Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum június 05, 2014, 09:56:02
Ha rám hallgatsz, kiírsz egy feladványt rá, dolgozzanak meg érte a kunyerálók!

Ezt tenném, ha lenne felesleg és nem tudnám kinek lepasszolni.  :)
Én is nyertem így kupont egyszer a fórumon, nekem kihívás volt "megdolgozni" érte. (úgy emlékszem, Csacsa írt ki egy egész komoly tippversenyt a kuponért)

Viszont nekem úgy tűnik, hogy a freemailre most "vakon" küldte ki a kuponokat az adoptimal, inkább új ügyfelekre vadászik a betathome, ez meg azt jelenti, hogy sok ezer kupon lapulhat  freemail-es postafiókokban.
Ezért javaslom a főállású kunyerálóknak, hogy a facebookon vagy akárhol kérdezzenek rá az ismerőseiknél, hátha ők is kaptak!  (már ha az ismerőseik még szóba állnak velük...)

#1561 június 05, 2014, 12:12:29, ncis88
Újabb gyöngyszem..Amikor 1 hszes bohóc nem kap kupont, és megmondom neki, hogy nézzen szét a freemailen, és előbb tegyen valamit a fórumért..

mekkora tanár a srác:

Idézetna most lett elég a faszopo jo kurva anyádat kellett volna agyon ütni amikor világra szart téged te nyomorult geci ki a faszom vagy te hogy engem kioktass te geci fejü nyomorék.  Te mi a faszomat tettél ezért a forumért te buzerás faszopo ki a geci vagy te hülyegyerek az egész családod egy nagy kupac szar faterod az a nyomorék inkáébb huzott volna kotont a faszára mint hogy egy ilyen nyomorék buzit a világra szarjon a jo kurva anya ütnélek titeket agyon a gecibe.


na mostmár énis igy beszélek na csá te faszopo geci.



(megjegyezném, fjazej kapott tőlem már egy kupont, ingyen. Írt, szüksége volt rá, ajánlott fel ugyan kupont,de azok már lejártak. De mivel ő aktív tagja a fórumnak, nem azért regel be ide 10szer hogy kuponokat kunyeráljon, ezért küldtem neki egyet.)


#1563 június 05, 2014, 13:15:29, ncis88
3kupont felajánlok privátban.

Kritériumok:
- min 500hsz vagy aktív fórumozás(chatelés, napló vezetés,)
- csak privátban
- 3 leggyorsabb
- miután beváltotta a kupont, kell küldeni egy képet/linket, egy szép nőről/lányról..max 30ig  :DDD

*0 kupon maradt  (alexthebest és Sierra elvitt egyet-egyet  és legvégül Oak)

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 05, 2014, 12:08:53
Újabb gyöngyszem..Amikor 1 hszes bohóc nem kap kupont, és megmondom neki, hogy nézzen szét a freemailen, és előbb tegyen valamit a fórumért..

mekkora tanár a srác:



(megjegyezném, fjazej kapott tőlem már egy kupont, ingyen. Írt, szüksége volt rá, ajánlott fel ugyan kupont,de azok már lejártak. De mivel ő aktív tagja a fórumnak, nem azért regel be ide 10szer hogy kuponokat kunyeráljon, ezért küldtem neki egyet.)

Fa-szopó?

Két dologra világít rá ez az üzenet.
1, most már a barlangokban is van wifi.
2, az analfabéta és elmebeteg embernek szánt lények is sportfogadnak. (mégha pénzt nem is szánnak rá, és 3 eurós ingyenkuponokból akarnak meggazdagodni...)


A rollovert hogy számolja a bet at home: 37 et ír az aktív utalványoknál? Ez beváltott utalványt jelent?

Nekem leesett egy, köszönöm.


Végre kerülnek ebbe a topicba értelmes dolgok is. :beerchug:

CF1NX-M6EK1-TJEPS-8M45K-AGRDZN
XF1JJ-471GN-PPGX1-6H4S4-GZ47L6

Köszönöm, a 2.-at sikerült beváltani :)

Idézetet írta: paquito Dátum június 05, 2014, 15:28:56
CF1NX-M6EK1-TJEPS-8M45K-AGRDZN
XF1JJ-471GN-PPGX1-6H4S4-GZ47L6

Elsőt beváltottam, köszi!  :cya:


Idézetet írta: LosGabos Dátum június 05, 2014, 08:33:22
Felháborító! Nekem nem küldtek semmit, pedig milyen régóta ügyfelük vagyok.  >:( (122..... a regszámom)

Levelet kaptam Life!!! Tájékoztattak sok-sok újdonságról, csak a kupont felejtették ki. A franca. >:(

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 05, 2014, 15:51:28
Levelet kaptam Life!!! Tájékoztattak sok-sok újdonságról, csak a kupont felejtették ki. A franca. >:(

Repült egy kupon.  ;)

#1574 június 05, 2014, 16:49:21, 26juventino
Na vazz... Lefekszik az ember aludni és már is kuponokat osztogatnak... :( Na sebaj éljenek a BAH kuponok  :redchug: