Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



IdézetVolt itt valami srác egy pár oldallal ezelőtt, aki nagyon büszke volt rá, hogy a standnál az összes újságból kipakolta a kuponokat, és mekkorát koppan majd az, aki megveszi az újságot és nem talál benne kupont  :noway:
Lehet, hogy már a kispöcs már járt a te újságosodnál is

[/quote]

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 30, 2013, 11:18:12
Hahó! Én vettem Sportot, de nem találtam benne kupont :( Mire véget ér ez a promójuk többet költök újságra, mintha befizettem volna... Igaz legalább van egy-két érdekes cikk benne... De azért meglettem volna nélküle. :(


Már bocs, de milyen promó? Én sehol nem olvastam olyat, hogy amíg hirdetnek az újságban, addig lesz kupon is.

Más. Ma megvettem a Blikket, mert pucér csaj volt a főoldalon. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy az újsághoz nem adtak semmit, mikor ott volt a csaj a főoldalon. Piszok szemetek...  :bash: ;D

Akkor félreértettem valamit, csak azt hittem, hogy ez is egy promó, hogy vegyük az újságot...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 30, 2013, 11:34:40
Érdemes.
Egyrészt sétálsz, másrészt tök jó újságokat lehet venni, amikből lehet művelődni.

Köszörüld a nyelved máson, ne velem szórakozz itt. Csak egy kérdés volt, nem kell rögtön köcsögösködni. Ha van benne kupon megvettem volna a mai sportot, de mivel nincs, így most sem veszem meg, ahogy máskor sem.

Idézetet írta: forzainter Dátum augusztus 30, 2013, 14:25:37
Köszörüld a nyelved máson, ne velem szórakozz itt. Csak egy kérdés volt, nem kell rögtön köcsögösködni. Ha van benne kupon megvettem volna a mai sportot, de mivel nincs, így most sem veszem meg, ahogy máskor sem.

Forza szerintem nekem szolt ez a komment :)

Lenne egy nCore meghivom egy kuponért!
Akit érdekel pm!

#1087 augusztus 30, 2013, 23:38:41, csacsi1899
Idézetet írta: forzainter Dátum augusztus 30, 2013, 14:25:37
Köszörüld a nyelved máson, ne velem szórakozz itt. Csak egy kérdés volt, nem kell rögtön köcsögösködni. Ha van benne kupon megvettem volna a mai sportot, de mivel nincs, így most sem veszem meg, ahogy máskor sem.

Nem gondolom, hogy olyan sértőt írtam volna, amin így ki kell akadni, de ahogy érzed.
Csak egy poén volt, de tudtam volna sokkal viccesebbet is, pl azt, hogy:
Érdemes megvenni a sportot kupon nélkül is, mert biztos elemzik benne a BL csoportokat, és megnézheted az internek milyen esélyei vannak...
De direkt kitöröltem, mert nem akartam "köcsögösködni". Erre felcsattansz itt a semmin.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 30, 2013, 23:14:38
BAH kuponért cserébe fűnyírást vállalok!
:bash: pont tegnap nyírtam le... de van még a ház mögött vagy 1600 m2 lefűkaszálni. Pacsi?

Főzök mosok takarítok ha BAH kupont kapok!


Itt egy Beckhames kupon, ha van még olyan valaki aki nem váltott be ilyet  ;D

DRXGL-NYDHT-NUCAG-NA1M8-27TA2J

Idézetet írta: Rosco89 Dátum augusztus 31, 2013, 22:27:46
Itt egy Beckhames kupon, ha van még olyan valaki aki nem váltott be ilyet  ;D

DRXGL-NYDHT-NUCAG-NA1M8-27TA2J
Legalább megköszönhetné, aki beváltotta.... nem próbálkoztam volna feleslegesen ;D

Idézetet írta: tharom2 Dátum augusztus 31, 2013, 23:05:15
Legalább megköszönhetné, aki beváltotta.... nem próbálkoztam volna feleslegesen ;D

Tegnap miután kiraktam 3 vendég jelent meg a fórumon. Én már el se várom tőlük :)

#1094 szeptember 01, 2013, 17:46:15, BvB_09
Idézetet írta: Rosco89 Dátum szeptember 01, 2013, 13:51:37
Tegnap miután kiraktam 3 vendég jelent meg a fórumon. Én már el se várom tőlük :)

Én úgy tudom, hogy csak azok a fórumozók tudnak hozzászólást megköszönni, akik elérték már a 25 hozzászólást.