Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fjazej Dátum május 28, 2013, 11:49:36
Kézilabdás kupont cserélnék Népszabadságosra!Akit érdekel írjon PÜ-t.

Én is!

Honvéd - Győr meccsen osztott kupont cserélnék bármilyen másra.

Idézetet írta: kimppa Dátum május 28, 2013, 19:23:34
biztos trógerség és nem is vagyok túl aktív fórumozó, de azért beírom, hogyha esetleg lenne vkinek teljesen felesleges kuponja akkor küldhetne nekem. :)

mégegyszer bocsi, ha pofátlan vagyok. :-\

Idézetet írta: imax Dátum május 28, 2013, 22:34:55
Egy felesleges kuponnak én is örülnék...

Kéregetni még mindig nem szabad!  :)

LRXGY-RFR5D-6-LM5-3B3KS-SUGTCN a csik helyére egy szám passzol,ennyiszer bl győztes a Milan csapata.A kupont köszönöm egy magyarországi kollégámnak. :beerchug:

Na erről is lemaradtam.

Idézetet írta: civistibi Dátum május 29, 2013, 11:25:45
Na erről is lemaradtam.
Ki korán kel bet-at-home kupont lel! 8)

Idézetet írta: fili76 Dátum május 29, 2013, 07:00:15
LRXGY-RFR5D-6-LM5-3B3KS-SUGTCN a csik helyére egy szám passzol,ennyiszer bl győztes a Milan csapata.A kupont köszönöm egy magyarországi kollégámnak. :beerchug:
Azt viszont nem is tudtam, hogy a Milan már nyert BL-t. :o

Idézetet írta: rosco Dátum május 29, 2013, 11:44:51
Azt viszont nem is tudtam, hogy a Milan már nyert BL-t. :o

Csak annyit, mint a nagy Barca-Manchester United kettős együtt.
Ja, és a legtöbb nemzetközi kupát nyert csapatról beszélsz, szóval ha ezt nem tudod, akkor nagyon keveset tudhatsz a fociról... :)

Kézilabdás veszprémi kupont cserélnék és egy 5 eurós kézilabda szavazós kupont cserélnék valamilyen régebbire. Népszabadságos kupont köszönöm de nem jó.

Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 30, 2013, 10:45:35
Akinek van fölösleges nem, nészabadságos,442-es és nem emailes kuponja az meglephetne egy üzivel :$
Már idézték egy párszor, de megteszem újra! Figyeld a pirossal kiemelt részt!
Idézetet írta: Milan Dátum november 15, 2012, 14:01:23
Bet-at-home Kuponok

A Bet-at-home fogadóiroda gyakran ajánl fel ingyenes fogadás kuponokat (az értéke általában 3 vagy 5€-os), melyeket általában újságokban/folyóiratokban rejtenek el.

Ha van egy fölösleges kuponod, amit te úgy sem használsz fel, akkor itt elajándékozhatod.

Pénzt kérni viszont egy kuponért szigorúan tilos, s büntetendő (Fórumról való kizárással jár)!

Előre is köszönjük azon személyeknek, akik így szeretnének segíteni másokon. Jó tett helyébe, jót várj!  :great:

FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!


Kuponok cseréje:
Ha kupont szeretnétek cserélni, erre van egy javaslatunk: az küldje el hamarabb a kódot, aki később regisztrált a Fórumra.
Mindezt privátban rendezzétek, s bármilyen fajta kellemetlenség (lejárt/beváltott kupon stb.) miatt a Sportfogadas.org nem vonható felelősségre.
Mindenki ennek tudatában cselekedjen!

Nem kértem. Mert a mondatna nincs benne...mondom ha van felesleges meglephet nem azt írtam, hogy adjon :3

És hogy gondoltad, hogy lep meg, ha nem ad? Ha neked az a meglepetés, hogy nem ad, akkor én is szívesen megleplek!  :angel:

Jogos,mert abszolut nem kèrt kupont,hanem,hogy akinek van az meglepheti egy üzivel,ez nem kèrès szerintem :great:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 29, 2013, 12:32:33
Csak annyit, mint a nagy Barca-Manchester United kettős együtt.
Ja, és a legtöbb nemzetközi kupát nyert csapatról beszélsz, szóval ha ezt nem tudod, akkor nagyon keveset tudhatsz a fociról... :)
Felírtam. :ok:

Idézetet írta: artur33 Dátum május 30, 2013, 11:22:51
Jogos,mert abszolut nem kèrt kupont,hanem,hogy akinek van az meglepheti egy üzivel,ez nem kèrès szerintem :great:
Ha én nem azt mondom, hogy megverlek, hanem azt hogy pofán váglak, attól még a lényeg ugyan az.  ;)

Akkor irjuk úgy, hogy kupont kérni, kunyerálni, kéregetni, elvárni, követelni, igényelni nem lehet?

Akinek van fölösleges és meg szeretné osztani, meg fogja tenni kérés nélkül is, csak figyelni kell a topicot (van értesités opció is).