Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum március 28, 2014, 14:31:02
Nem kell ez az előítélet, ugyanilyen módon trükköznek egész Európa szerte a játékosok, nem csak Kelet-Európában..

Szerinted ez részemről előítélet, vagy tényleg tudok valamit?

Idézetet írta: Milan Dátum március 28, 2014, 14:28:02
Én teljes mértékben megértem, hogy egy próbát megér, meg hogy ingyen pénz stb. stb., de feltételezzük, hogy valaki nyer, mert előbb utóbb ez a cél, nem? Akkor mi lesz? Eszünkbe jut, hogy mit tettünk, vagy startból a fogadóiroda a hibás?

Egyébként meg pont az ilyen esetek miatt, korlátozzák a kelet(közép)-európai piacot.  :noway:

Értelmes ember nem hiszem, hogy hibáztatná a fogadóirodát, még akkor sem, ha megtagadják a kifizetést, hiszen Mi sumákoltunk. Szerintem egyébként ez legalább annyira az iroda hibája, mint a mienk. Lehetnének elővigyázatosabbak is a bónuszokkal. Egy ilyen turpisság egy jobb nevű irodánál nem is lehetséges.

Idézetet írta: CaeSar Dátum március 28, 2014, 14:35:52
Értelmes ember nem hiszem, hogy hibáztatná a fogadóirodát, még akkor sem, ha megtagadják a kifizetést, hiszen Mi sumákoltunk. Szerintem egyébként ez legalább annyira az iroda hibája, mint a mienk. Lehetnének elővigyázatosabbak is a bónuszokkal. Egy ilyen turpisság egy jobb nevű irodánál nem is lehetséges.

Én egy szóval sem mondtam, hogy ez "csak" a fogadók hibája.

Ez a kuponozás egy akkora ökörség a bet-at-home-tól, hogy jaj.... :bash:  ;D

Idézetet írta: stdavid Dátum március 28, 2014, 14:31:02
Nem kell ez az előítélet, ugyanilyen módon trükköznek egész Európa szerte a játékosok, nem csak Kelet-Európában..

Valószínűleg tudják mérni objektíven az ügyeskedő (illetve ügyeskedéssel lebukó) játékosok számát, mondjuk úgy, hogy az azonos nemzetbeli aktív felhasználók számához viszonyítják...

Az is befolyásolja persze a statisztikákat, hogy mondjuk a magyarországi fizetések mellett egy 10 eurós kuponért jobban megéri ügyeskedni, mint mondjuk egy németnek, hogy a 30 eurós órabére mellé egy 3 eurós kupont szerezzen egy magyar IP-címmel.  :D

nekem nem akar sikerülni...
Valaki mostanában megtudta csinálni?
Mindig a table jön be..

Nekem sikerült. Vettem VPN-t 10 euróért, s azzal van német IP is. Igy sikerült egy kupont kicsikarni. Próbáld ki, megéri. :beerchug:

A BAH-nál van bónusztörténet ? , nem találom..
Illetve az élő oddsok is számítanak ?
Köszi!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 28, 2014, 22:56:45
Nekem sikerült. Vettem VPN-t 10 euróért, s azzal van német IP is. Igy sikerült egy kupont kicsikarni. Próbáld ki, megéri. :beerchug:

Itt a tökéletes megoldás.  ;D

valakinek sikerult hogy 3x kiforgatta es ki is vette a penzt?

Nekem ezt írja ki :

aktív utalványok    18.00
aktív bónuszok    0.00

Ez a 18 lenne amit meg kell még játszanom 1,50 feletti szorzóval?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 31, 2014, 08:08:56
Nekem ezt írja ki :

aktív utalványok    18.00
aktív bónuszok    0.00

Ez a 18 lenne amit meg kell még játszanom 1,50 feletti szorzóval?
Igen.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 31, 2014, 08:08:56
Nekem ezt írja ki :

aktív utalványok    18.00
aktív bónuszok    0.00

Ez a 18 lenne amit meg kell még játszanom 1,50 feletti szorzóval?

Általában a korábban beváltott utalványokat sem törlik automatikusan, ha nem lettek kiforgatva csak a pénz lett elbukva, úgyhogy simán lehet, hogy neked most 18 euró értékben tartanak nyilván kuponokat.
Az ügyfélszolgálat tudja törölni a régebbi követelményeket, ha írsz nekik.

köszönöm, figyelem majd hogyan könyvelik tovább

Még lehet kupont szerezni egy kis rafináltsággal,mert nekem nem sikerül?  :-\

#1364 április 03, 2014, 01:46:15, ZTE88
Idézetet írta: Kenyér Dátum március 31, 2014, 15:31:03
Még lehet kupont szerezni egy kis rafináltsággal,mert nekem nem sikerül?  :-\

Utánajártam: már csak úgy adják a kupont, ha a sikeres proxy-s reg után a német e-mailre elküldöd a BAH azonosítódat. Gondolom túl sok kódot igényeltek, így számlához kötve küldik + kiszűrik a trükközőket. Ha ezek után megpróbálod, akkor sok sikert hozzá.