Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum május 25, 2013, 17:29:39
Aki budapesti, az biztosan talál még 100 helyen újságot...
A kuponokról meg nem sokan tudnak, ha itt is délutáni volt az első bejegyzés ezzel kapcsolatban.

Azért remélem, Canesten és a kéregetők benéznek ma, mert holnap nem szeretném azt olvasni, hogy "hjaj-jaj-jaj, megint lemaradtam".

Amikor voltak felesleges kuponok, akkor közzé tettem. Most nekem volt rá szükségem, és jeleztem. De látom mindent tilos, mert Knapp a nagy hős leszól bárkit...

Idézetet írta: TiB Dátum május 25, 2013, 17:39:04
Én is találtam kettőt alig használt fiókokban. ;D
Kösz a tippet!

Nincs mit! :)

Idézetet írta: Canesten Dátum május 25, 2013, 17:47:06
Amikor voltak felesleges kuponok, akkor közzé tettem. Most nekem volt rá szükségem, és jeleztem. De látom mindent tilos, mert Knapp a nagy hős leszól bárkit...
Nem azért tilos mert Knapp azt monta, hanem azért mert:
Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2012, 14:01:23
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 3 vagy 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő (Fórumról való kizárással jár)!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!


Kuponok cseréje:
Ha kupont szeretnétek cserélni, erre van egy javaslatunk: az küldje el hamarabb a kódot, aki később regisztrált a Fórumra.
Mindezt privátban rendezzétek, s bármilyen fajta kellemetlenség (lejárt/beváltott kupon stb.) miatt a Sportfogadas.org nem vonható felelősségre.
Mindenki ennek tudatában cselekedjen!

Idézetet írta: mölli Dátum május 25, 2013, 15:28:28
A mai Népszabadságban van kupon.
Akit érdekel:

Köszi az infót, pont elcsíptem az utolsó újságot  :D

Idézetet írta: mölli Dátum május 25, 2013, 15:28:28
A mai Népszabadságban van kupon.
Akit érdekel:

Irány a tesco (Y)

Idézetet írta: Canesten Dátum május 25, 2013, 17:47:06
Amikor voltak felesleges kuponok, akkor közzé tettem. Most nekem volt rá szükségem, és jeleztem. De látom mindent tilos, mert Knapp a nagy hős leszól bárkit...


A szabályzat szerint tilos, én nem is írtam olyat, hogy ne kéregess!
Szerintem egyszerűen csak kínos... 

Én abban próbáltam segíteni (privátban is), hogy ne kerülj ilyen helyzetbe, de ha neked az az élvezet, hogy próbálod átbaszni a betathome-ot, akkor szerintem neked nem is szabad kupont adni, mert azt más jobban tudná használni...
(például azért, mert másnak lenne esélye kifizetést kapnia)


Idézetet írta: Canesten Dátum május 25, 2013, 18:37:14
Értem! Köszönöm! :)

Még mindig szükséged van egy kuponra?

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 25, 2013, 18:49:09
Még mindig szükséged van egy kuponra?

Ez most költői kérdés akart volna lenni? :)

Idézetet írta: Canesten Dátum május 25, 2013, 19:02:59
Ez most költői kérdés akart volna lenni? :)

Küldök egyet akkor PÜ-be  :)

Sziasztok! Két db kuponcsere érdekelne. Veszpr arénás vs. Népszabadság. Jelenleg nem vagyok otthon,így csak délután tudn a kódot küldeni,viszont a forma 1re mar ellőnék egyet. Várom a jelentkezéseket. Üdv. Tamás

Idézetet írta: forzainter Dátum május 26, 2013, 09:22:04
Sziasztok! Két db kuponcsere érdekelne. Veszpr arénás vs. Népszabadság. Jelenleg nem vagyok otthon,így csak délután tudn a kódot küldeni,viszont a forma 1re mar ellőnék egyet. Várom a jelentkezéseket. Üdv. Tamás

Azért közel 50 elosztogatott kupon után azt gondoltam nagyobb lesz az érdeklődés ... Idézhetnék priviket, amelyekben a csillagokat leígérték az égről, de legalábbis, hogy majd ha lesz kuponjuk, akkor majd "gondolnak" rám.  ;D

Mondjuk azt nem mondták, h milyen értelemben.

Lehet hogy kevesen voltak innen veszprém meccsen...

Idézetet írta: szalist Dátum május 26, 2013, 21:09:14
Lehet hogy kevesen voltak innen veszprém meccsen...

Félreérted!
Nekünk arra kell hivatkozni, hogy nincs felénk újságos!   ;)
A veszprémi kupon forzainternél van.

Van felesleges kuponom(Népszabadság).A kód:Y4LJU-AA8NZ-MXU91-LAHYB-UP56HT.Jó felnasználást!