Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nézzétek az emaileket mert én pl. a bet-at ra regelt emailra nem kaptam de a feleségem gyerekem emailjén volt."Fókuszban a világbajnokság címmel"

sok szerencsét akinek van cseréje nem ebből a promóból az írjon rám van egy cserém.

Itt egy 3 eurós mailes :

sok sikert hozzá:)

ESMYB-MTZZH-DP8M4-1KDGG-U9MNMA


már ezt beváltották, lemaradtam

Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2014, 16:51:37
Rájöttem a helyes taktikára. Szóval amikor beír valaki egy kódot, mint Szekely is az imént, akkor rögtön be kell írni, hogy beváltva. Nem mész el beváltani, hanem egyből beírod, hogy beváltva. Konkurencia kilőve, mehet a nyugis kódbeváltás.
tapasztaltabbak (under 4 hsz) beváltottat postolnak szerintem:-(

Nekem nem küldtek e-mailben utalványkódot, kénytelen leszek rámenni a vb promójukra.

Hali! Lehet, hogy ez nem ide tartozik, de mi van akkor, ha a 3 eurós VB kuponnal egy, nem a feltételeknek megfelelő fogadást kötöttem véletlenül: Brazília-Horvátország, 1.30 odds, míg oda 1.50-es odds kell. Egyáltalán szabad-e olyat csinálni, hogy előbb feltornázom mondjuk 20-ra és csak utána forgatom meg... ? Lehet, hogy ez nem ide tartozik, de gondoltam, hogy megkérdezem. :)


Idézetet írta: ncis88 Dátum június 12, 2014, 19:22:07
Szabad. No para.

Köszi! Én azt hittem, hogy ha így csinálom, akkor elveszik a bónuszt, de megkönnyebbültem. És ezt csak a VB meccsein lehet megforgatni?




Ha valaki szeretne fogadni az esti mérkőzésre, és még nem váltott
be VB-s kupont, annak sok szeretettel...

LV89J-7A1LN-C7PT4-DD4LD-VCMZU2

Sok sikert!  :beerchug:

#1647 június 12, 2014, 20:51:44, Seanconnery
Idézetet írta: paquito Dátum június 12, 2014, 20:36:34
Ha valaki szeretne fogadni az esti mérkőzésre, és még nem váltott
be VB-s kupont, annak sok szeretettel...

LV89J-7A1LN-C7PT4-DD4LD-VCMZU2

Sok sikert!  :beerchug:


Viszem, köszi, igaz én már egy ilyet beváltotta, de havernak jó lesz :)  :)

Idézetet írta: Seanconnery Dátum június 12, 2014, 20:45:18

Viszem, köszi, igaz én már egy ilyet beváltotta, de havernak jó lesz :)  :)
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem mire a 'haver' beváltja addigra valaki már megelőzi. Vagy már meg is előzték.

Ha valaki beír egy kódot, átlagos nettel kb 45 mp. alatt elkel. Két perccel beírás után már vagy tízen csattannak fel, hogy a francba, megint lekéstem. Szóval sajnos esélytelen hogy ezt havernak vidd.