BetClic - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Felkerült a magyar - ausztrál meccs is a tétlapra, ugyanakkor pár perccel ezelőtt ezt az emailt kaptam:

Kedves Játékosunk!

Szeretnénk Önt tájékoztatni, hogy vízilabda promóciónkat a mai nap folyamán lezártuk, a bónuszokat jóváírtuk, további játékra nincsen lehetőség, mert az ajánlat megszűnt, a magyar férfi vízilabda csapat kiesett.

Köszönjük szépen megértését és hogy  részt vett a promócióban!

További szép napot kívánunk Önnek!

Tisztelettel:
Betclic Ügyfélszolgálat

Kíváncsi vagyok milyen bónuszt küldtek a mai nappal.... :ok:

Régen írtam az aktuális élményeimről a vízilabda promócióval és Mátyás emberrel kapcsolatban, de sajnos ez nem azt jelenti, hogy sikeresen megoldódott. A szószegénységem oka inkább az volt, hogy nem tudtam felfogni ügyfélnemszolgálatos emberke szövegét. Feltettem egy kérdést, a válasza után nem hogy kevesebb lett volna ezek száma, hanem határozottan több. (Kezdtem úgy érezni magam a kérdésekkel kapcsolatban, mint ahogy a katonaságnál szokták mondani: A parancsot megb...ni nem érdemes, mert csak szaporodik.)
Azt mindenesetre "örömmel" olvastam, hogy nem csak nekem nem volt teljesen tiszta, mit is akarnak betclicesek, akarják-e egyáltalán ezt a dolgot. Valószínű, nem. Az első adandó alkalommal gyorsan le is zárták. De ez is csak szerintük alkalom, mert valamit itt sem tudnak jól. Én úgy látom, hogy az olimpia szervezői szerint (nekik jobban hiszek) a magyar csapatnak még van két mérkőzése... vagy ennyire nem ismerem a betűket, hogy rosszul olvasom?
Nem is érdekelne már a dolog, ha nem vesztettem volna el 25+20 Eurót a betclic hibája miatt. Hú, ez lehet, hogy erős, hogy őket hibáztatom - elképzelhető, hogy bocsánatkérést fognak követelni rágalmazás miatt.
Kezdem úgy érezni, én vagyok nagyon hülye -biztosan van köztetek is olyan, aki ezt gondolja rólam-, de mielőtt a nyakamba akasztott ilyen feliratú táblával járnék-kelnék, érdekelne a véleményetek, ti tudtok-e valamilyen rám terhelő eredményt kihozni Mátyás válaszaiból. Nem másolom ide, mert nagyon hosszú, de itt egy link, ahová feltöltöttem a képernyőmentéseket:
http://www.ekszermesek.hu/betclic-vetites-matyas-modra
Érdekelne, ti mire juttok ebből? Hátha tényleg el kell készíttetnem azt a táblát. Bocsánat, hogy a betclic felhasználónevemet kitakartam, de van még némi pénzem náluk, jó lenne, ha hozzá tudnék jutni.

Mátyást idézve lehetetlen, hogy valaki többször is részesüljön a bónuszból.
Szívesen elküldenék neki egy printscreent, ahol látszik, hogy többször megkaptátok a bónuszt. Nagyon érdekelne a válasza. :D

Idézetet írta: hitetlen-- Dátum augusztus 10, 2012, 13:04:24
Régen írtam az aktuális élményeimről a vízilabda promócióval és Mátyás emberrel kapcsolatban, de sajnos ez nem azt jelenti, hogy sikeresen megoldódott. A szószegénységem oka inkább az volt, hogy nem tudtam felfogni ügyfélnemszolgálatos emberke szövegét. Feltettem egy kérdést, a válasza után nem hogy kevesebb lett volna ezek száma, hanem határozottan több. (Kezdtem úgy érezni magam a kérdésekkel kapcsolatban, mint ahogy a katonaságnál szokták mondani: A parancsot megb...ni nem érdemes, mert csak szaporodik.)
Azt mindenesetre "örömmel" olvastam, hogy nem csak nekem nem volt teljesen tiszta, mit is akarnak betclicesek, akarják-e egyáltalán ezt a dolgot. Valószínű, nem. Az első adandó alkalommal gyorsan le is zárták. De ez is csak szerintük alkalom, mert valamit itt sem tudnak jól. Én úgy látom, hogy az olimpia szervezői szerint (nekik jobban hiszek) a magyar csapatnak még van két mérkőzése... vagy ennyire nem ismerem a betűket, hogy rosszul olvasom?
Nem is érdekelne már a dolog, ha nem vesztettem volna el 25+20 Eurót a betclic hibája miatt. Hú, ez lehet, hogy erős, hogy őket hibáztatom - elképzelhető, hogy bocsánatkérést fognak követelni rágalmazás miatt.
Kezdem úgy érezni, én vagyok nagyon hülye -biztosan van köztetek is olyan, aki ezt gondolja rólam-, de mielőtt a nyakamba akasztott ilyen feliratú táblával járnék-kelnék, érdekelne a véleményetek, ti tudtok-e valamilyen rám terhelő eredményt kihozni Mátyás válaszaiból. Nem másolom ide, mert nagyon hosszú, de itt egy link, ahová feltöltöttem a képernyőmentéseket:
http://www.ekszermesek.hu/betclic-vetites-matyas-modra
Érdekelne, ti mire juttok ebből? Hátha tényleg el kell készíttetnem azt a táblát. Bocsánat, hogy a betclic felhasználónevemet kitakartam, de van még némi pénzem náluk, jó lenne, ha hozzá tudnék jutni.


