Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


jöhetne már mert a Molde-Hönefoss V 6,10ért érdemleges :D

azt megdobom tippmixen :D egy 200 ast megér xd

Meg a Huesca-Sp.Gijón V 3,65

Sziasztok!

A bet-at-home ma egy 3 eurós fogadási utalványt küldött nekem azaz mégsem ő hanem egy kűlső partnere.

"Ennek az üzenetnek a feladója nem a bet-at-home.com.Ezt az üzenetet egy külső partner küldi.

Ezt a levelet azért kaptad, mert regisztráltál a Starity.hu oldalra, ahol a jelenlegi beállításaid lehetővé teszik, hogy erre a címre időnként ajánlatokat küldjünk.

Köszönöm, így megy is mind a Bl döntőre egy pár tippmix szelvény mellett! :beerchug:

A mai Népszabadságban van kupon.
Akit érdekel:

Idézetet írta: mölli Dátum május 25, 2013, 15:28:28
A mai Népszabadságban van kupon.
Akit érdekel:

Köszi az infót! :ok: Még jó, hogy faterom rendszeresen veszi és tényleg ott volt benne a 3 eurós kupon. (Az újság ára amúgy 245 Ft)

Idézetet írta: Latzka Dátum május 25, 2013, 15:38:38
Köszi az infót! :ok: Még jó, hogy faterom rendszeresen veszi és tényleg ott volt benne a 3 eurós kupon. (Az újság ára amúgy 245 Ft)


Szívesen.
Én is véletlenül tudtam meg.

esetleg valakinek felesleges népszabadságos kuponja?:D

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum május 25, 2013, 15:45:36
esetleg valakinek felesleges népszabadságos kuponja?:D

Szerintem még nem késő lemenni a boltba.

Már biztosan elvitték mindet..

Idézetet írta: hurkabalint Dátum május 25, 2013, 15:46:14
Szerintem még nem késő lemenni a boltba.
Erdélyben nem nagyon lehet kapni friss népszabadságot szerintem....

Idézetet írta: mölli Dátum május 25, 2013, 15:28:28
A mai Népszabadságban van kupon.
Akit érdekel:
Köszönöm az infót, lementem, volt még pár, legfelsőt elvettem, és beváltottam !  :beerchug: nagy vagy :) :D

Idézetet írta: Robben19 Dátum május 25, 2013, 16:13:32
Köszönöm az infót, lementem, volt még pár, legfelsőt elvettem, és beváltottam !  :beerchug: nagy vagy :) :D

Szívesen.
Az ember ahol tud, ott segít.

Aki budapesti, az biztosan talál még 100 helyen újságot...
A kuponokról meg nem sokan tudnak, ha itt is délutáni volt az első bejegyzés ezzel kapcsolatban.

Azért remélem, Canesten és a kéregetők benéznek ma, mert holnap nem szeretném azt olvasni, hogy "hjaj-jaj-jaj, megint lemaradtam".

Ma kerestem anyám emailjei között egy email címet.. erre mire nem bukkanok:
Az elmúlt másfél év alatt 4db kupont küldtek neki emailben.. :D
Úgy, hogy még arról se tud h mi az a Bet-at-Home.. igaz 2db kupon már lejárt.. de a másik kettőt sikeresem beváltottam.. :D
Az utolsót pont ma küldték a BL döntő alkalmából, hogy ha "szeretne számlát nyitni ott akkor a következő kuponnal ajándékozzuk meg önt..."
Úgyhogy nézzetek szét régi, nem használt email cimeken is.. akadhatnak ott is ilyenek!