Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Robben19 Dátum május 17, 2013, 19:42:15
Köszönöm a gyors válaszokat :)
Viszont így nem tiszta még , hogy ha 1.5 odds alatt fogadok ( kombiban összesen ennyi, vagy egyszeri tétekkel fogadok 1,5 alatt ) akkor az  nem számít a megforgatásba? * Azelőtt mielőtt meglenne a 15 EUR.
Ez az utolsó kérdésem ígérem :D

kombi összesen legyen 1,5 fölött

Már tegnap megjött, de nem váltottam be direkt. Ma beváltottam de semmi érdekes esemény a Real kivételével akikben nem bízok. Holnap lesz jópár érdekes jómeccs, majd 1-1 eurót vagy max 1,5-1,5 eurót nyomok egy kombira eredő odds nem érdekel csak h 1,5 fölött legyen :D

Valaki tudja hogy miért nem válaszol az [email protected] hiába írom meg nekik h. nem kaptam meg az utalványt??

Nem csodalkozok, ha a bwin is kivonul Magyarorszagrol... ha igy nyaladdzotok par euroert s zaklatjatok oket  ;D ;D szerintetek meg hol csinalnak ilyesmit? ...leszamitva a balkant...

Idézetet írta: anonymus12 Dátum május 18, 2013, 09:22:58
Valaki tudja hogy miért nem válaszol az [email protected] hiába írom meg nekik h. nem kaptam meg az utalványt??


én sem kaptam..


A support nak kellene írnod nem?

support nem foglalkozik vele..
arra kell írni amire ment a szavazás,viszont azzal sem foglalkoznak most!:XD

hát ja sztem ennyi ez elúszott na m1 :DD

Sziasztok!

Hazaértem a Veszprém meccsről, fasza volt nagyon, hatalmas élmény volt. Köszi Bet-at-home!  :great:

Kifelé ballagva a csarnokból felcsillantak szemeim. Szép és nagy cicis bet-at-homeos lányok osztogatták a 3 eurós kuponokat!  :ok:

Természetesen rögtön a fórumtársakra gondoltam és betáraztam "néhány" darabot.  :)

Ebben a topicban fogom beírni a kódokat holnaptól.

Privátban 50 hozzászólás alatt kérlek kíméljetek! Múltkor is szemétláda voltam mert nem adtam a 2 hozzászólással rendelkező egyéneknek ...




Idézetet írta: forzainter Dátum május 18, 2013, 18:55:57
Sziasztok!

Hazaértem a Veszprém meccsről, fasza volt nagyon, hatalmas élmény volt. Köszi Bet-at-home!  :great:

Kifelé ballagva a csarnokból felcsillantak szemeim. Szép és nagy cicis bet-at-homeos lányok osztogatták a 3 eurós kuponokat!  :ok:

Természetesen rögtön a fórumtársakra gondoltam és betáraztam "néhány" darabot.  :)

Ebben a topicban fogom beírni a kódokat holnaptól.

Privátban 50 hozzászólás alatt kérlek kíméljetek! Múltkor is szemétláda voltam mert nem adtam a 2 hozzászólással rendelkező egyéneknek ...

Szép és nagy cicis BAHos lányokat nem osztogatnál inkább? Tudom hogy sokan vannak akiket jobban érdekel egy 3 eurós kupon, de azért na...



Itt most leszögezném hogy azért mert elsőként szóltam a szép és nagy cicis lányok kuponosztogatásához, attól még nekem nincs kuponom. Úgy kapom a privátokat mintha azt írtam volna hogy gyertek vigyétek... Lehet hogy sokakat megzavart itt a szép és nagy cici  ;D

Elég nagy a forgalom priviben, de azért ide is jut kupon. Írjátok meg, ha felhasználtátok, ne írják be a kódokat 10-szer feleslegesen.

Y7V8N-YETUW-3CCWP-U2R6U-LCZWXE
3K3KD-VL92X-K63MR-F6KP4-Y3X7NT

Sok szerencsét a szerencsés felhasználóknak!