Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Ghastly Dátum április 27, 2014, 14:31:25


A nagy sikerre való tekintettel belépőt fogunk szedni!
Lehet majd kuponnal is fizetni...

Szerintem ne küldözzön előre kupont senki.

Tegnap küldtek egy 3 EUR kupont email-ban a BL elődöntők okán. Csak ma vettem észre, mert a spamok közé került, de működött. Pedig én is beváltottam a Schalke-kupont.  ;)

Csak hogy valami pozitív történet is legyen ebben a topicban!  :)

Történt ugyanis, hogy tavaly nyáron a Veszprém kézimeccsről "sikerült" kb. 50 db kupont elhoznom azzal a céllal, hogy szétdobom a fórumtársak közt. Ez sikerült is.

Volt aki megköszönte, volt aki még azt sem, igazából nem ez a lényeg, adtam és kész.

Viszont ami nagyon jól esett, hogy azóta két ember viszonozta a jóságomat, és kaptam tőlük két kupont amikor nekik volt felesleg.

Jól esett! Jó tett helyébe ... Köszi még egyszer!  :great:
Jó tett helyébe 

Valaki nem tudna kuldeni nekem egy kupont?2 eve vagyok regisztralva a betethomeon es meg soha nem kaptam kupont :( ez miert van? Pedig  hebe-hoba toltok ra penzt

Idézetet írta: sztiko89 Dátum május 03, 2014, 18:48:49
Valaki nem tudna kuldeni nekem egy kupont?2 eve vagyok regisztralva a betethomeon es meg soha nem kaptam kupont :( ez miert van? Pedig  hebe-hoba toltok ra penzt

Nem tudjuk, de senkit sem érdekel. Ne koldulj!  :bash:

Idézetet írta: sztiko89 Dátum május 03, 2014, 18:48:49
Valaki nem tudna kuldeni nekem egy kupont?2 eve vagyok regisztralva a betethomeon es meg soha nem kaptam kupont :( ez miert van? Pedig  hebe-hoba toltok ra penzt

Ha szavaztál az EHF és a BAH közös akciója keretében, akkor izgatottan várhatod hogy mikor jön az 5 EUR kupon  :ok:

Idézetet írta: sztiko89 Dátum május 03, 2014, 18:48:49
Valaki nem tudna kuldeni nekem egy kupont?2 eve vagyok regisztralva a betethomeon es meg soha nem kaptam kupont :( ez miert van? Pedig  hebe-hoba toltok ra penzt

2 éve van számlád és hébe-hóba töltögetsz rá, de azért itt koldulsz kuponért  :redchug: :redchug: :redchug: hát perszeeeee  :D :D :D :D :D :D :D

Már küldözgetik a kézis kuponokat.  :)

Ide is megérkeztek. De hiába a többesszám, csak egy váltható be ugye :D

Nekem szokás szerint megint nem küldtek semmit..:D:D:D

Mik a forgatási követelmények?

Idézetet írta: Irtis Dátum május 05, 2014, 15:59:29
Mik a forgatási követelmények?

Szerintem a szokásos, 3-szor kell minimum 1.5-ös oddson.

Az itt nyert Samsung galaxy tab3-at BAH kupon(ok)ra cserélném.   Érd privátban.