Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bocsánat a kérdésért lehet hogy rossz helyre írom de nem tudtok olyan fogadóirodát ahol van okpay be és kifizetési lehetőség?

Sziasztok

Sziasztok

Valaki tudna segíteni nekem a Skrill 1-Tap befizetési móddal kapcsolatban?

A gondom az, hogy hol sikerül befizetnem nagy nehézségek árán hol nem.Bet365 chaten azt tanácsolták töröljem a cookie-kat illetve próbáljam meg másik böngészővel...egyik megoldás sem segített.
Arra lennék kíváncsi valaki járt-e ugyanígy? Esetleg egy nap csak egyszer fizethetsz-e be vagy teljesen korlátlan?

Ha valaki használta már akkor lszi írja le a tapasztalatát.

Előre is köszi.

Korlátlanul lehet használni. Nem tudom mi lehet a baj. Más irodánál se működik?

Sziasztok!

Valaki meg tudja mondani nekem, hogy skrillen milyen limitek vannak? Mert valamiért nem enged se pénzt küldeni se levenni, csak feltölteni enged. És a skrillen feltüntetett limiteket se léptem át. Úgyhogy nem értem.
Még egy kérdésem lenne. A bankszámlaszámomat hogy lehet hitelesíteni. Mert utaltan már rá és még mindig nem tekinti hitelesnek.
Köszönöm a segítséget.

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Nyitottam egy Skrill számlát. CIB-es netes kártyával akartam utalni rám mint a Paypal-re. Nem fogadta el a tranzakciót. Akkor marad a banki utalás. Viszont mindenhol azt írják, hogy belföldi utalásként megy. Viszont a Skrill német számlaszámot ad ki, mikor rákattintok a banki utalásra. Azt viszont csak devizautalással tudom megoldani e-bankon át, viszont az meg kb. 4000 Ft tranzakciós költséggel jár.
Létezik valami megoldás a belföldi utalásra, amit nem láttam, vagy az már megszűnt?
Köszi előre is.

K&H-ra utaltam ki hétfőn betfairtől és betclictől.Eddig szinte mindig az volt a tapasztalatom hogy betclic 1 munkanap alatt utal,a betfair 2 munkanap.Erre már 4 nap eltelt és egyik utalás sem érkezett meg,ami elég furcsa.Valakinek hasonló tapasztalat,vagy tipp?Előre is köszi

Idézetet írta: idezo Dátum június 26, 2014, 21:38:36
Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék. Nyitottam egy Skrill számlát. CIB-es netes kártyával akartam utalni rám mint a Paypal-re. Nem fogadta el a tranzakciót. Akkor marad a banki utalás. Viszont mindenhol azt írják, hogy belföldi utalásként megy. Viszont a Skrill német számlaszámot ad ki, mikor rákattintok a banki utalásra. Azt viszont csak devizautalással tudom megoldani e-bankon át, viszont az meg kb. 4000 Ft tranzakciós költséggel jár.
Létezik valami megoldás a belföldi utalásra, amit nem láttam, vagy az már megszűnt?
Köszi előre is.
Én Netellert használok, annak biztos van magyarországi számlája. De a bank pénztárában is be lehet fizetni és akkor nincs sem utalási sem kártya díj.

Nem tudom a pénztárban befizetni, mert a Skrill német bank német számlaszámát adja meg. Engem az érdekelne, hogy lehet-e még magyar számlaszámra befizetni, és ha igen, akkor az a számlaszám mi.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum június 27, 2014, 11:57:38
K&H-ra utaltam ki hétfőn betfairtől és betclictől.Eddig szinte mindig az volt a tapasztalatom hogy betclic 1 munkanap alatt utal,a betfair 2 munkanap.Erre már 4 nap eltelt és egyik utalás sem érkezett meg,ami elég furcsa.Valakinek hasonló tapasztalat,vagy tipp?Előre is köszi
Megoldódott azóta a dolog?

Sziasztok,

van esetleg valakinek UKASH kártyával kapcsolatban tapasztalata?
Szeretnék egy irodához befizetni, de sem átutalni sem bankkártyát használni nem akarok, nincs Skrill lehetőség, az Abaqoos-nál csak befizetési lehetőség van. Kizárásos alapon maradt az UKASH, ezzel kapcsolatban kellene egy kis gyakorlati segítség, szeretném tudni:
a kártya névhez kötött?
hol van Budapesten értékesítési pont (az UKASH.com-on csak valami Dunaújvárosi címet talált), illetve van-e online vételi lehetőség?
ha kifizetést kérek UKASH kártyára hol és hogyan tudom pénzzé tenni?
egyáltalán hogyan működik ez a gyakorlatban?

Előre is köszönöm a segítséget.



Senkinek sincs UKASH tapasztalata? Legalább azt jó lenne tudni hol lehet vouchert venni offline, vagy online, de megbízható kereskedő.

Nekem egyszerű kérdésem van: a Skrill számlához tartozik bankszámlaszám vagy nem ?
Mert Bet
365-ről csak bankszámlára lehet hazautalni nyereményt  , de ha a Skrill nem ad IBAN -os számot akkor nem lehet gondolom.

Idézetet írta: tegelysajto2 Dátum július 08, 2014, 19:32:46
Nekem egyszerű kérdésem van: a Skrill számlához tartozik bankszámlaszám vagy nem ?
Mert Bet
365-ről csak bankszámlára lehet hazautalni nyereményt  , de ha a Skrill nem ad IBAN -os számot akkor nem lehet gondolom.
Bet365: ha fizettél be Skrillről, akkor elvileg választhatóan kikérheted oda a pénzed, ha ezt nem ajánlja fel automatikusan, akkor chat-en kérheted az ügyfélszolgálatost, hogy tegye meg neked, és onnantól az lesz az alapértelmezett kifizetési formád.
2 perc az egész van magyar chat.
De én úgy tudom, hogy nem, a Skrill nem ad IBAN-t - ők nem bank, hanem csak egy elektronikus pénztárca, kicsit szabadon értelmezett pénzügyi funkciókkal.

igen, és csak bankszámlás kifizetés opció jelenik meg, tehát nem lehet feltenni a Skrilre nejem semmit, így meg nem érdemes a számlát sem fenntartani

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
A múlt héten regisztráltam Skrillre és a Stanjamesre de nehézségek adódtak az átutalással.
Sajnos nem működik valamiért az átutalás a Skrillről a Stanjamesbe és a Stanjames le is tiltotta a Skillre való belépésemet.
A kérdésem az volna hol rontottam el ?
Tehát beregisztráltam a Skillre Forintba, a  Stanjamesre Cseh koronába feltöltéskor pedig azt írja ki, hogy ez a tranzakció nem hajtható végre.
Az összeg játékra fordítása pipa be van jelölve, számlán bőven van pénz.
Akkor hol a hiba, és mi a teendőm ilyenkor.
Előre is köszönöm a segítséget, és további szép napot kívánok mindenkinek. >:(