Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: exxe29 Dátum április 27, 2014, 10:52:16
Akit édekel irjon csak csere már sok volt az ajándék

Azoknak a felhasználóknak ajándékoztál kupont, akik szintén te vagy?  :)
Mekkora bizniszmen!   ;D

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 27, 2014, 13:08:38
Te fáradt vagy gyerek
küldjél nekem priviben, aztán tanusítom hogy fáradt-e Knapp:-)

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 27, 2014, 13:08:38
Te fáradt vagy gyerek

Egy kicsit valóban az vagyok, pont ezért nézek be ide, mert pihentet, ha azt látom, ahogy (eddig) néma pantomimesek eljátsszák, mennyire korrekt vagy.   ;D
Ez egyfajta művészet...

Egyébként ha korrekt lennél, akkor elárulnád, honnan vannak a kódok, mert
1. más is hozzájuthatna anélkül, hogy tőled kunyeráljon
2. aki cserélne veled, tudhatná, hogy mit kap

Másrészt ha valóban sikerült már cserélned (ami a visszajelzésekből következik), akkor már te sem keresnél bizonyos kuponfajtákat.    ;)

Az meg vicc kategória, hogy előre elvárnád a kupon küldését a pár órás fórumtagságoddal! 

Lehet, hogy tényleg vannak fel nem használt kuponjaid, amiket elcserélnél, de nagyon rosszul adod elő.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum április 27, 2014, 13:14:13
küldjél nekem priviben, aztán tanusítom hogy fáradt-e Knapp:-)

Csak a 0 és 50 hozzászólás közötti fórumtagok számíthatnak kupon-segélyre! 
Itt kérem elvek vannak és szociális érzékenység!   ;D

Idézetet írta: exxe29 Dátum április 27, 2014, 13:21:53
Cseréd van mert akkor te is fáradt vagy  ;D
bizonyítási eljárás lett volna, igy nem tudod tisztázni magad

afrikailajos korrekt!

Nyugodtan lehet neki kupont küldeni!!
(általában lejárt McDonalds-osat küld vissza.)

#1446 április 27, 2014, 13:40:50, Knapp
Idézetet írta: exxe29 Dátum április 27, 2014, 13:25:13
Akinek kūldtem azt tudja hogy korrekt vagyok a tõbbit leszaromtabletta


Na, ingyenes marketingtanfolyamot is kapunk a kuponok mellé!   ;D


(pont azokat szarja le, akikkel cserélni szeretne... bravó!)

Idézetet írta: Knapp Dátum április 27, 2014, 13:31:45
afrikailajos korrekt!

Nyugodtan lehet neki kupont küldeni!!
(általában lejárt McDonalds-osat küld vissza.)
1 éves wunderbaumot adnék most cserébe

a kezilabda szavazasos kuponokat nem tudjatok mikor kuldik ki? :)

Idézetet írta: sariati Dátum április 27, 2014, 14:04:17
sziasztok! szeretném védelmembe venni exxe29-et. én kaptam tőle kupont ajándékba és fel is tudtam használni. feltételezem, hogy többnyire nem elterjedt promócióból származhat, mert én azt hiszem azelőtt felhasználtam, amiről tudomásom volt és ezt elfogadta. tényleg korrekt volt :)
szia
kicsit nem furcsa hogy 1 hsz-el fórumtagnak ad, nem pedig régi motorosoknak?

Idézetet írta: sariati Dátum április 27, 2014, 14:08:37
ne legyen fura, éppen ezért tartom korrektnek. ti egyből lehurrogtátok én szépen kértem, illetve felajánlottam az árát, de még azt sem fogadta el
tavaszi fáradság lehet az oka, hogy pancsernak nézitek a régi fórumtagokat:-)

Na en csak annyit szeretnek, hogy pancser az, aki nem erti, hogy egy 3 hozzaszolasos forumtag soha nem lesz szavahiheto, de ha valaki az oregek kozul azt mondana, igen kuldott, akkor beken hagyna mindenki. Akkor se jelentene semmit, de nem rohognenek rajtatok az emberek ennyire. Es mar kicsit kezd elegem lenni a ,,segitokesz" egbol hullott memberektol.

Idézetet írta: sariati Dátum április 27, 2014, 14:17:29
a pancserság nem attól függ, hogy milyen régóta vagy fórumtag, mert most nem bántólag mondom, de tényleg az vagy. tényleg bocs. abban viszont igazat adok, hogy megoszthatta volna itt, hogy milyen promóból van, mert nyilvánvalóan lehet, hogy ti is máshogy álltatok volna hozzá, ha még nem használtátok fel az abból valót.
nem kell a királyi többes ha valakivel vitázol. igen pancser vagyok hogy ilyenre pazarlom az idöm, fáraszt, fáradt vagyok
ha régi fórumtagnak ad, akkor nincs szkepticizmus, bizalmatlanság, gondolom ezt vágod:-)

Idézetne legyen fura, éppen ezért tartom korrektnek. ti egyből lehurrogtátok én szépen kértem, illetve felajánlottam az árát, de még azt sem fogadta el
visszaadom a szervát: te vagy a pancser ha nem csinálsz print screent arról  a privát üzirol ahol szépen kérted a kupont, és vagy illetve amikor megkaptad a kódot (amit már úgyse lehet felhasználni)

Ez már lassan jobb, mint a Muppet Show  :2funny:

Idézetet írta: sariati Dátum április 27, 2014, 14:08:37
ne legyen fura, éppen ezért tartom korrektnek. ti egyből lehurrogtátok én szépen kértem, illetve felajánlottam az árát, de még azt sem fogadta el

Te ajánlottad fel a 3 eurós kupon árát és még te beszélsz pancserségről?!
Mégis miért jó készpénzt/számlapénzt kuponra váltani, aminek forgatási kötelezettsége van?   :)