Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




http://f4fp.com/

Nekem ezen sikerült többször is.



Üdv!
Köszi szépen a tippet, valahogy beadta, beregeltem, annyi lenne a kérdésem, hogy ezt a kupont a magyar accountba lehet művelni, ugye ?:)

Idézetet írta: baleee Dátum március 28, 2014, 06:55:34
Üdv!
Köszi szépen a tippet, valahogy beadta, beregeltem, annyi lenne a kérdésem, hogy ezt a kupont a magyar accountba lehet művelni, ugye ?:)

Persze, lehet bárhová felhasználni.

Folyton a tabellát hozza be  :bash:

Idézetet írta: Kenyér Dátum március 28, 2014, 09:29:24
Folyton a tabellát hozza be  :bash:

Nekem is... pedig már kismilliót próbáltam.. :/

Na akinek nem suikerült itt van egy csatolt kép a proxbeállításról: ezt igy allitsatok be  majd böngészőbe: www.schalke-at-home.com
anmaldung és mehet a reg nekem így sikerült:) megjött a 100 eurós mail is

Hallo Szekely30,

vielen Dank für deine Anmeldung! Jetzt heißt's: Punkte sammeln, Punkte sammeln, Punkte sammeln! Damit bist du vielleicht bald Wettkönig und gewinnst das FC Schalke 04 VIP Package.

Starte gleich voll durch und bring dich an die Tabellenspitze – mit gewonnenen Wetten auf
bet-at-home.com, dem offiziellen Wettpartner der Königsblauen!

Als Startvorteil: Dein persönlicher Wettgutschein im Wert von 10 Euro.

xxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxxx

Und so einfach löst du den Gutschein ein:

1.    bet-at-home.com Wettkonto eröffnen (falls nötig).
2.    Einloggen und in der Kontoverwaltung auf ,,Gutschein einlösen" klicken.
3.    Gutscheincode eintippen – fertig! Der Betrag wandert sofort auf dein Wettkonto.

Hier geht's zur Mobile-Version von bet-at-home.com!
Hier geht's zur Desktop-Version von bet-at-home.com!

Wichtig: Deine Anmeldung für die ,,Schalke-at-Home"-Aktion ist nur vollständig, wenn der Gutschein eingelöst wurde! Punkte für gewonnene Wetten können ab 15. April, 12 Uhr, gesammelt werden.

Du hast Fragen? Sende einfach eine E-Mail an service.de@bet-at-home.com. Wir sind gerne für dich da.

Viel Erfolg wünscht dein
Schalke-at-Home Team

Gutscheinbedingungen

•    Der Gutschein hat einen Wert von 10 Euro und gilt nur für Sport- und Livewetten.
•    Eine Auszahlung ist möglich, wenn der Betrag innerhalb von sechs Monaten ab Einlösung 3x zu einer Mindestwettquote von jeweils 1,50 eingesetzt wurde.

   
     


Wenn du diese E-Mails nicht mehr erhalten möchtest, klicke bitte hier.

Majd arra vagyok kíváncsi, hogy abban az esetben ha pl. 100€-t szeretnétek igényelni (mert miért ne, ha már nyertetek?) s megtagadják a kifizetést, akkor kihez fordultok? Megmondom én, senkihez...az iroda lesz a hibás, de valóban nem...  ;)

Egy próbát megér...... ;)

Idézetet írta: Szekely Dátum március 28, 2014, 12:44:15
Egy próbát megér...... ;)

Én teljes mértékben megértem, hogy egy próbát megér, meg hogy ingyen pénz stb. stb., de feltételezzük, hogy valaki nyer, mert előbb utóbb ez a cél, nem? Akkor mi lesz? Eszünkbe jut, hogy mit tettünk, vagy startból a fogadóiroda a hibás?

Egyébként meg pont az ilyen esetek miatt, korlátozzák a kelet(közép)-európai piacot.  :noway:

Nem kell ez az előítélet, ugyanilyen módon trükköznek egész Európa szerte a játékosok, nem csak Kelet-Európában..