Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Köszönjük Rosco89 a kódokat  rendes volt tőled aki pedig még annyít sem tud mondani hogy köszönöm  ha beváltja ne várja el hogy máskor is kapjon kódot

Idézetet írta: Pikaa Dátum február 20, 2014, 15:31:08
Már be van váltva! Legalább egy köszönömöt írjon/nyomjon,aki beváltotta  ;)

Mármint nem én váltottam be, csak azt "köszönöm", hogy megosztotta velünk a kuponjait :)
Én már tegnap kaptam egyet.

Rosco89, nálam te vagy a hónap fogadója  :beerchug:

Köszi a kódot, Rosco89! Most már Fortunán és a falábú focistákon múlik minden! Az Európa Liga Istene legyen velünk  :ok:

Esetleg ha lenne valakinek még egy kuponja az meglephetne privátban vele,mert holnap lesz a születésnapom!!! :beerchug: :ok:

A múltkor én is vagy 20 db szétosztottam aki kapott az tudja!Tudom nem lehet kéregetni! :beerchug:

Nagyon pang az üzlet a bet-at-home-nál 1 éve semmit se kaptam :'(

Idézetet írta: stewoka94 Dátum március 18, 2014, 17:06:37
Nagyon pang az üzlet a bet-at-home-nál 1 éve semmit se kaptam :'(
elhitték hogy Magyarország jobban teljesít :beerchug:

Most megyek zárthelyizni, viszont utána ha sikerül akkor 10!! Eurós kuponokat osztok meg veletek :)

Idézetet írta: Rosco89 Dátum március 26, 2014, 12:19:01
Most megyek zárthelyizni, viszont utána ha sikerül akkor 10!! Eurós kuponokat osztok meg veletek :)
sok sikert.
remélem privátba is jut :cya: :beerchug:

Idézetet írta: Rosco89 Dátum március 26, 2014, 12:19:01
Most megyek zárthelyizni, viszont utána ha sikerül akkor 10!! Eurós kuponokat osztok meg veletek :)

Szerintem ennyien még nem szurkoltak neked, mint most!   ;D

7PADL-5RH8M-M1PS2-1MS8G-S753JE íme egy 10 eurós! Hamarosan leírom hogyan tudtok szerezni. Egy kis furfang kell csak hozzá :)


hát igen én is lemaradtam

Költse gyógyszerre amelyik beváltotta és b.szott megköszönni...

Én azért köszönöm Rosconak, hogy hajlandó egyáltalán csak megosztani is  :beerchug:


Idézetet írta: Valenciafan Dátum március 27, 2014, 15:31:51
Költse gyógyszerre amelyik beváltotta és b.szott megköszönni...

Én azért köszönöm Rosconak, hogy hajlandó egyáltalán csak megosztani is  :beerchug:
[/quote

igazad van