Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem van májusi 442-m, Agüero van a címlapon, de semmi nyoma kuponnak :crazy:

Neymar van az elején. Az van ráírva nagy betűkkel ,hogy VB különszám. 2014 júniusi

Idézetet írta: tsabigo Dátum május 13, 2014, 19:41:51
Neymar van az elején. Az van ráírva nagy betűkkel ,hogy VB különszám. 2014 júniusi

Aguerosat láttam én is a magazin honlapján, de akkor jól éreztem hogy az régi lesz  :ok: Köszi.

sziasztok akinek van utalványa azzal cserélnék kõszi

Nekem pont van egy de csak 1+1 hozzá szólással adok  :bash:

Idézetet írta: bwin user Dátum május 13, 2014, 18:43:13
Már kiderült azóta hogy be van csomagolva, de nagyon furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy mi lett volna ha NINCS becsomagolva, akkor mit csináltál volna?
Mi lett volna? Kiszedi majd itt árulja.

Idézetet írta: abidiboo Dátum május 13, 2014, 20:12:59
sziasztok akinek van utalványa azzal cserélnék kõszi
Én cseréltem vele, minden rendben volt! :ok:

Idézetet írta: stdavid Dátum május 13, 2014, 21:43:45
Én cseréltem vele, minden rendben volt! :ok:

Számomra örök kérdés marad, hogy aki cserélni szeretne, miért nem osztja meg velünk, hogy honnan van a kuponja?!
Ha egy promócióból csak egyet lehet beváltani, akkor nem igazán mindegy, hogy mire cserélsz.


Ha van aki még nem kapta meg a kézis kupont írjon a supportnak aztán ők újra elküldik, másodjára nálam is megjött.

Idézetet írta: fanatic Dátum május 14, 2014, 15:16:49
Ha van aki még nem kapta meg a kézis kupont írjon a supportnak aztán ők újra elküldik, másodjára nálam is megjött.
írtam nekik, 1 óra múlva megvolt a kupon:-)
mivel 2 kézis kuponom van, ezért egyet felajánlok annak aki cibulkováról a legsexibb képet teszi be a naplómba, ha nem tudnék dönteni, akkor szavazást indítok el. nem számít kinek hány hozzászólása van. 168 óra múlva zárás:-)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum május 14, 2014, 19:37:04
írtam nekik, 1 óra múlva megvolt a kupon:-)
mivel 2 kézis kuponom van, ezért egyet felajánlok annak aki cibulkováról a legsexibb képet teszi be a naplómba, ha nem tudnék dönteni, akkor szavazást indítok el. nem számít kinek hány hozzászólása van. 168 óra múlva zárás:-)

Hogy kell képet linkelni? :D Mármint ha nem feltölteni akarom :) Szerintem megtaláltam a legjobbat :D

Idézetet írta: drogos Dátum május 14, 2014, 19:46:08
Hogy kell képet linkelni? :D Mármint ha nem feltölteni akarom :) Szerintem megtaláltam a legjobbat :D
amikor írsz, a bold alatt van egy ikon- cca mona lisa, kilkk....

Idézetet írta: drogos Dátum május 14, 2014, 19:46:08
Hogy kell képet linkelni? :D Mármint ha nem feltölteni akarom :) Szerintem megtaláltam a legjobbat :D

Drogos nem tud kepet beilleszteni, leesett a fodijrol. vigaszdijkent kuldunk neki egy jó JOE CD-t! :D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 13, 2014, 21:42:20
Mi lett volna? Kiszedi majd itt árulja.

Nem is tudom hogy szánni vagy sajnálni kell jobban azt aki ilyet csinál.