Hm.
Én nem hagynám annyiban!
(persze akkor, ha tényleg teljesítetted a feltételeket)

Matyi egyszer arról próbál meggyőzni, hogy többször regisztráltál, egyszer meg arról, hogy egyáltalán nem regeltél a promóra. A kettő együtt nem lehet igaz, tehát vagy fingja nincs róla, vagy direkt hazudik.
Én Matyi főnökét zaklatnám, mert ha az emaileket is ő figyeli, akkor azok sosem fognak megérkezni az illetékesekhez... 

Kérdések:
- rendszerben van-e nyoma a regisztrációnak? Mikor történt? (Matyi szerint ugye többször is jelentkeztél...)
- ha tényleg kétszer (többször) regeltél, hol van az leírva, hogy ez tilos? (semmilyen előny nem származik belőle egyébként sem) Az volt tiltva, hogy az adott meccsre több fogadást tegyél, pl. több kimenetelt lefedve.
- megoldhatatlan informatikai feladat 2012-ben, hogy egy "Ön sikeresen regisztrált erre a promócióra" felirat jelenjen meg a játékos adatlapján? Esetleg így nem tudnának mit félremagyarázni?
- a promóció célja a betclic jó hírének keltése? Akkor haladjunk errefelé...

- akár többször, akár egyszer sem regeltél szerintük, idézhetsz Matyitól, aki félre tájékoztatott

Ami valós probléma lehetett, ezekre hivatkozva jogos a bónusz megvonása:
- nem megfelelő fogadást tettél (összeg, szorzó, meccs előtti...)
- többször fogadtál az adott meccsre
- a böngésződből nem sikerült regelni (én pl. a CoolNovo böngészőből nem tudtam elolvasni a feltételeket, Mozillából igen)
- azonos IP címről több felhasználónéven próbáltál bónuszt kihasználni

Idézetet írta: Attla$ Dátum augusztus 10, 2012, 13:42:08
Mátyást idézve lehetetlen, hogy valaki többször is részesüljön a bónuszból.
Szívesen elküldenék neki egy printscreent, ahol látszik, hogy többször megkaptátok a bónuszt. Nagyon érdekelne a válasza. :D

Elmondaná, hogy hamisítottad vagy hogy azért tudsz erről, mert multizol és ezért sem kaphatsz bónuszt a "saját" számládra. hehe

Egyébként meg az elérhető leírás elég egyértelmű:

Vízilabda promóció - Nyerjen minden magyar góllal!

Idén nyáron is jó eséllyel pályázik a magyar vízilabda válogatott az aranyéremre! Regisztráljon, fogadjon Kásásék nemzetközi mérkőzéseire, és szerezzen 500 forintos ingyenes fogadási tippet minden magyar gól után!


Az emailben még ők is vastagon szedték a minden gólt...

Ezen a nyáron a magyar férfi vízilabda-válogatott által dobott minden gól után 500 Ft bónuszt írunk jóvá azoknak, akik fogadtak az adott meccsre!*

De amint nulláztam a számlám, szívesen küldök print screent is.   ;)

Külön érdekesség még, hogy a hétfői, USA elleni meccsért nem kaptam pénzt, de a szerdai olaszok elleni meccsről megkaptam. Na most a két fogadás között nem regisztráltam újra, hisz nem is lehet, szóval az elsőnek jónak kellett lennie, azaz az első meccsről is meg kellett volna kapnom.

Mindenesetre nem tűnik egy komoly irodának. (Aug. 1. óta vagyok fent.)

Nagyon nagy zsiványok ám, vigyázni kell velük! Én még valamikor évekkel ezelőtt regisztráltam hozzájuk, akkor nem fizettem be semmit, épp csak körbenéztem. Erre pár hete úgy döntöttem, kihasználom ezt a mindenhol hirdetett 11k Ft-os tétvisszaadós első fogadásukat. Fel is nyomtam valami 6x-os oddsra, elment, erre nézem másnap, hogy csak valami 6000 Ft-ot írtak jóvá a számlámon.  ???  Na erre hosszas chatelés, levelezés, és vitázás után kiderült, hogy azért cigánykodnak, mert "AMIKOR REGISZTRÁLTAM", akkor még csak 6000 volt ez a bónusz, és az számít, nem amikor befizettem hozzájuk, és ténylegesen játszottam is...  :D :crazy:  Nade rossz emberrel kezdtek, addig jártam a nyakukra, amíg szépen visszaadták az egészet, és villámgyorsan meg is jött a banki utalás miután befényképeztem nekik pár okmányt.  ;D  Szóval ne menjetek hozzájuk, ritka bunkó egy banda...  :noway:

Érdekes ez a beszélgetés amit belinkeltél. Főleg fura, hogy nekem azt mondta Mátyás, hogy nem tudja megnézni hogy érvényes-e a regisztrációm -be voltam jelentkezve - mert 'az egy zárt rendszer, senki nem lát bele' . Hát elszakadt nálam is a cérna, de a pénzem még mindig sehol nincs. Nekem sem a kérdésekre válaszolt hanem kertelt össze-vissza, de ma is megpróbálok vele beszélni. Íme egy korábbi részlet szó-szerint:
"Én: Vízilabda promóció - "Nyerjen minden magyar góllal" Nem csak egy meccsen volt gól . Akkor ez a promóció elnevezés mit jelent?
Matyi: 9. Ha egy játékos több fogadást tesz egy Kiválasztott Mérkőzésre (azaz különböző fogadástípusokra egyet-egyet) , csak az első fogadás számít Érvényes Fogadásnak. pl: ha a játékos először fogad a meccs eredményre és időben utána az első negyed eredményére is, akkor csak a meccseredményre tett fogadása vesz részt a promócióban, amennyiben a 6. pontban a 6.pontban leírt feltételeknek megfelel
Én: Tehát ez az "Egy Kiválasztott Mérkőzés" azt jelenti, hogy a magyar férfi vízilabda válogatott által a 2012. Londoni Olimpiai Játékokon lejátszott vagy lejátszandó össze mérkőzés közül egyetlen egyet kell kiválasztanom úgy hogy nem is tudom, hogy mikor esik ki a magyar csapatunk?
Én: Így van, kérem?
Matyi: igen
Matyi: pontosan "


Egy meccsre, egy darabot fogadtam, az odds elég volt és persze a vízilabdára, meccs előtt.
FCBayern jó voltál! Remélem nekünk is visszajön amit buktunk!

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 10, 2012, 13:55:47

Hm.
Én nem hagynám annyiban!
(persze akkor, ha tényleg teljesítetted a feltételeket)

Matyi egyszer arról próbál meggyőzni, hogy többször regisztráltál, egyszer meg arról, hogy egyáltalán nem regeltél a promóra. A kettő együtt nem lehet igaz, tehát vagy fingja nincs róla, vagy direkt hazudik.
Én Matyi főnökét zaklatnám, mert ha az emaileket is ő figyeli, akkor azok sosem fognak megérkezni az illetékesekhez... 

Kérdések:
- rendszerben van-e nyoma a regisztrációnak? Mikor történt? (Matyi szerint ugye többször is jelentkeztél...)
- ha tényleg kétszer (többször) regeltél, hol van az leírva, hogy ez tilos? (semmilyen előny nem származik belőle egyébként sem) Az volt tiltva, hogy az adott meccsre több fogadást tegyél, pl. több kimenetelt lefedve.
- megoldhatatlan informatikai feladat 2012-ben, hogy egy "Ön sikeresen regisztrált erre a promócióra" felirat jelenjen meg a játékos adatlapján? Esetleg így nem tudnának mit félremagyarázni?
- a promóció célja a betclic jó hírének keltése? Akkor haladjunk errefelé...

