Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 21, 2013, 21:40:17
velem is megcsinálták :|
HZMBZ-VK4RV-Z7M7B-ESKAT-3GESSE
sok sikeeert ,) vártam hoygküzdjenek értee :D
Mit csináltak veled? :-)

Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 20, 2013, 16:37:32
Sziasztok. Nemrég egyik barátom unszolására regisztráltam a bet-at-home-ra és szeretnék kupont szerezni, hogy kipróbáljam mennyire élvezetes így a játék mert bevallom unalmas már a tippmix.
valaki tudna segíteni?

Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 21, 2013, 20:19:06
emailes kuponom van cserélném sürgős! :police:

Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 21, 2013, 21:15:55
de ez emailes :'d beckham betalál promobol, és nem kaptam  hanem jókor voltam jó helyen :$

Tegnap regisztráltál és az első utad ide vezetett, ugyanis a reged után nem sokkal már itt "koldultál". (Ami egyébként tilos ebben a topicban!)
Azt írod, hogy nemrég regeltél BAH-hoz és kéne kupon, mert kipróbálnád. Alig telt el egy nap, már írod, hogy Beckham-es kuponból nem is egy, hanem kettő van neked! (Legalábbis kétlem, hogy annyira idióta lennél, hogy ha csak egy kuponod lenne, azt elcserélnéd egy másfajtára :)  [kivéve, ha már felhasználtad azt] [[utólag kiderült, hogy legalább nem tévesztettél meg senkit sem EBBEN]] Biztos véletlen :D
Majd ma írtad, hogy cserélnél, holott az első posztodban még azt írtad, hogy csak kipróbálnád, hogy milyen a játék! 3€-val is bőven ki tudod próbálni a game-t ;)

Szóval szerintem neked ez már nem az első reged, és talán az a kis csíter lehetsz, aki már többünktől csalt ki kupont! Ezért is vezették be a koldulási tilalmat, illetve ajánlották, hogy kuponcserénél az küldje először a másiknak priviben a kódot, akinek kevesebb HSZ-e van!

Van kérdésed?!

Tudod... előbb utolérik a hazug embert, ha okos üldözi ;)

Sajnos vannak ilyen emberek! Én a minap adtam fel cuccot postára utánvéttel és 2 nap múlva írta a srác hogy bocs találtam másikat a neten és nem kell de sokkal olcsóbban megvenném! Kicsit lettem ideges. Ez volt az utolsó esetemben hogy valamit a neten intéztem! Csak személyesen! Ennyi. Bocs hogy ide írtam ezt nem ide tartozik! Jó fogadást srácok a kuponokkal!

Szia neked is.
1. Mivel tegnap elbuktam azt a 3 eurót így gondoltam szerzek kupont és mivel olvastam a fórumot láttam hogy freemailesek szoktak kapni, tehát megkérdeztem egy barátomat akinek van freemailje, hogy talál-e ilyet. És talált de mivel beírtam azt írta hogy ilyen promociós kupont már használtál fel.Gondoltam akkor cserélek. És a mai kupont megláttam amit beírt ide a srác és jó lett. De mivel mindenkii úgymond a saját  szakállára akar zsidóskodni :) És igazán elhiheted nem kenyerem mások megkárosítása...És az azért szerintem  ha megnézed  azokat az elején akik kéregettek a helyesírás se volt erősségük :) szép estét.

#859 május 21, 2013, 23:20:21, csacsi1899
Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 21, 2013, 22:30:45
És az azért szerintem  ha megnézed  azokat az elején akik kéregettek a helyesírás se volt erősségük

Azért neked se megy sokkal jobban.

Megy az osztogatás:D:DMint egy Sharapova-Azarenka meccsen..:DSzerva itt:D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 21, 2013, 22:45:59
Azért neked se megy sokkal jobban.

Most fog érettségizni, addig menni fog minden...  :D

OFF: Máshol mutatja a "Köszönet" gombot, legalább most már tudom milyen. Otthon miért nem látom?!  :o

+EHFCL kupon megkaptam tegnap!  :ok:

Sziasztok!


beckham kupont hogyan lehetett szerezni? és ott is 3x 1.5 odds felett kell megforgatni?

Idézetet írta: nashtech Dátum május 22, 2013, 10:10:12
Sziasztok!


beckham kupont hogyan lehetett szerezni? és ott is 3x 1.5 odds felett kell megforgatni?

Freemail e-mail címekre küldték őket. Minden kuponnál ugyanazok a forgatási követelmények.

Idézetet írta: rosco Dátum május 22, 2013, 11:07:44
Freemail e-mail címekre küldték őket. Minden kuponnál ugyanazok a forgatási követelmények.

Hotmail-re is jött.

http://prohardver.hu/dl/upc/2009-04/18965_20090402m.jpg

erről tud valaki valami érdemlegeset? mármint, hogy mennyi csengőforintba fájna az sms és, hogy egyáltalán működik-e?

#866 május 22, 2013, 18:29:26, rosco
Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 22, 2013, 18:07:53
http://prohardver.hu/dl/upc/2009-04/18965_20090402m.jpg

erről tud valaki valami érdemlegeset? mármint, hogy mennyi csengőforintba fájna az sms és, hogy egyáltalán működik-e?

Ha működne, akkor egy normál díjas külföldi sms ára, de kb 4 éve volt ez a promó.

Közeledik a vég ...

9RLJ4-SMHG5-719V2-7TWLA-SWAXN6

Sok szerencsét!

Megint lecsúsztam róla :(

Sziasztok!

Van valakinek felesleges kuponja?
Előre is köszi!