Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elutazom, all-in!

WWU2D-MWRXJ-DZE6W-UTAL2-ELUMN6
L9VBE-B46K5-AT7P7-U3YP3-5UK2KT
NTNCA-3TJPP-ZWJKM-K22J1-EJVUUX
6YC86-3J7U5-588U1-FWPUJ-XFXLXJ

Sok szerencsét mindenkinek!

az elsőt el lőttem, nagyon szépen köszi forzainter!!!

A harmadikat beváltottam,köszi szépen!

Utolsó beváltva, köszönöm szépen!

Második beváltva, köszönöm én is.

Péntekig honnan tudok kupont szerezni?

Idézetet írta: Canesten Dátum május 23, 2013, 15:26:40
Péntekig honnan tudok kupont szerezni?

Belépsz a bet-at-home oldalára, befizetsz és az "utalványt vásárolni" részre kattintasz.   :D

valami free megoldásra gondoltam :)

Idézetet írta: Canesten Dátum május 23, 2013, 15:26:40
Péntekig honnan tudok kupont szerezni?
Idézetet írta: Canesten Dátum május 23, 2013, 16:01:02
valami free megoldásra gondoltam :)

Bízhatsz egy jószívű kupon adományozóban.


Valamikor am már lehetne a Nemzeti sportban  mert már jó rég volt .

Kerestem kupont az újságosnál is, de sajnos nem találtam. Eladót is kérdeztem kupon ügyben, de azt mondta már nincs kuponos újság. Szal necces, hogy ma lesz kuponom. :)

Idézetet írta: Canesten Dátum május 24, 2013, 11:02:12
Kerestem kupont az újságosnál is, de sajnos nem találtam. Eladót is kérdeztem kupon ügyben, de azt mondta már nincs kuponos újság. Szal necces, hogy ma lesz kuponom. :)

Pár hónappal ezelőtt is ezt csináltad, akkor egy hétig nézegetted az újságosoknál az összes (?) lapot, csak nem tudom, hogy minek!
Sok száz fórumtag érdeklődik a kuponok iránt, ha valaki tud róla, hogy valahol elérhető kupon, úgyis beírja ide!

Ha ennyi időd van, játsszál inkább tippjátékokban és ott tudsz rohangálás nélkül is 3 vagy 5 eurót nyerni simán, ráadásul többnyire normálisabb irodához jár a bónusz.
(bár nekem úgy tűnik, hogy akinek "nagyon fontos" az ingyen kupon, az tényleg nem akar semmit tenni érte, legalábbis a kéregetők nevét nem nagyon látom a játékokban)

Ha meg ma nem tudsz szerezni kupont, az sem tragédia, mivel bármikorra is lesz tőkéd a fogadáshoz, mindig lesz mire feltenni, nem szalad el a lehetőség!

Elnézést, hogy próbálom magam megoldani a dolgokat, és nem csak ülök és várom a csodát. nem tudom miért zavar ez, és miért jó ez a lekezelő stílus. Én is adtam be kuponokat már, de kutya se köszönte meg. Most nekem lenne rá szüksége, és itt harcosodsz. Nézz át felette és kész...
Dortmund-Bayern meccsre szerettem volna fogadni, mivel a 3 forgatásból így 1 meg lett volna.  Jelenleg pedig nincs pénzem számlát feltölteni.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2013, 11:12:28
Pár hónappal ezelőtt is ezt csináltad, akkor egy hétig nézegetted az újságosoknál az összes (?) lapot, csak nem tudom, hogy minek!
Sok száz fórumtag érdeklődik a kuponok iránt, ha valaki tud róla, hogy valahol elérhető kupon, úgyis beírja ide!

Ha ennyi időd van, játsszál inkább tippjátékokban és ott tudsz rohangálás nélkül is 3 vagy 5 eurót nyerni simán, ráadásul többnyire normálisabb irodához jár a bónusz.
(bár nekem úgy tűnik, hogy akinek "nagyon fontos" az ingyen kupon, az tényleg nem akar semmit tenni érte, legalábbis a kéregetők nevét nem nagyon látom a játékokban)

Ha meg ma nem tudsz szerezni kupont, az sem tragédia, mivel bármikorra is lesz tőkéd a fogadáshoz, mindig lesz mire feltenni, nem szalad el a lehetőség!


Milyen tippjátékok hol?? Mert ilyenekről nem tudok. Sajnos.