- akár többször, akár egyszer sem regeltél szerintük, idézhetsz Matyitól, aki félre tájékoztatott

Ami valós probléma lehetett, ezekre hivatkozva jogos a bónusz megvonása:
- nem megfelelő fogadást tettél (összeg, szorzó, meccs előtti...)
- többször fogadtál az adott meccsre
- a böngésződből nem sikerült regelni (én pl. a CoolNovo böngészőből nem tudtam elolvasni a feltételeket, Mozillából igen)
- azonos IP címről több felhasználónéven próbáltál bónuszt kihasználni

Köszi, hogy vetted a fáradságot és végigolvastad. Én sem fogom hagyni, ha kell hónapokig napi szinten bekukkantok Mátyáshoz. Természetesen én sem várok ettől eredményt, így én is úgy gondoltam, más csatornát keresek a valós ügyintézéshez. Ehhez először Mátyástól próbálok kérni egy erre alkalmas magyar és egy angol e-mail címet. Ahogy én eddig észrevettem, az angolok cseten és mailben is segítőkészebbek. Kíváncsi vagyok a reakciójára.
Mindenképp kellene idéznem tőle amikor írok a főnökségnek, de nem nagyon tudom, hogy mit válasszak ki - hiszen az egész egy nagy mellébeszéd. Az általad ajánlott kérdések (meg még egy jópár) merültek fel bennem is, köszi a megerősítést, hogy nem csak számomra érthetetlen és felháborító ez az egész. Ha még van javaslatod,  szívesen veszem. Illetve ha tudsz e-mail címet, ahová érdemes lenne elküldeni a történetet, akkor megköszönném.

A prómócióból kizáró dolgokat a felsorolásod alapján többedszer végigpörgettem, eredmény:
- Angol meccsen magyar nyerő odds nem volt, döntetlenre (gondolván úgyis visszakapom) 18-as oddsal 25 Euró.
- USA-nál magyar csapat 1,65-ös oddsal 20 Euró.
- Mindkettő mérkőzés előtti fogadás volt, csak egy tippet tettem egy meccsre.
- Firefoxot használtam. Abból tudtam, gondoltam, sejtettem, hogy sikeres volt, mert többet nem adta fel azt az ablakot, ahol kérte a promó regisztrációhoz a felhasználónevet (Nikolett mondta, ez jó)
- Egy betclic regem van, ráadásul mobilnetet használok, amelyik minden indításkor új IP-t ad.

Az USA meccs legalább nem lett mínuszos, mert nyertek a fiúk, de az angol -25 Euró. Ha Nikolett nem mondja biztosra, hogy sikeres a regem, akkor hülye lettem volna döntetlenre tenni. Ha nem veszítettem volna, nem bosszantana ennyire ez az idióta Mátyás, de így...

Üdv! :cya:

Kaptam egy e-mailt hogy jóváírtak 1000$-t a pókerszámlámon bónusz formájában, nem kell hozzá befizetnem. Az a problémám hogy látom is a bónusz pénzemnél hogy 219,277 Ft de ha belépek egy asztalhoz akkor nem tudok beülni mert 0 Ft-om van azt írja. Most akkor hogy is van ez? Vagy mit csináljak hogy tudjak játszani a bónusz pénzzel? :redchug:

Nézzetek ré a Gonzos-ra, hátha másnak is van rajt ingyenpöri.

Idézetet írta: sziszokko Dátum december 12, 2012, 15:00:49
Üdv! :cya:

Kaptam egy e-mailt hogy jóváírtak 1000$-t a pókerszámlámon bónusz formájában, nem kell hozzá befizetnem. Az a problémám hogy látom is a bónusz pénzemnél hogy 219,277 Ft de ha belépek egy asztalhoz akkor nem tudok beülni mert 0 Ft-om van azt írja. Most akkor hogy is van ez? Vagy mit csináljak hogy tudjak játszani a bónusz pénzzel? :redchug:


Saját pénzből kell játszani, amik után pontokat kapsz. Minden 80megszerzett pont után kapsz 1$-t a bónuszból, amit 5$os részletekben írnak jóvá, vagyis 400pontonként kapsz 5$-t. 400pont egyébként 20$rake amiből visszakapsz 5$t.  Szóval 15öt a haszon az oldalnak,5 meg neked. Mindenki jól jár. Ez amúgy 25%os rakebacknek felel meg.

Idézetet írta: Csecse Dátum december 24, 2012, 15:34:49
Nézzetek ré a Gonzos-ra, hátha másnak is van rajt ingyenpöri.
Köszi ,30 ingyenpörit kaptam!
:ok:

Sziasztok!Hallottam erről a kockázatmentes 11000Ft-os ajánlatról, és lenne pár kérdésem, illetve jó/rossz tapasztalatokat is szeretnék tőletek.Amikre kíváncsi lennék:
- Bármilyen kártyáról lehet befizetni és ki is fizetik rá a pénzt?MasterCard-os OTP Junior kártyám van.Azt hallottam, hogy Master Cardra nem fizetnek ki...
- Bármilyen meccsre lehet tenni, vagy csak 3 esélyes meccsre?Élőben is lehet?
- Mennyi idő alatt fizetik vissza, ha elvesztem az összeget?

Illetve akkor pár tapasztalatot is írjatok.Köszönöm előre is a segítséget. :)