Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stewoka94 Dátum május 30, 2013, 11:01:16
Nem kértem. Mert a mondatna nincs benne...mondom ha van felesleges meglephet nem azt írtam, hogy adjon :3

Ha nem azt írtad az üzeneteddel, hogy kérsz egy kupont, akkor mit?    :)

Szép ez a nyelv, udvarlásnál sem mondjuk ki, mit is szeretnénk valójában, de legalább magunkat ne csapjuk be!   ;)

98UNS - Hp76B - RX8L1 - 18548 - UVX63N

Milyen jó is lenne, ha a beváltóban lenne annyi gerinc, hogy megköszönje a beírt kódot. Így nem koptatná fölöslegesen a kezét az ember  >:(

Kellene egy privát szobát nyitni az ilyen kódoknak,amit csak a regisztráltak láthatnak...Van egy olyan érzésem,hogy az ilyen beírt kódoknak a 2/3-a olyan helyre megy,akinek még csak regisztrálása sincs itt....

Idézetet írta: Valenciafan Dátum május 30, 2013, 13:46:11
Milyen jó is lenne, ha a beváltóban lenne annyi gerinc, hogy megköszönje a beírt kódot. Így nem koptatná fölöslegesen a kezét az ember  >:(

támogatom!

En is egyetertek. Biztos vannak akik lesik a kodokat es 1bol lecsapnak, kozbe meg nincsenek regisztralva.  :bash:  igy eleg nehez kodhoz jutni  :-\

Idézetet írta: Radamel Falcao Dátum május 30, 2013, 16:34:47
En is egyetertek. Biztos vannak akik lesik a kodokat es 1bol lecsapnak, kozbe meg nincsenek regisztralva.  :bash:  igy eleg nehez kodhoz jutni  :-\

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :ok:

Milyen újságokban vannak általában a kuponok?


BL döntős kupont cserélnék, érdeklődők PÜ...

Addig is ajándék "Beckham"-től...
K6NAX-SLB9U-5TK1L-M52K7-EBSCWN

legalább beírhatná az a valaki, hogy felhasználta :/ vagy egy köszi vagy ilyesmi :DDD

Hiába írjátok le 324214325325325x hogy ''jajj legalább leírhatná valaki'' ha valami külső szemlélő akinek nincs élete és egész nap ezt az oldalt bújja csak erre vár és egyből beváltja amint ki rakja az illető az oldalra, az úgyse fogja megköszönni. Kár ezért sírni. Tényleg jó lenne az, hogy csak aki bejelentkezik az láthatja, bár én még bevezetnék olyan szabályt is, hogy min. 100-150 hsz, mivel regelni 2 perc se az oldalra..

Ezzel egyetértek.Kérdezzük meg Milant,hogy ha hozzászólásra nem is,de legalább regisztrációhoz tudja e kötni ezt a topikot...

két napja, semmimozgás? de érdekes :o

és már csak 2 héét és nyári szünet...:)