OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Írtam másnak is ossza ezerrel  ;D Tudom hogy Magyarországon ez nem egyszerű, de youtube-on nem tudnál vele keresni?

Mester a sötét oldal ereje hatalmas, nem tudtam ellen állni a csábításának! :D

Alex a Youtube nagyon precízen szűri a dolgokat, szóval ott rögtön tiltásra is került, mert a Universal dokumentumfilmjéből van a jelenet. Ha még ki is játszanám a szűrőt, mert ki lehet, akkor is könnyen végződhet az ilyen tiltással. Régebben volt egy csatornám, az alapján én úgy tippelem, hogy ez az 1 milliós videócska 200 ezer forintot hozott volna. De javítson ki bárki, ha tévedek, pontosan nem tudom.

Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2015, 21:24:26
Mester a sötét oldal ereje hatalmas, nem tudtam ellen állni a csábításának! :D

Alex a Youtube nagyon precízen szűri a dolgokat, szóval ott rögtön tiltásra is került, mert a Universal dokumentumfilmjéből van a jelenet. Ha még ki is játszanám a szűrőt, mert ki lehet, akkor is könnyen végződhet az ilyen tiltással. Régebben volt egy csatornám, az alapján én úgy tippelem, hogy ez az 1 milliós videócska 200 ezer forintot hozott volna. De javítson ki bárki, ha tévedek, pontosan nem tudom.

Szemét Universal  ;D Pedig erre gondoltam, hogy ilyen 1 milliós fb-nézettséggel mire mennél a legnagyobb videómegosztókon -szép összegekről lenne szó. Főleg ha Böde nemzetközi sztár lenne  :) 

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 15, 2015, 22:01:32
Szemét Universal  ;D Pedig erre gondoltam, hogy ilyen 1 milliós fb-nézettséggel mire mennél a legnagyobb videómegosztókon -szép összegekről lenne szó. Főleg ha Böde nemzetközi sztár lenne  :)
igen, 1-2 centet ad egy klikkért a gugli, láttam már olyan tippmester oldalt, ahol LIKE helyett kérték a kattintást, kérem én mindig kattintok :beerchug: :cya: :redchug:

A Disney bemutatja:   
(igen, ez egy létező könyv)



Szilveszteri nyereményjáték.

5euró skrillen annak a fórumozónak, aki megtalálja a hibát a képen. Legalább is amire én gondoltam.

Válaszok privátban holnap 18.00ig


A nyertest a helyesen válaszolók között véletlenül kisorsolom egy fórumozó segítségével a fair play miatt.  Mindenki csak egyszer tippelhet. Minimum 100fórum hozzászólás szükséges a részvételhez.


#2933 január 01, 2016, 14:04:15, ncis88
Válaszok érkeztek már,de még nem a helyes. :))


*Közben megjött a második helyes válasz :)

Nagyon elvont válaszok is érkeztek. :D Többnyire túl bonyolítjátok, amire én gondoltam, az eléggé szembetűnő olvasáskor. Ennyit segítek. Továbbra is egy helyes válasz van, így eddig nem kell sorsolni :D

Nem kell túl sok segítséget adni, én örömmel elfogadom a nyereményt sorsolás nélkül is :D

#2936 január 01, 2016, 18:04:51, ncis88
4 helyes válasz érkezett.

Amire gondoltam mint hiba, hogy ez a magasan kvalifikált, rosszul írta le Armstrong nevét. Kétszer is.  :bash: :bash: :bash:


oakland23, hubika88, baliizu és BvB_09 adott helyes választ. Na most én ezt a 4 nicket véletlenszerű sorrendben leírom, csinálok róla printscreent. RedMünchen fog nekem küldeni egy számot egytől négyig. Akinek a sorszámát megírja, az lesz a nyertes. A képet a sorrendről és az üzenetben lévő számról összerakom egy képbe és feltöltöm ide.  18:07kor csinálom meg a sorrendet.

Elküldtem. Köszönjük a lehetőséget!  :beerchug:

A győztes hubika88.


Megkérem őt, küldje el privátban a skrill emailjét