BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Ma megpróbáltam regelni a Betclire - sikertelenül. Sokadikra sem fogadta el az ellenőrző számot. A következő probálkozásnál küldte az üzenetet, hogy ezen a néven már regeltek. Belépni nem tudok, mert "ilyen néven nincs regisztráció"...

Járt már így valaki?

Idézetet írta: Gretzki Dátum október 21, 2010, 19:29:47
Sziasztok!

Ma megpróbáltam regelni a Betclire - sikertelenül. Sokadikra sem fogadta el az ellenőrző számot. A következő probálkozásnál küldte az üzenetet, hogy ezen a néven már regeltek. Belépni nem tudok, mert "ilyen néven nincs regisztráció"...

Járt már így valaki?

Most regisztrálni szerettél volna, vagy bejelentkezni?


Idézetet írta: Gretzki Dátum október 21, 2010, 21:08:11
Regisztrálni....

Ha már foglalt a név, akkor válasz másikat. Vagy nem ez volt a gond?

Idézetet írta: fanatic Dátum október 21, 2010, 19:07:49
hi jaaas
jó de az már a legrosszabb esetben is 6 kimenetel :D
Nos ez egy érdekes kérdés :) Engem is megfogott az észrevétel. Papíron mi is úgy tudjuk, hogy a pénzvisszafizetési garancia úgy érvényes, ha a fogadást legalább 3 kimeneteles eseményre teszik, és az odds min. 1.20-es. Szerintem a feltételekben ez így le is van írva.

Ennek ellenére Imre fogadása valóban két kimeneteles volt, és a folyamat ugyanúgy működött, tehát a pénzt visszakapta. De utánanézünk ennek is. Majd jelentkezem a válasszal.

Üdv, I.

Na annyit sikerült megtudni, hogy a 1.20-es minimum odds már nincs a feltételek között. Tehát bármilyen oddsal játszható a cash back. Viszont a három kimenetel szabály papíron él, úgyhogy javaslom, ennek figyelembe vételével fogadjatok inkább :)
Üdv, I.

Idézetet írta: BetClic Dátum október 22, 2010, 18:06:43
Na annyit sikerült megtudni, hogy a 1.20-es minimum odds már nincs a feltételek között. Tehát bármilyen oddsal játszható a cash back. Viszont a három kimenetel szabály papíron él, úgyhogy javaslom, ennek figyelembe vételével fogadjatok inkább :)
Üdv, I.

ok kösz az infot
minimum odsz nem igazán lényeges nálam mert rikán játszom 4-es szorzó alatt  ;D

#67 október 22, 2010, 23:04:22, mikerta
Idézetet írta: jaaas Dátum október 19, 2010, 14:05:48
Tudtommal ha a bank nem tudja átutalni az összeget, akkor visszateszi a számlára. Ráadásul mikerta csatolt egy képet, melyen kivehető, h látják az általa bemutatott papíron, h minden rendben. Így két lehetőség van: vagy a bankban dolgoznak hülyék, vagy a BetClic-nél. Az ügyfélszolgálattal nekem is volt szerencsém beszélgetni, így a véleményem az, h a banki alkalmazottak agyi kapacitásával nincsenek bajok. Ez persze csak a saját véleményem, de mondom, olyat még nem láttam, h 24 óra alatt az MBs kifizetési igényem még mindig csak ott áll, h hamarosan feldolgozzák.

Ezt a levelet kaptam ma a BetClic-től:

Kedves ..................!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Tájékoztatjuk, hogy a pénzügyi osztályunk visszajelzést kapott az Envoy service limited szolgáltatótól, miszerint Ön a cégünk BTC azonosítója helyett BTF azonosítót használt. Kérem győződjön meg róla és erősítsen meg minket, hogy milyen céghez történt ez a befizetés.

A hibás adatok kiválasztása az oka, hogy sajnos nem került a BetClic számlájára az összeg.



Tisztelettel:
Bence
BetClic Ügyfélszolgálat

Kérjük, szánjon néhány percet arra, hogy kitölti ügyfeleink elégedettségét felmérő kérdőívünket, melynek célja, hogy javítsuk szolgáltatásunkat.

Mint a legtöbb szórakozás, a fogadás is veszélytelen, ha mértéket tartunk. Ha mégis úgy érezné, hogy kezdi elveszíteni a kontrollt játéka során, javasoljuk, látogassa meg a Felelős szerencsejátékról szóló aloldalunkat, melyet a Főoldal alján talál.

A BetClic nem fogadja el 18 éven aluliak ügyfélregisztrációját oldalán.



