Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Canesten Dátum május 16, 2013, 20:47:55
És ha mondjuk egyik ismerősöm regisztrált, és az én bankszámlámra kéri a kifizetést, akkor lehet belőle gubanc? Mivel mielőtt zárolták a számlámat pár héttel már kaptam kifizetést! :)

Elvileg mindenki csak a saját számlájára kérhet kifizetést (és persze csak onnan fizethet be), így a gubanc reális következmény.  :)
Pénzmosás gyanúja meg egyebek miatt elsősorban, de nyilván az irodák a bónuszok miatt is odafigyelnek rá, honnan jön és hová megy a pénz.

Ha zárolták a számlád, akkor nyilván nem szívesen látnak az ügyfeleik között, miért akarod őket a számlaszámoddal idegesíteni?  :)

Találtam még 2 Beckhames kódot márciusból.  :)

U87AU-K17LL-WJ9B6-FD1RD-627ZET

4PJNT-NV48N-WXNUE-SUY92-1CF9XE

Sok sikert!  :beerchug:

Már beváltották a kuponokat.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 16, 2013, 21:13:57
Nekem sem jött még meg.

Délelőtt megérkezett. Ez ment belőle:

Chelsea FC - Everton FC 1 1,65
Newcastle United - Arsenal FC 2 1,55
Granada CF - CA Osasuna X 3,15
FC Pacos Ferreira - FC Porto 2 1,25
Egri FC - Ujpest FC 2.5 over 1,65


Nekem azt írja, nem érvényes a kód.. >:( :(  :o  :-\  :'(  :bash:

úúúúúú bakker ! küldtem a supportnak levelet..kiderült hogy elírtam egy betűt egymás után avgy 6-szor!
Remélem nem zárolnak vagy vmi :D mert sikerült beváltani

Most már kérdezek:
Kombiból is összejöhet az 1,5 odds?
Egészben kell megforgatni?
úgy értem 5 eurót, aztán 7,5-öt (ha pont 1,5 odds jön), aztán pedig 10 et?

Üdv! Én most kaptam meg a kupont.Nekem sem jött meg ezért írtam nekik,ők visszaírtak hogy nincs e esetleg a levélszemét mappában,írtam hogy nincs és küldték azonnal a kupont.

Akinek nem jött meg és elküldött minden adatot"fogadási számlaszám,teljes név,lakcím,születési idő,és a szavazat az írjon nekik!

Idézetet írta: Robben19 Dátum május 17, 2013, 15:23:49
Most már kérdezek:
Kombiból is összejöhet az 1,5 odds?
Igen.

Idézetet írta: Robben19 Dátum május 17, 2013, 15:23:49
Egészben kell megforgatni?
úgy értem 5 eurót, aztán 7,5-öt (ha pont 1,5 odds jön), aztán pedig 10 et?
Nem, akár 0,5 €-s tétekkel is megforgathatod.

Az utalvány összegének háromszorosát meg kell tennie sportfogadásra, és a fogadásokat legalább 1,50-es nyereményszorzóval kell megkötnie ahhoz, hogy kifizetést igényelhessen.  Az utalvány élő és kombinált fogadásokra is érvényes.

Magyarul összesen 15 euró értékben kell fogadni!

Idézetet írta: Robben19 Dátum május 17, 2013, 15:17:54
úúúúúú bakker ! küldtem a supportnak levelet..kiderült hogy elírtam egy betűt egymás után avgy 6-szor!
Remélem nem zárolnak vagy vmi :D mert sikerült beváltani

Valami van ezekkel a kuponokkal, mert ugyanígy jártam. Komolyan mondom, beírtam ugyanazt kétszer, háromszor, és azt írta, hogy rossz kód. Mentem a live supportra, közben még beírtam kétszer, és mire pont reklamálhattam volna, elfogadta.  ???

húú én már délelőtt írtam nekik de még válasz se jött :SS

Köszönöm a gyors válaszokat :)
Viszont így nem tiszta még , hogy ha 1.5 odds alatt fogadok ( kombiban összesen ennyi, vagy egyszeri tétekkel fogadok 1,5 alatt ) akkor az  nem számít a megforgatásba? * Azelőtt mielőtt meglenne a 15 EUR.
Ez az utolsó kérdésem ígérem :D