Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



semmi ,látom sokan megkaptátok és  azt hittem csak én maradtam ki  a szórásból

Sziasztok!

A 4-4-2-ben 3 Euros kuponok vannak.
Nekem van két felesleges kódom, ha kell valakinek szívesen odaadom, írjon privátban.
Feltétel minimum 150 hozzászólás.


Elkeltek.
Akvadas és drogos voltak a leggyorsabbak.

Idézetet írta: kapzol Dátum május 11, 2014, 13:54:51
Elkeltek.
Akvadas és drogos voltak a leggyorsabbak.

Köszi szépen!  :beerchug:

be van csomagolva a 442?  :angel: :redchug:

Be. De nekem, hála az OTP KLUB kártyámnak, 3 db is jön belőle havonta. :great:


ügyes vagy igy is lehet kupont felhalmozni :)

Inkább itt kérdezem meg, mivel a topic címe miatt többet fogják olvasni a kérdésem :D

Volt olyan, aki elvesztette a Schalke-s bónuszt, de utána (mondjuk az EHF-s kuponnal) volt sikeres kifizetése?
Én elég jól kipörgettem, hozott egy kis hasznot és ezért érdekel, hogy inkább "át kellene bukni" máshová, vagy működik a kifizetés?

Idézetet írta: drogos Dátum május 12, 2014, 13:09:12
Inkább itt kérdezem meg, mivel a topic címe miatt többet fogják olvasni a kérdésem :D

Volt olyan, aki elvesztette a Schalke-s bónuszt, de utána (mondjuk az EHF-s kuponnal) volt sikeres kifizetése?
Én elég jól kipörgettem, hozott egy kis hasznot és ezért érdekel, hogy inkább "át kellene bukni" máshová, vagy működik a kifizetés?

Igen, én így jártam, bátran kérd ki !

Egyeztettem előtte az irodával, íme a válaszuk:

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot az ingyenes utalványainkkal kapcsolatban.

Természetesen nem probléma, hogy az említett kupont beváltotta fogadási számlájára. A későbbiekben nyugodtan igényelhet kifizetést fogadási számlájáról.

Sikeres fogadást kívánunk Önnek, és amennyiben egyéb kérdése merülne fel bármivel kapcsolatban, kérjük, jelezze felénk.

Üdvözlettel:

A bet-at-home.com csapata
[email protected]
https://www.bet-at-home.com

Idézetet írta: kapzol Dátum május 11, 2014, 13:16:17
Sziasztok!

A 4-4-2-ben 3 Euros kuponok vannak.
Nekem van két felesleges kódom, ha kell valakinek szívesen odaadom, írjon privátban.
Feltétel minimum 150 hozzászólás.

Mi van a címlapján?

Már kiderült azóta hogy be van csomagolva, de nagyon furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mi lett volna ha NINCS becsomagolva, akkor mit csináltál volna?

Idézetet írta: chriss87 Dátum május 11, 2014, 14:01:48
be van csomagolva a 442?  :angel: :redchug: