Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: forzainter Dátum május 20, 2013, 16:55:49
Elég gyorsan fogy a "cucc"!  :)

9R4LT-P1B4H-4VGZK-7WJY1-24TTAE

Jókor voltam jó helyen. Köszönöm forzainter! :ok:

#826 május 20, 2013, 17:21:30, stewoka94
beváltották :/
köszi rosco....korrekt vagy (Y)

Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 20, 2013, 16:59:58
beváltották :/
köszi rosco....korrekt vagy (Y)
Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2012, 14:01:23
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 3 vagy 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő (Fórumról való kizárással jár)!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!

Kuponok cseréje:
Ha kupont szeretnétek cserélni, erre van egy javaslatunk: az küldje el hamarabb a kódot, aki később regisztrált a Fórumra.
Mindezt privátban rendezzétek, s bármilyen fajta kellemetlenség (lejárt/beváltott kupon stb.) miatt a Sportfogadas.org nem vonható felelősségre.
Mindenki ennek tudatában cselekedjen!

Elnézést, de mivel ebben a topicban utalványt kérni nem lehet, így nem is feltételeztem, hogy forzainter neked címezte. Ha privátban küldi át számodra, akkor tuti, hogy nem váltja be se én se más helyetted.

Mindjárt körülnézek. Talán nekem is van még kuponom, ha találok átküldöm nekem, ha már ennyire unod a Tippmixet. :)

Akkorr elnézést. Szerintem bánom is ezt a cigiszünetet:D Köszönöm szépen. Egyébként meg iylenkor ha raksz mixet hétvégén ilyen ünnepnapokra és az első meccsen nem tudsz micsinálni.Ezért érdekelne a netes fogadás:)

Ha lenne valakinek felesleges kupon én is szívesen fogadnék egyet.előre is ezer köszönet érte

mindig lekésem!!  :(
grrr  :D :D

Idézetet írta: priest Dátum május 20, 2013, 17:40:05
Ha lenne valakinek felesleges kupon én is szívesen fogadnék egyet.előre is ezer köszönet érte

Olvass már vissza 2 hozzászólást. nem lehet kupont kérni!!!!!!!!!!

Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 20, 2013, 17:38:41
Akkorr elnézést. Szerintem bánom is ezt a cigiszünetet:D Köszönöm szépen. Egyébként meg iylenkor ha raksz mixet hétvégén ilyen ünnepnapokra és az első meccsen nem tudsz micsinálni.Ezért érdekelne a netes fogadás:)

Amennyit szánsz egy hónapban tippmixre, azt töltsd fel a bet-at-home-hoz és ki tudod próbálni, hogy milyen ;)

hétfőn 200al bemegyek a lottózóba és szerdáig rakok meccseket a szelvényre. majd csütörtökön ugyanezt megteszem vasárnapig. Ez átszámolva még shabbatkor is 400 forint hetente.  ::)

Idézetet írta: chriss87 Dátum május 20, 2013, 11:01:38
azt mondjátok meg,hogy az miért van ,hogy én is kaptam kódot forzainter-től ,de nekem a beváltásnál azt írja ki ,hogy Érvénytelen a kód, vagyis helytelen.....ráadásul az 1. kód után küldött még1et, de ott ugyanez a hiba van.... :redchug:

Kedves Chris87!

Látom gyorsan elfelejtetted, hogy a múltkori kupon cserénk egyetlen kedvezményezettje Te voltál, mivel egy már lejárt kupont adtál.
Persze egyből szóvá tettem, és erre a következő választ adtad:
"persze, ha van küldök"

Én vagyok annyira becsületes, hogy amennyiben szereztem volna, mint most te forzaintertől, (tegyük félre, hogy pont nem volt jó) egyből neked küldtem volna.

Remélem legközelebb eszedbe jutok...

Idézetet írta: sarkanyolo2 Dátum május 20, 2013, 21:31:07
Kedves Chris87!

Látom gyorsan elfelejtetted, hogy a múltkori kupon cserénk egyetlen kedvezményezettje Te voltál, mivel egy már lejárt kupont adtál.
Persze egyből szóvá tettem, és erre a következő választ adtad:
"persze, ha van küldök"

Én vagyok annyira becsületes, hogy amennyiben szereztem volna, mint most te forzaintertől, (tegyük félre, hogy pont nem volt jó) egyből neked küldtem volna.

Remélem legközelebb eszedbe jutok...

Nem felejtettem el kedves sarkanyolo2 , de gondolom azt TE sem gondoltad komolyan, hogy majd megveszek 10 db Playboy újságot és elkezdem itt osztogatni a kuponokat? azt a pénzt inkább a bnőmre költöm, nyilván ha lenne NSO-ban kupon vagy más olyan újságban ami nincs becsomagolva, nem úgy  mint a Playboy akkor nem csak 1 kuponom lenne és tudnék neked is adni vagy itt a többi kuponkéregetőnek...de ha annyira nem bírod kivárni a sorod, küldöm azt a 2 kódot amit kaptam forzaintertől és váltsd be ha tudod, további jó éjszakát

Idézetet írta: chriss87 Dátum május 20, 2013, 22:03:15
Nem felejtettem el kedves sarkanyolo2 , de gondolom azt TE sem gondoltad komolyan, hogy majd megveszek 10 db Playboy újságot és elkezdem itt osztogatni a kuponokat? azt a pénzt inkább a bnőmre költöm, nyilván ha lenne NSO-ban kupon vagy más olyan újságban ami nincs becsomagolva, nem úgy  mint a Playboy akkor nem csak 1 kuponom lenne és tudnék neked is adni vagy itt a többi kuponkéregetőnek...de ha annyira nem bírod kivárni a sorod, küldöm azt a 2 kódot amit kaptam forzaintertől és váltsd be ha tudod, további jó éjszakát

ez csak természetes....  ;D kapok valamit, majd én vagyok felháborodva, hogy még nem tudtam lopni mástól, hogy viszonozzam a szivességet...korrekt.

Remélem a bah hamar rájön hogy ezek a kuponok csak problémákat illetve mínuszt okoznak és hamar megszüntetik..Állandóan a feszkó megy itt a kuponok miatt.. :)

heheh,mekkora már a feszkó nyavalyás kuponok miatt!!:D
mondjuk rendezhetnétek pm-ben is!!:xd

Idézetet írta: chriss87 Dátum május 20, 2013, 22:03:15
Nem felejtettem el kedves sarkanyolo2 , de gondolom azt TE sem gondoltad komolyan, hogy majd megveszek 10 db Playboy újságot és elkezdem itt osztogatni a kuponokat? azt a pénzt inkább a bnőmre költöm, nyilván ha lenne NSO-ban kupon vagy más olyan újságban ami nincs becsomagolva, nem úgy  mint a Playboy akkor nem csak 1 kuponom lenne és tudnék neked is adni vagy itt a többi kuponkéregetőnek...de ha annyira nem bírod kivárni a sorod, küldöm azt a 2 kódot amit kaptam forzaintertől és váltsd be ha tudod, további jó éjszakát

Látom nem érted mire gondoltam. Én nem azt mondtam, hogy fizetős újságból, SAJÁT pénzedből szerezz nekem egy kupont. Én csak annyit kértem, hogy ha hozzájutsz(!) egyhez, akkor légyszíves pótold a hiányosságot.

Szerintem ez 2 külön dolog és távol álljon tőlem, hogy ingyenes dolgok miatt bárkinek is anyagi kiadása származzon.