Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem aki simán elbukta azzal nem lesz semmi.

De lesz,majd ha kifizetést szeretne kérni. Én is elbuktam,majd befizettem és most jött a fekete leves,bezárták a számlám. Még bírkózok velük de nem hiszem hogy sikerrel járok.

Idézetet írta: Kenyér Dátum április 25, 2014, 10:48:37
De lesz,majd ha kifizetést szeretne kérni. Én is elbuktam,majd befizettem és most jött a fekete leves,bezárták a számlám. Még bírkózok velük de nem hiszem hogy sikerrel járok.

Köszi az infót! Mondjuk hozzájuk befizetni részemről kizárt, még a tippmixpro is jobb náluk.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 25, 2014, 10:59:16
Köszi az infót! Mondjuk hozzájuk befizetni részemről kizárt, még a tippmixpro is jobb náluk.

Igazán nincs mit,remélem másnak nem zárolják.

Az enyémet elfelejtették bezárni :D


Idézetet írta: Milan Dátum március 28, 2014, 12:42:54
Majd arra vagyok kíváncsi, hogy abban az esetben ha pl. 100€-t szeretnétek igényelni (mert miért ne, ha már nyertetek?) s megtagadják a kifizetést, akkor kihez fordultok? Megmondom én, senkihez...az iroda lesz a hibás, de valóban nem...  ;)
Bejött  :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 25, 2014, 11:35:24
Bejött  :ok:

Én nem tartom hibásnak az irodát! Annyiban tartom hibásnak,hogy Németországban élek és mégis zárolnak,akkor írják oda hogy Német állampolgároknak jár és nem annak aki kint él!

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 25, 2014, 12:57:24
Sziasztok van 10 kuponom 3 euros cserélnék mert egy ajánlatból 1 lehet beváltani minnél tõbb annál jobb ;-)

Kūldj kódot ha jó kūldõm
eteted a népet?:-)

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 25, 2014, 12:57:24
Sziasztok van 10 kuponom 3 euros cserélnék mert egy ajánlatból 1 lehet beváltani minnél tõbb annál jobb ;-)

Kūldj kódot ha jó kūldõm

Nyilván majd ő fog előbb kódot küldeni egy négy hsz-s felhasználónak :D
Ahogy már Knapp is javasolta, a kevesebb hozzászólással rendelkező küldje előbb a kódot (csere esetén).
Persze nem gond, ha előtte megkérdezed a "régieket", hogy mi a véleményük az adott illetőről. Mert a négynél az öt és a 10 is több :)

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 25, 2014, 12:57:24
Sziasztok van 10 kuponom 3 euros cserélnék mert egy ajánlatból 1 lehet beváltani minnél tõbb annál jobb ;-)

Kūldj kódot ha jó kūldõm
beváltva, köszöntem! sofőrrel küldöm!
várjátok türelemmel!

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 23, 2014, 16:34:05
Sziasztok van 10 kuponom 3 euros cserélnék mert egy ajánlatból 1 lehet beváltani minnél tõbb annál jobb ;-)

Idézetet írta: N.I.K.E. Dátum április 24, 2014, 20:39:01
Kõszõnõm a kupont korrekt vagy !!!! :beerchug:

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 24, 2014, 20:43:43
Szivesen sok sikert :ok:

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 25, 2014, 12:57:24
Sziasztok van 10 kuponom 3 euros cserélnék mert egy ajánlatból 1 lehet beváltani minnél tõbb annál jobb ;-)

Kūldj kódot ha jó kūldõm


Lassan fogynak a kuponok, ha osztogatás után is ugyanúgy 10 marad mindig.   :)

Az érdekes, hogy a "fényezős" hozzászólásra 5 percen belül reagáltál, arra a kétszer feltett kérdésemre, hogy honnan származnak a kuponok, egy nap alatt egyszer sem. 
(pedig aki veled cserélne, az is biztos szeretné tudni, hogy be tudja-e a te kuponjaidat váltani)

Azt most nem is elemezném, mennyire hasonló hosszú ékezetes karaktereket használsz te és az is, aki szerint korrekt vagy.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 25, 2014, 16:19:28
Azt most nem is elemezném, mennyire hasonló hosszú ékezetes karaktereket használsz te és az is, aki szerint korrekt vagy.  :)

Aranyköpés gyanús. ;D

Egyébként elég gáz hogy vannak aki azért regisztrálnak ide (kétszer is :D) hogy 3 , azaz 3 eurós(nagyjából 900 Ft) kupont kéregessen. Amit aztán ólin rányom egy 5ös szorzóra  :D Az már az ilyen embereknek eszébe sem jut, ha onnan pénzt akar látni, előbb be kell fizetni. Akkor nem egyszerűbb befizetni akár 1 eurót is mondjuk egy tipicohoz, ahol még bónuszt is adnak?

Ez nem csak exxe-re áll, sajnos ez a topik tele van ilyen memberekkel...

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 25, 2014, 17:40:23
A hitetleneknek Meglehet kérdezni sariati azután lehet pofázni :v 8)

Amit tőled kérdeztem, arra is ő fog válaszolni?   :)