Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 25, 2014, 08:56:14
szerintem o. v. elkezdett arbolni :D majd ha lekorlatoztak mindenutt akkor ujra blokkl :D

Off
Ő és a holdudvara már 5. éve arbol. A magyar nép ellen. Korlátozást eddig még nem kapott, a blokkolás viszont nem maradhat el.  :knuppel2:
on

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 25, 2014, 09:35:36
Mandula Zitával vannak elfoglalva, őt akarják most nagyon blokkolni.

Érdekes, hogy nem érik utol Mandula Zitát, miközben ő (?) a nyírbátori önkormányzatnál a Fidesz-KDNP delegáltja a Pénzügyi, Ellenőrzési és Gazdasági bizottságban.
(a külső tag azt jelenti, hogy a kutya nem szavazott rá, azaz nem képviselő, mégis betették pozícióba)

http://www.nyirbator.hu/bizottsagok

Lehet, hogy örömhírt közöl vele a NAV és Nyírbátorban nyithat kaszinót.

Persze lehet, hogy ez nem az a nyírbátori Mandula Zita.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 25, 2014, 09:48:29
Az "allsports"-ra kaptál nem? Én arról beszéltem.

Attól mert megjelenik az szf.hu-n a közlemény, nem azt jelenti, hogy másnap a fogadóiroda már jelentkezik is az új címmel. Miért is tenné, hisz van rá 15 napja, ameddig hatályba lép a rendelet.

Amikor felkerül a blokkolt honlapokra, akkor meg jön az új cím. Ennyi.  :ok:

Egyedül a sportingbettől kaptam levelet sehonnan máshonnan.  Na de most pillanatnyilag nincs is rá szükség, mert minden megy, mint régen.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 25, 2014, 10:41:17
Off
Ő és a holdudvara már 5. éve arbol. A magyar nép ellen. Korlátozást eddig még nem kapott, a blokkolás viszont nem maradhat el.  :knuppel2:
on

Vissza kéne állítani a vármegyerendszert és a narancsbárókat kinevezni ispánná. Ha befagy a Duna akkor Vikit királlyá is lehetne koronázni. Amíg birka a pórnép, addig le lehet tolni a torkán a romlott narancsos süteményt.

Bet365 nekem sem küldött értesítést az alternatív címekről. Bár az ebédpénzt küldik rendszeresen (15€, néha 50€), úgyhogy nem felejtettek el  ;D


Ja, Tuskóné és csinovnyikok visszajöttek a Bahamákról.

"Az Európai Uniós törvények felsőbbrendűsége szerint azon nemzeti törvények, melyek tiltják az EU piaci szabadságait, automatikusan érvénytelennek számítanak. Amennyiben más tagállamok üzemeltetői nem kapják meg a nemzeti (pl. magyar) engedélyt az EU feltételei szerint, az üzemeltetővel szemben semmilyen szankció nem alkalmazható. Ezt a döntést több alkalommal is az Európai Unió Bírósága (Court of Justice of the European Union, CJEU), az Unió legfelsőbb bírósága hozta meg, a Placanica, majd legutóbb az Engelmann, Costa és Cifone és Biasci et al ügyben. Mindez az Európai Uniós jog felsőbbrendűségének alapelvének következménye, azaz egyetlen ország bírósága sem hozhat olyan ítéletet, amely ellentétes az uniós joggal."

A bwin.party a blokkolást úgy értékeli, hogy az sérti az EU-s törvényeket, mivel az intézkedés diszkriminálja az EU-s engedéllyel rendelkező online szolgáltatókat.

Az Európai Bizottság az uniós szerződések felügyelőjeként fokozott figyelemmel kíséri a magyarországi fejleményeket. Ennek okán úgy véljük, a bwin.party legitim módon támaszkodik Magyarországon a szolgáltatások szabad nyújtására vonatkozó uniós jogra.


Amennyiben még akadna kérdése, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz, munkatársaink szívesen adnak felvilágosítást.

Szívélyes üdvözlettel

a bwin Service csapata
b'inside Green Members

A bwin támogatja a Responsible Gaming programot.

Mi a véleményetek,mennyire lehet erre hivatkozni?

Idézetet írta: Larsson Dátum szeptember 27, 2014, 10:09:43

Mi a véleményetek,mennyire lehet erre hivatkozni?

Elmagyarázhatod egy zsebtolvajnak, hogy rossz dolog, amit csinál, de ő úgyis abban reménykedik, hogy megússza, vagy ha egyszer felelősségre is vonják, addigra már bőven megérte neki...
A politikusok ráadásul abban is biztosak lehetnek, hogy ha kárt is okoznak az országnak és egyszer ezért büntetést kapunk, az sem az ő zsebüket terheli majd.
Igazából személyesen csak nyerhetnek a blokkoláson, ha sikerül egy kis pénzt a hazai baráti kaszinókba átcsatornázni vagy a SzZrt-hez.

Az EU-val fenyegetés meg nálunk inkább olaj a tűzre mostanában, ráadásul ha az "EU piaci szabadságára" hivatkozol, könnyen magadra haragíthatod a Békemenetet is! :)

Tulajdonképpen nincsenek kitiltva a külföldi fogadóirodák csak a működésük van ( teljesíthetetlen ) feltételekhez kötve. Szerintem ha ilyesmi kritika érné a kormányt ennyi válasz lenne rá- hogy hát kérem szépen lehet nálunk külföldi irodát működtetni csak ki kell fizetni a koncessziós meg egyéb díjakat nincs itt betiltva semmi...  ;D

Idézetet írta: kunisse Dátum szeptember 27, 2014, 12:41:25
Tulajdonképpen nincsenek kitiltva a külföldi fogadóirodák csak a működésük van ( teljesíthetetlen ) feltételekhez kötve. Szerintem ha ilyesmi kritika érné a kormányt ennyi válasz lenne rá- hogy hát kérem szépen lehet nálunk külföldi irodát működtetni csak ki kell fizetni a koncessziós meg egyéb díjakat nincs itt betiltva semmi...  ;D

A gyakorlatban még ez sem igaz, ha nincs végrehajtási rendelet.
Megállhatsz a licencdíjjal a NAV székház előtt, de nem lesz, aki átveszi tőled.

(- Felszólna kérem Raskónénak? Meghoztam a licencdíjat, ha nem gond, Erzsébet-utalvánnyal fizetnék.)

Ha jól értem akkor a fentebb idézett válasz azokra az irodákra vonatkozik, amelyek Európai Uniós tagállamban vannak bejegyezve?

Idézetet írta: gabor88888 Dátum szeptember 27, 2014, 13:30:57
Ha jól értem akkor a fentebb idézett válasz azokra az irodákra vonatkozik, amelyek Európai Uniós tagállamban vannak bejegyezve?

Igen

Na hogy zavarodna meg Tacskóné meg a többi. WilliamHill is felkerült, ezek tuti le is lépnek tőlünk.