A válaszom:

""A hibás adatok kiválasztása az oka, hogy sajnos nem került a BetClic számlájára az összeg.""

Kedves Bence !

Tisztelettel megkérem Önöket, hogy nézzék meg végre azt a folyószámla-kivonat másolatot, melyet a kérésükre feltöltöttem. Ennek már lassan egy hónapja. Ezen rendkívül tisztán, pontosan, jól kivehetően, minden kétséget kizáróan látható a célszámla száma , mely a holland RABOBANK-nál leledzik. Ezenkívül szintén ilyen jól kivehetően látszik a BTCEU kezdetű azonosító is, mely egyértelműen és minden kétséget kizáróan a BetClic azonosítója.

A számlakivonatomon látható BTF kezdetű azonosítóval ellátott utalás is (éppen ez előbbi felett), melynek egyszerű magyarázata hogy a Betfair.com-nál lévő fogadószámlámra is utaltam ugyanebben az időben.

Remélem elegendő magyarázattal szolgáltam az ügy tisztázása érdekében.

Tisztelettel               ........................
_________________________________________________________________________________________________________________________






Talán mégiscsak baj van valahol ezekkel a kapacitásokkal..................                                 (ez nincs a válaszban)

Ezek szerint megkaptad a pénzt?

Bár úgy lenne !

Válaszoltak erre a levélre, melyben elnézésemet kérték hogy eddig rossz tranzakció után kutattak. Szerinted...................?
Nagy szakértelem kell ahhoz ám, hogy egy pár tételből álló listát átnézzenek és megleljék rajta a saját azonosítójukat! Én már nem tudok mit mondani, már mérges sem vagyok csak kínos mosoly ül az arcomra és sóhajtok egyet.

Erre mondta egyik ismerősöm találóan: " Kár hogy nem minden embert én csináltam! "

Sziasztok! Kaptam egy mailt ma Kristof kaszinomenedzsertől,hogy 50 ingyen pörgetés vár,ha belépek..Nos,beléptem,de sehol semmi-erre cseten azt mondták,hogy ezekkel az ingyenpörgetésekkel technikai gondjaik vannak és fogalmuk sincs mikor tudják megoldani...... ;D ;D ;D ;D Ha estleg más is kapott ilyet várjon türelemmel :crazy:

#71 október 26, 2010, 14:55:51, mikerta
Meglett végre az elveszett zsozsó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jóváírták a számlámon. Persze a bónuszt azt nem kaptam meg, ami még vagy két hétig érvényben volt az utalást követően. Szerintetek írjak nekik ?
Lehet hogy Karácsonyra meg is lenne. Vagy inkább ne? Várom javaslataitokat.

Egyúttal szeretném megköszönni Ivánnak a hatékony közbenjárását, amely nélkül sokkal nehezebb dolgom lett volna.

Üdv !         <mikerta

Idézetet írta: mikerta Dátum október 26, 2010, 14:45:28
Meglett végre az elveszett zsozsó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jóváírták a számlámon. Persze a bónuszt azt nem kaptam meg, ami még vagy két hétig érvényben volt az utalást követően. Szerintetek írjak nekik ?
Lehet hogy Karácsonyra meg is lenne. Vagy inkább ne? Várom javaslataitokat.

Egyúttal szeretném megköszönni Ivánnak a hatékony közbenjárását, amely nélkül sokkal nehezebb dolgom lett volna.

Üdv !         <mikerta

Ami jár az jár. Szerintem ne hagyd annyiban! ;)

Ennek én is örülök, és én is szeretném megköszönni Ivánnak a segitséget itt a fórumon.

Sziasztok!

Az pozitív, hogy sikerült, és ha másra nem volt jó ez a küzdelem, azt biztosan elmondhatom, hogy szerencsére a folymatokra lényegesen nagyobb figyelem terelődött ennek az ügynek köszönhetően. Utánakérdeztem alaposan az ügyfélszolgálati kollégáknál, és elmondásuk szerint ilyen súlyú eset nem volt más, viszont éppen ennek köszönhetően reméljük, hogy néhány dolgon tudunk változtatni, hogy lehetőség szerint se a befizetések, se a kifizetések ne legyenek lassúak. Legalábbis olyan mértékű csúszás ne legyen, ami valóban súlyos az elvárhatóhoz képest.

Tőled Mikerta ezúton is elnézést kérek, a bónuszod kapcsán meglátjuk, hogy mit válaszolnak az illetékesek. Ebben én nem dönthetek, de rákérdezek mindenképpen.

Üdv, Iván