Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


mi a szar ez a guppis-leguános valami?  :D :D :D

Ha van bet-at-home-os email-ben kupon kód azt hol találom meg benne?
Akkor is kapok ha még nem töltöttem fel pénzt a fogadási számlámra?

#1172 október 23, 2013, 14:53:27, Knapp
Idézetet írta: Asder666 Dátum október 23, 2013, 14:19:27
Ha van bet-at-home-os email-ben kupon kód azt hol találom meg benne?
Akkor is kapok ha még nem töltöttem fel pénzt a fogadási számlámra?

Néha az iroda küld a regisztrált ügyfeleinek kódot, de itt elsősorban olyan email-ekről van szó, amelyeket spam szerűen küldenek vakon a lehetséges ügyfeleknek.
Az ilyen emailekben található kódok bárki számára felhasználhatóak, a számla feltöltése nem feltétel, viszont biztosan alaposabban megvizsgálják ezeket a számlákat legkésőbb a kifizetésnél, mert nem nagyon szeretik, ha valaki a pénze kockáztatása nélkül nyer náluk.  :)
(na meg rengeteg kamu számlát nyitnak a kedves ügyfelek a 3-5 eurós ingyen kuponok miatt...)


Egyébként meg az emailben úgy találhatod meg a kuponkódot, hogy ha van egy szó, ami tele van kötőjelekkel és sem magyarul, sem angolul nem jelent semmit, akkor az valószínűleg a kód lesz.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 23, 2013, 14:49:32
Néha az iroda küld a regisztrált ügyfeleinek kódot, de itt elsősorban olyan email-ekről van szó, amelyeket spam szerűen küldenek vakon a lehetséges ügyfeleknek.
Az ilyen emailekben található kódok bárki számára felhasználhatóak, a számla feltöltése nem feltétel, viszont biztosan alaposabban megvizsgálják ezeket a számlákat legkésőbb a kifizetésnél, mert nem nagyon szeretik, ha valaki a pénze kockáztatása nélkül nyer náluk.  :)
(na meg rengeteg kamu számlát nyitnak a kedves ügyfelek a 3-5 eurós ingyen kuponok miatt...)


Egyébként meg az emailben úgy találhatod meg a kuponkódot, hogy ha van egy szó, ami tele van kötőjelekkel és sem magyarul, sem angolul nem jelent semmit, akkor az valószínűleg a kód lesz.  :)

Köszi szépen a gyors választ! Remélem most már megajándékoznak 1 ajándék kuponnal.Elég régóta vagyok fent csak offline voltam és vissza néztem e-mailket de sajna egyikbe se találtam.

Idézetet írta: Asder666 Dátum október 23, 2013, 15:13:22
Köszi szépen a gyors választ! Remélem most már megajándékoznak 1 ajándék kuponnal.Elég régóta vagyok fent csak offline voltam és vissza néztem e-mailket de sajna egyikbe se találtam.

Annyival kiegészítem, hogy a betathome-tól közvetlenül kevés esélyed van emailes kupont kapni, az a gyakoribb, hogy más szolgáltatók / weboldalak címlistáját szórják meg.
Tehát ha te regisztrálsz valahova, ahol hozzájárulsz, hogy ajánlatokkal megkeressenek, akkor ezen az úton a betathome is elér téged.

Szevasztok!Van egy felesleges kupon kódom.Nem írom be ide,nehogy a nézelődők lefölözzék.Jelentkezni nálam privátban,min 100 hozzászólás felett.

köszönöm, beváltva!
:great:

 8WFU6-7X4ZA-KK6PL-X9BJP-E_JSPE

A kihagyott szám: (2x2)'/x

Idézetet írta: ricsi110 Dátum október 23, 2013, 17:19:45
8WFU6-7X4ZA-KK6PL-X9BJP-E_JSPE

A kihagyott szám: (2x2)'/x

Ötletes kis feladvány volt! Megfejtés:4
Köszi szépen!:D

Idézetet írta: Asder666 Dátum október 23, 2013, 17:24:50
Ötletes kis feladvány volt! Megfejtés:4
Köszi szépen!:D

Nem volt túl nehéz, de nem akartam, hogy egyszerűen csak bemásolnia kelljen a szerencsésnek.:)
Szívesen, sok szerencsét!  :ok:

 bet-at-home 3 eurós utalvány kód: 1MYHT-67N8W-744K8-7DUEH-N5AWYA

Idézetet írta: rem Dátum október 23, 2013, 21:47:57
bet-at-home 3 eurós utalvány kód: 1MYHT-67N8W-744K8-7DUEH-N5AWYA

Köszi! Beváltottam!

Kedves érdeklődők!

Az utalványkód utolsó 6 karakterét megfejtőnek sok sikert kívánok! ( nem lesz túl nehéz... :)
Szóval: KHWJL-5P5Z2-5TNFW-ZCTP2-(első 2 karakter:a 4 legrangosabb tenisztorna angol rövidítése, következő 2 karakter: ahová a király is gyalog jár de ha már angol:a futball vb angol rövidítése is ez. Az utolsó 2 karakter: ezen jutunk el a leggyorsabban Budapestről Pécsre avagy ebből lopták ki a legtöbb sódert az elmúlt 5 évben :)sok sikert!
üdv, gilera

Idézetet írta: gilera62 Dátum október 25, 2013, 17:20:44
Kedves érdeklődők!

Az utalványkód utolsó 6 karakterét megfejtőnek sok sikert kívánok! ( nem lesz túl nehéz... :)
Szóval: KHWJL-5P5Z2-5TNFW-ZCTP2-(első 2 karakter:a 4 legrangosabb tenisztorna angol rövidítése, következő 2 karakter: ahová a király is gyalog jár de ha már angol:a futball vb angol rövidítése is ez. Az utolsó 2 karakter: ezen jutunk el a leggyorsabban Budapestről Pécsre avagy ebből lopták ki a legtöbb sódert az elmúlt 5 évben :)sok sikert!
üdv, gilera

Beváltottam.

Köszönöm gilera62!  :ok: