Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: stewoka94 Dátum július 09, 2013, 00:26:35
túl nagy a csend...csak nekem van olyan érzésem, hogy valami nagy durranásra készülnek?

Aha.
Céges bulira Mallorcán.

A svédasztalnál beszélik majd meg, hogy a Dörmögőben vagy a Buci Maciban legyen-e legközelebb kupony.

Szerintem a fociszezon és a BL főtábla indulására szedik össze magukat az irodák, akkorra várok inkább erősebb promókat.
Addig minden bónusz nem várt ajándék.  :)

örülnék egy ajándéknak :'D Konf kupára se dobtak, ha jól emlékszem...:/

T0M1S-ZI300-E1AD0-ERD3K-L0DNI-FB​0N




Érdekes, ma több év után újra beléptem ehhez az irodához és azt látom, hogy ezt kupont én meg se tudnám játszani mert csak 5*5 karakternek van hely ez meg 5*5+4 karakterből áll. Akkor most hogy van ez, rossz helyen nézem?
A fogadási utalvány beváltásánál vagyok.


Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 11, 2013, 16:55:55
Érdekes, ma több év után újra beléptem ehhez az irodához és azt látom, hogy ezt kupont én meg se tudnám játszani mert csak 5*5 karakternek van hely ez meg 5*5+4 karakterből áll. Akkor most hogy van ez, rossz helyen nézem?
A fogadási utalvány beváltásánál vagyok.
Atyaég  :o

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum július 11, 2013, 16:55:55
Érdekes, ma több év után újra beléptem ehhez az irodához és azt látom, hogy ezt kupont én meg se tudnám játszani mert csak 5*5 karakternek van hely ez meg 5*5+4 karakterből áll. Akkor most hogy van ez, rossz helyen nézem?
A fogadási utalvány beváltásánál vagyok.


Lehet hogy a holnapi NSO tartogat valami meglepetés kupont..   :redchug:


Idézetet írta: csatarid Dátum július 12, 2013, 00:33:05
Lehet hogy a holnapi NSO tartogat valami meglepetés kupont..   :redchug:



Áhh, hetente legalább 5-ször ott virít a címlapon valamilyen bah-os hirdetés, kupon mégis csak jó 3 havonta van :D

Ha ez a címlap mondjuk szanszkritül lenne, valami meleglapnak vélném..

Ferenc O. (15***933)   17.07.13   € 1100,00   nincs beváltva   Magyarország

hajrá :uglystupid2: