Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: ncis88 Dátum május 05, 2014, 16:31:49
Az itt nyert Samsung galaxy tab3-at BAH kupon(ok)ra cserélném.   Érd privátban.

És már volt aki 8eurónyi kupont ajánlott fel.. :DDD

Drága Isten szépen kérlek
Kuponeső hulljon nékem
Kuponeső a virágos réten.
Kuponeső a szép kis házra
Kuponeső a családomra
Jajj...

Maradt jó pár kuponom ebből a final fouros dologból, akinek van mit cserélnie írjon privit :great:

Szeretném kérdezni, hogy váltottam már be ilyen kupont kb. január elején, most megkaptam én is a szavazásra, ezt beválthatom? Vagy akkor a rendszerük jelezni fogja, hogy már korábban váltottam be kupont?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 05, 2014, 21:44:35
Szeretném kérdezni, hogy váltottam már be ilyen kupont kb. január elején, most megkaptam én is a szavazásra, ezt beválthatom? Vagy akkor a rendszerük jelezni fogja, hogy már korábban váltottam be kupont?

Egy "szériából" nem tudsz beváltani több kupont, különböző promóciókból származóakat viszont gond nélkül.
Januárban te biztosan nem a most osztogatott EHF szavazásos kuponokból váltottál be, így működnie kell.
Egyébként ha véletlenül vagy szándékosan duplázni próbálsz, akkor sincs tragédia, egyszerűen nem fogadja el a rendszer. (csakúgy, mint a már beváltott kuponokat)

Az persze elképzelhető, hogy akinek sok sikertelen kuponbeváltási kísérlete van, az nagyobb odafigyelést kap majd az irodától.  :)

Értem, köszönöm. Akkor beváltom ezt is.

Idézetet írta: marci21 Dátum május 06, 2014, 18:12:39
akinek van esetleg szabad kuponja, azt szívesen elfogadnám (pm-ben írjatok) :)
Hozzászólások: 1

:ok:

Idézetet írta: marci21 Dátum május 06, 2014, 18:12:39
akinek van esetleg szabad kuponja, azt szívesen elfogadnám (pm-ben írjatok) :)
gratulálok!
na húzz innen a halál retkes véreres túrós fszára... Ez az oldal nem ezért van!

Csak szavaznod kellett volna...ezt sem tudtad????Férges népség :D ;D

nemkell itt ennyíre agresszivnak lenni fiuk  van ilyen bár nemértem mért kéregetek nézzétek meg a szabályzatot nem kéregetünk

Nem vagyok agresszív,csak már kivagyok a kéregetőktől....Mint a South Parkban...csak 1 kis aprót...:D ;D

Idézetet írta: szalist Dátum május 07, 2014, 00:36:11
Nem vagyok agresszív,csak már kivagyok a kéregetőktől....Mint a South Parkban...csak 1 kis aprót...:D ;D


Szerintem csak néhány hülyegyerek szivárog vissza újra és újra kunyerálni.
(Javasolt nicknév: Tarhi001, Tarhi002 stb.)

Most mégis mi köze lehet annak a sportfogadáshoz, aki csak azért regisztrál, hogy utána egyből kupont kunyeráljon?!


Elhasznált kuponokat nagy tételben felvásárolnék, tapétázás végett. Köszönöm!

Üdv,
Megkapta a szavazós kupont mindenki?