Dátum május 16, 2013, 14:26:48
Ohh, ezer bocsánat, amiért a leírásban nem találtam semmit és szeretnék biztosra menni...

Annak szólt a megjegyzés, hogy pontosan 6 (rövidke) hozzászólással a kérdésed előtt ott volt a válasz...  ;)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum május 16, 2013, 15:35:42
De már minek, ha zárolták a számládat? :) Eladom én Neked az enyémet 3 euróért  ;D  Kell?  :D

Vicceltem amúgy, ha nem tudom majd felhasználni, akkor odaadom valakinek.

De am ilyenkor soha többé nem nyithatok én náluk számlát??

Idézetet írta: anonymus12 Dátum május 16, 2013, 19:04:30
De am ilyenkor soha többé nem nyithatok én náluk számlát??

Saját néven nem. Illetve a Veled egy háztartásban élők nevén sem.

És ha mondjuk egyik ismerősöm regisztrált, és az én bankszámlámra kéri a kifizetést, akkor lehet belőle gubanc? Mivel mielőtt zárolták a számlámat pár héttel már kaptam kifizetést! :)

11:19-kor sikeresen megkaptam :) Köszönöm a felvilágosítást tőletek !  :beerchug:

háhhá csak én nem kaptam meg kb se freemail se citromail... :DD

Nekem sem jött még meg.

na akkor mégse vagyok egyedül persze az lenne a legjobb ha neked is és nekem is megérkezne ha már ígérték : ) Helyette ink zárolták a számlámat ok nélkül..... xdxd