Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezt most találtam, és mivel én nem tudok felhasználni, gondoltam megosztom veletek. Foci vb-s, e-mailes kupon.
5VK6G-1WJHN-ZXSN3-RB7H6-H39B66

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 28, 2014, 07:20:48
Ezt most találtam, és mivel én nem tudok felhasználni, gondoltam megosztom veletek. Foci vb-s, e-mailes kupon.
5VK6G-1WJHN-ZXSN3-RB7H6-H39B66

Lecsaptam rá, mint légy a szarra, köszi!  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 28, 2014, 07:36:40
Lecsaptam rá, mint légy a szarra, köszi!  :beerchug:
6 nap alatt még a világot is megválthatod vele! Hajrá!  :D

Idézetet írta: Jabba Dátum június 28, 2014, 12:25:33
6 nap alatt még a világot is megválthatod vele! Hajrá!  :D

Azért remélem, hogy van még hátra jó pár évem.. :D

Sziasztok!

VB-s kupont cserélnék régebbi promócióra vagy újságos kuponra.

Idézetet írta: k.anna17 Dátum július 06, 2014, 22:47:04
Sziasztok fiúk.Szeretnék kérni egy bet at home-os utalványt ha lehetséges és van valakinek fölösleges előre is köszönöm szép napot nektek !!!! :)))

Innovatívak az emberek. Hátha lányoknak szívesebben dobálják az emberek a kuponokat :D

Nem akartam senkinek gondot okozni, csak megkérdeztem hogy nem e tud valaki segíteni ! :) Remélem ez még nem bűn.. :))

Idézetet írta: k.anna17 Dátum július 06, 2014, 22:47:04
Sziasztok fiúk.Szeretnék kérni egy bet at home-os utalványt ha lehetséges és van valakinek fölösleges előre is köszönöm szép napot nektek !!!! :)))

Ha névelemzéssel foglalkoznék, akkor megpróbálnám kitalálni a nevedből a korodat, de akkor sajnos nem lenne szabad segítenem a szerencsejátékozásban, viszont ha a "k" betűből próbálok következtetéseket levonni, akkor 3-5 euró nem is tűnik soknak egy kis barátkozásért.

Azt meséld el kérlek, hogyan találtál ide és miért nem olvasod el legalább a témaindító hozzászólást (különösen a vastag betűvel kiemelt FIGYELEMfelkeltő részt), mielőtt beírsz valahová?  :)

Neharagudjatok, gyorsan próbáltam megoldást keresni és nem néztem meg a nyitóoldalt ! :(

nemcsak én próbálok segítséget kérni ahogy elnézem, beleolvastam 1-2 oldalba és látom hogy más is próbálkozott már ! :) Amúgy köszi a kérdést, de már nagykorú vagyok szóval emiatt nem kell aggódni... :)

Idézetet írta: k.anna17 Dátum július 06, 2014, 23:18:29
Neharagudjatok, gyorsan próbáltam megoldást keresni és nem néztem meg a nyitóoldalt ! :(

Mire kell megoldást keresned?
Üresen tátong a... rubrikád az "utalvány beváltása" menüben? Szörnyű.   :)

nem tudom mért fáj neked ha itt kérek segítséget, olvasd vissza a 116 oldalt, minden oldalon van aki próbál kupont szerezni ! Nem tudom mért kell engem bírálni ! Aki tudna nekem kupont küldeni kérem írjon privátba , nem zavarkolódom itt többet ígérem ! :)

Idézetet írta: k.anna17 Dátum július 06, 2014, 23:48:39
nem tudom mért fáj neked ha itt kérek segítséget, olvasd vissza a 116 oldalt, minden oldalon van aki próbál kupont szerezni ! Nem tudom mért kell engem bírálni ! Aki tudna nekem kupont küldeni kérem írjon privátba , nem zavarkolódom itt többet ígérem ! :)

Engem nem zavar, sőt, kifejezetten szórakoztat!   :)
Elég gyorsan elolvastad a 116 oldalt ahhoz képest, hogy az előbb még fogalmad sem volt a kunyerálási tilalomról, gratulálok!   :ok:

Valójában arra a kérdésre nem válaszoltál, hogy miként keveredtél ide?
Ajánlották neked ezt az oldalt vagy kidobta a google?

A spanyol diszkóban 1 üveg olcsó pezsiért megoldották a dolgot okosban..Úgy tűnik itt egy 3-eurós kupon is elég lehet...

Na most játsszuk el, hogy nem a melegfelvonuláson kaptad a tippet, hogy megéri néha lánynak kiadnod magad, hanem tényleg az vagy, jöjjön ezért neked egy idevágó zenei betét:

Oh, Anna...

R-GO: Anna