Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mindenki kéri a kupont, volt már valaki aki nagyobb összeget tudott kivenni csak kuponból befizetés nélkül??

háááát tesóm foglalkozott vele egy darabig. vett ki azt tudom..mondjuk voltak  malacai rendesen. Nekem csak azért kéne kupon most mert teljes megdöbbenésemre lőtt gól nélkül kapott ki hajnalban a Pittsburgh OTTHON :( -15 euró..egész héten azon szenvedtem,hogy eljussak addig...

Idézetet írta: davixxx Dátum május 30, 2013, 21:45:48
Hiába írjátok le 324214325325325x hogy ''jajj legalább leírhatná valaki'' ha valami külső szemlélő akinek nincs élete és egész nap ezt az oldalt bújja csak erre vár és egyből beváltja amint ki rakja az illető az oldalra, az úgyse fogja megköszönni. Kár ezért sírni. Tényleg jó lenne az, hogy csak aki bejelentkezik az láthatja, bár én még bevezetnék olyan szabályt is, hogy min. 100-150 hsz, mivel regelni 2 perc se az oldalra..

Ha a kupont felajánlók nem írják be a fórumba a kódot, hanem privátban küldik el az "arra érdemesnek", akkor máris megoldódott ez a probléma.
(ráadásul a betathome rendszere biztosan jelzi, hogy egy-egy kupont hányan próbálnak beváltani és nem hiszem, hogy előnyünk származik belőle, ha van 100 próbálkozó ugyanarra a kódra)

Az viszont tetszett, mikor csaby18 a felesleges kuponjához szervezett az Online Sportfogadás Játékok témában egy "Survivor" tippjátékot! (a nyertes utána privátban kapta meg a kódot)
Aki csak potyázik és még csak nem is regisztrált, egy ilyen kuponra vagy rá sem mozdul vagy kénytelen aktívvá válni.

Idézetet írta: Rosco89 Dátum június 02, 2013, 12:27:04
Mindenki kéri a kupont, volt már valaki aki nagyobb összeget tudott kivenni csak kuponból befizetés nélkül??

Tavaly nyáron 2db 3 eurós kuponból összesen 23k magyar forintot tudtam kivenni! Minden seikerülhet, csak akarni kell!  ;)

#979 június 02, 2013, 19:32:32, anonymus12
Kézilabda szavazásos kupont cserélnék.Régebbi kuponra. Érdeklődni PÜ ben : )

Ilyen kupont cserélnék, kézilabda szavazósra ha van valakinek. Köszi

Folytatódnak a vb-
selejtezők és a BL!



A bet-at-home.com, Európa egyik legkedveltebb online fogadóirodája több mint 2 millió regisztrált ügyféllel, egy ingyenes,



3 euró értékű fogadási utalványt* ajándékoz Önnek!
Azonnal be szeretné váltani az utalványát? Ilyen egyszerűen működik:

Nyisson egy fogadási számlát – Azonnal elküldjük a bejelentkezési adatait
Jelenkezzen be a fogadási számla számával és a PIN-kódjával
Adja meg az utalvány kódját WL1S7-**************** a "Be-/kifizetés/Fogadási útalványt beváltani" menüpont alatt
Tartja-e formáját Ronaldo?
Már csak nyolc csapat küzdhet a Bajnokok Ligája trófeájáért. Ronaldo kivégezte korábbi kenyéradóját, Messi a Milánt küldte haza a nyolc között. Most is dominálnak a sztárok?

Sziasztok!

Kértem kifizetést, viszont nem kaptam meg. írtam is az irodának, de ők elküldték a pénzt, és van róla bizonylat is. ilyenkor mit tudok tenni?

Idézetet írta: nashtech Dátum június 05, 2013, 21:24:28
Sziasztok!

Kértem kifizetést, viszont nem kaptam meg. írtam is az irodának, de ők elküldték a pénzt, és van róla bizonylat is. ilyenkor mit tudok tenni?

Banki utalás volt?
Ha forint számlára kérted az euró összeget, akkor eltarthat pár napig az utalás, akár egy hétig is.
Mennyi idő telt el?

Egyébként a bizonylattal a számlavezető bankodnál kell érdeklődnöd.
(a számlaszám biztosan stimmelt?)


Banki utalás volt. Május 27.-én utalták el a pénzt takarék bankszámlámra, de a mai napig nem kaptam meg!



Attila H. (14***119)    13.06.13    € 350,00    nincs beváltva    Magyarország :bash:

Egy haveromnak 3 hét kellett. Lassan őrölnek bankárék. :bash:

Idézetet írta: civistibi Dátum június 13, 2013, 19:34:46
Attila H. (14***119)    13.06.13    € 350,00    nincs beváltva    Magyarország :bash:

Van még ideje :laugh:
Egyébként mostanába rengetegszer lengyeleket sorsolnak

Idézetet írta: bakamb Dátum június 13, 2013, 20:53:24
Egyébként mostanába rengetegszer lengyeleket sorsolnak

Mindig lengyeleket sorsolnak ki, nem csak mostanában.